Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

po długiej sesji z edytorem dochodzę do wniosku, że tam można praktycznie wszystko stworzyć prawie skończyłem pierwszy level jak tylko włączą serwery zapraszam wszystkich na przetestowanie go 8) w singlu pod koniec było ciężko ale dałem rade i zachęcam wszystkich do zakupu tej gry bo jest niesamowita

Odnośnik do komentarza

nie trzeba skończyć singla ale musisz w edytorze robić tutoriale (jak naciśniesz kwadrat z tego menu wybierz znak zapytania) i będziesz dostawać dostęp do nowych funkcji , rzeczy itp..

 

ja już właśnie kończę powoli swój pierwszy level zostało mi jeszcze upiększanie ;) i będzie gotowy do udostępnienia !

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

http://littlebigplanet.us.playstation.com/...igWorkshop.aspx

W planach jest coś, co może jeszcze bardziej pomóc zabawę w edytorze LBP. Wymiana doświadczeń z innymi graczami? Możliwość wydrukowania sobie ściągi przy tworzeniu nowych plansz? Zaczerpywanie inspiracji? Nauka metodą how-to?

Czy jest coś, co mnie jeszcze w tej grze zaskoczy?

 

 

edit: plansza którą muszę na starcie ściągnąć

http://pl.youtube.com/watch?v=aBJlkpTIw48

 

Jasny gwint.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
edit: plansza którą muszę na starcie ściągnąć

http://pl.youtube.com/watch?v=aBJlkpTIw48

 

Jasny gwint.

A się trudzę z moją planszą,która jest na oko z 20razy mniej rozbudowana :P .Ale dojdę do wprawy-edytor tej gry jest wielki.MM nie rzuciło słów na wiatr i każdy etap ,który jest w trybie story może być w 100% odzwierciedlony przez edytor,baa kwestią czasu jest kiedy powstanie pełno etapów lepszych niż te wymyślone przez twórców

 

ps.w dziale PS3 online utworzyłem temat o LBP - w założeniu ma on służyć zarówno ustawkom online jak również zapraszaniu ludzi do swoich etapów i polecaniu odnalezionych

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Kurcze ta gra nie jest taka latwa niektore etapy potrafia dac niezle w kosc dzis moj pad byl w niebezpieczenstwie:) naprawde niektore pomysly sa diabelskie....Ile jest etapow jestem w takim zimowym duzo mi jeszcze zostalo?Zaczolem tez tworzyc swoj etap i naprawde mozliwoscie jest niesamowicie duzo mozna zrobic praktycznie wszystko masakra teraz dopiero widze jak ciezko jest zrobic cos naprawde dobrego.

Odnośnik do komentarza

Jestem już po Story z wynikiem 24% pucharów, ogólnie levele łatwizna, tylko ostatni trochę napsuł mi krwi. Będzie z nim jazda kiedy wezmę się za niego, aby przejść bez starty życia. Póki co skończyłem Savanne na maxa. Złoty pucharze czekaj :D Gra jest rewelacyjna, jeżeli się ktoś waha czy kupić, niech lepiej przestanie i bierze jak najszybciej.

Jak to jest z tymi ubraniami Kratosa, Nariko i wielu wielu innych? Będą na PSS, kody są gdzieś do zdobycia w necie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Jak się sprawuje gra z kimś na wspólnym ekranie? Daje sporo frajdy?

REWELACJA!!!!!!!!

 

tyle w tym frajdy, że nie da się tego opisać! Po kilku akcjach z bratem leżałem na podłodze ze śmiechu... nie mogłem się po tym przez chwile podnieść. Nawet mama sprawdzająca naszą-klasę co chwila odwracała wzrok i patrzyła z "czego te głupole znowu się śmieją". baaa sama ledwo wysiedziała na krześle oglądając nasze wynalazki i zabawy z bombai, tnt i resztą xD

 

W trybie story sam przeszedłem zaledwie parę poziomów, resztę przechodzę z kumplem i bratem. Inaczej się nie da... :P

 

hit!!!!!!!

 

edytora i multi jeszcze nie ruszałem :P

Odnośnik do komentarza
Chopaki, jutro (hmm.. dziś już) startują serwery podobno! xD

 

Kto idzie robić ze mną zadania na 4 x Sackboy? O 21.00?

 

Czuję się zaproszony, konsole będę miał włączoną, ślij zaproszenia na psn :)

 

 

Co do gry:

 

Dzień przed odebraniem jej od listonosza pomyślałem, że kurde może przesadziłem, może uległem niezwykłemu hypeowi na ten tytuł (a staram się raczej chłodno do gier podchodzić), że może gra faktycznie okaże się  "pietnasto minutową zabaweczką dla dzieci"...

 

Oooo jakże się myliłem... Przepraszam nację sackboyów, że zwątpiłem na małą chwilę w ich potencjał.

Pierwsze levele to tylko rozgrzewka i tuotorial, potem zaczynają się takie pomysły że człowieka zatyka !!!

 

Jak moja druga połowa dorwała się do pada, grywalnosć skoczyła znowu w górę !!! Pomaganie sobie, wspólne zadania lub motywy (spadając przypadkiem chwyciła się mojego sackboya i niczym Indiana musiałem nas rozhuśtać i przerzucić na drugą stronę urwiska) poprostu urywają łeb na wysokości jaj :)

 

A edytor... fiu fiu fiu... Wszedłem do niego tylko na moment by stworzyć rakietkę i złapać trofeum za niesamowitą wysokość i szybkość. Po jej stworzeniu tak z głupia franc machnąłem coś jeszcze i jeszcze coś i jeszcze tylko to drzewko i ten fajny okręt podwodny dorzuciłem, rakietowy samochodzik własnej konstrukcji, skocznie, zapadnie, wypadnie, roślinki, ruchomego wroga, lewitujące platwormy, ruchome drzewa...

... jak spojrzałem na zegarek było grubo po północy.

 

Gra jest naprawdę niesamowita i z wywieszonym ozorem czekam na start serwerów.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...