Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od wczoraj mam i gram :) GameOver dało radę i na następny dzień od zakupienia płytka dotarła. Pewnie i tak dostaniemy patcha, który usunie nieszczęsną piosenkę.

No bez kurna jaj... Nawet o tym nie myśl bo jeszcze Sony na to wpadnie :P Płacisz za jakieś treści po to aby je mieć a nie żeby ktoś Ci je usuwał/blokował! :blink:

Odnośnik do komentarza

http://www.gram.pl/news_8g3fH,q1_LittleBig...w_piosenki.html

 

Oto oficjalny komentarz:

 

"Oczywiście MM i Sony wspólnie podeszli do tego na poważnie. LBP powinno sprawiać przyjemność wszystkim. Dlatego w ciągu 12 godzin od ujawnienia problemu z tekstem, przygotowaliśmy automatyczną łatkę i zdążyliśmy przygotować nowy obraz dysku. Niemniej decyzja została podjęta przez firmę Sony, która uznała, że odpowiednią rzeczą będzie wsparcie ludzi bez dostępu do Internetu. To oznacza wymianę dysków. Zapewnili nas, że zrobią co w ich mocy, aby naprawić ten błąd jak najszybciej".

 

 

Dzięki Ci sony,że tak martwisz się o ludzi bez dostępu do neta..........LBP ntsc już zamówiony :P

Odnośnik do komentarza

Pierwsza gra, w ktora gram z dziewczyna, za(pipi)ista zabawa,

niestety non stop musze jej przypominac ze poziom trzeba przechodzic,

bo jak tylko sie zapomni to zaczyna obklejac level naklejkami, kwiatkami itd

ZA(pipi)ISTA GRA, niesamowity humor, głos narratora i jego uwagi - Boskie!!

 

Kupiłem dzisiaj na gieldzie komputerowej w wawie na batorego w Świecie-Gier - 185 zloty :) - Bezcenne chwile z Moją M.

Odnośnik do komentarza

Gram, gram i muszę powiedzieć że wbrew temu czego się spodziewałem, momentami nie jest to lajtowa platformówka - skarby są niesamowicie poukrywane, zaliczanie niektórych poziomów na 100% + No Live Lost to hardcore. Do tego przydaje się współlokator przy etapach 2 x Sackboy. Innymi słowy zabawa również dla wyjadaczy i łowców sekretów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...