Skocz do zawartości

PS3 - Emulacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no bo z zapasowej płyty nagranej na nośniku za 2zł ci nic na PS3 nie pójdzie :D No to przecież logiczne,że Ci ps3 nie odtworzy piratów bez jakiejś ingerencji :P

Potrzeba min. zewnętrznego dysku,kabelka usb i programiku.

 

Zresztą ludzie TO WSZYSTKO BYŁO OPISANE JUŻ NA TYM FORUM

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Potrzeba min. zewnętrznego dysku,kabelka usb i programiku.

 

Zresztą ludzie TO WSZYSTKO BYŁO OPISANE JUŻ NA TYM FORUM

 

Albo pendraka.

 

Ano było, ale co widać po postach, średnia wieku spada i chyba inteligencji też.

 

Miszcz jesteś skoro wnioskujesz to z postów.

 

Nie mam zamiaru przekopywać 22 tematu tylko po to żeby dowiedzieć się ze ps3 odpala kopie gier z ps2, bo najzwyczajniej mnie to nie interesowało skoro moje ps3 i tak ich na razie nie odpali.

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mnóstwo ludzi pewnie i tak się nie zdecyduje na taki krok, konsola ps3 i tak nie uruchomi kopii gier z ps2. no i sama emulacja to nie wszystko. ps2 miało emulator psx a i tak gry chodziły zupełnie inaczej niż na psx. wyjdzie z tego taka kaszana pod psstore z grami do kupienia wlasnie z ps2

Odnośnik do komentarza

dokładnie-100% emulacji ps2 wg mnie nie osiągną.Zatem by wyeliminować uruchamianie gier,które działały by tragiczne i dodatkowo zarobić(bo teraz używane gry z ps2 kosztują grosze i pewnie niektórzy z nas je mają w domu) wrzucą kilka tytułów na ps store i tyle będzie w temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

testowal ktos wipeouta 3 na ps3?

 

wkladam plytke do napedu konsoli - intro, menu, wybor trasy/pojazdu - wszystko ladnie. no to lecim. gra zalicza mi freeze'a po 2s od startu na torze :<

 

mial ktos podobny problem? na plytce jest 1 wieksza rysa i nie wiem czy warto z tym isc do "polerowania". na zwyklym szaraczku zapewne dziala [rozne plyty sie wkladalo do psx'a to wiem xD] tylko nie mam teraz psx'a

Odnośnik do komentarza

Nie tak prosto jest wrzucic gre z PS2 na PS Store.Chodzi glownie o wage pliku. Gry na PSXa (niektore z PS2 tez) wydawane byly na CD(700 mega). Kiedy jednak waga pliku siega kilku giga,nie jest juz tak rozowo. Wielu dostawcow internetu ustanawia miesieczne limity pobran,wiec sciagniecie 2/3 pozycji niebezpiecznie zbliza sie do limitu downloadu.Wiaze sie to tez ze zmiana dysku na wiekszy w konsolach,niezbyt dogodne dla klientow.

Wierzycie,ze emulacja na 40-kach i 80-kach bedzie dana za darmo ? Cosik wierzyc mi sie nie chce.Predzej juz trzeba bedzie zaplacic za to w PS Storze.

Odnośnik do komentarza

Poza grami od Japonczykow, gdzie czesto wstawki sa w postaci filmow duzo gier faktycznie zajmowalo ok 1-2GB. Czesci tez ok 3GB. Powyzej 3.5GB to duza rzadkosc.

To, ze na plycie zajmowaly ponad 4GB bylo spowodowane tym, ze czesc danych byla lokowana na zewnatrz plyty aby przyspieszyc loading. W przyadku pliku na dysku nie jest to potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Wielu dostawcow internetu ustanawia miesieczne limity pobran,wiec sciagniecie 2/3 pozycji niebezpiecznie zbliza sie do limitu downloadu.

 

A czy Sony projektowało swoją e-desytubucję z myślą o Polakach i ich hojnych providerach? ;)

 

Po za tym nie jedno demu już widziałem co miało ponad 2GB. Ktoś płakał?

 

To, ze na plycie zajmowaly ponad 4GB bylo spowodowane tym, ze czesc danych byla lokowana na zewnatrz plyty aby przyspieszyc loading. W przyadku pliku na dysku nie jest to potrzebne wink.gif

 

Nie tylko. To o czym piszesz to tzw. falseLBA i miało na celu uprzykrzenie życia ludziom używającym bootcd (vide Swap Magic).

 

Wierzycie,ze emulacja na 40-kach i 80-kach bedzie dana za darmo ? Cosik wierzyc mi sie nie chce.Predzej juz trzeba bedzie zaplacic za to w PS Storze.

 

Ja myślę właśnie że gry będą na PSS, ale będzie też możliwość odczytu z CD/DVD. Inaczej nieźle by polecieli w ch*a. ;)

 

baza gier na konsolę wszechczasów.

 

"Konsolą wszechczasów" był, jest i będzie PSX. ;P

 

---

 

Jeszcze jedna rzecz: większość gier na PS2, nie chcę nikogo martwić, mieści się w 3GB i tego się nijak nie obejdzie. A co z GoW np.? Prawie 5GB. huh

 

Eee, nie ma co dzielić skóry na nieupolowanym niedźwiedziu. Widząc jakie jest tempo wprowadzania gier z PSXa na PSS, pewnie minie dekada zanim ujrzymy choć 5% tytułów które sprzedawały tą platformę.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
testowal ktos wipeouta 3 na ps3?

 

wkladam plytke do napedu konsoli - intro, menu, wybor trasy/pojazdu - wszystko ladnie. no to lecim. gra zalicza mi freeze'a po 2s od startu na torze :<

 

mial ktos podobny problem? na plytce jest 1 wieksza rysa i nie wiem czy warto z tym isc do "polerowania". na zwyklym szaraczku zapewne dziala [rozne plyty sie wkladalo do psx'a to wiem xD] tylko nie mam teraz psx'a

U mnie też Freezuje i bez rysy a mam idealnego wip3out. w menu jest ok, ale podczas wyscigu tylko dwie sekundy gra działa, tylko wipeout 3 special edition działa bez zarzutu i 2097 też.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...