Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co niektórzy zrobiliby za ten kod?! A ty żeś go zmarnował...

Nie całkiem, na aukcjach było/jest ich od **** i jeszcze więcej.

Jestem totalnie zażenowany, nie pograłem w LBP, i nie czuje żadnego parcia na ten tytuł :P (taki joke).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wiesz ja akurat miałem taki problem iż przez dłuższy czas w wydarzeniach byłem zacofany (PS3 dead) praktycznie w ostatnim momencie dowiedziałem się o becie LBP, Sony nie podało mi pomocnej ręki no i teraz mam pasztet :/.

 

 

BTW 5 pln to taki duży wydatek ?, żeby sobie spokojnie pograć w LBP ? bez przesady ! :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

W nowym PE LBP dostało 9+...

 

Z tego co pamiętam (poprawcie mnie jeśli się mylę) to takie Halo3 dostało 10. Ciekaw jestem jakich kryteriów gra nie spełniła skoro IMO jest takim świeżym powiewem na platformówki (i gry w ogóle)... Co takiego rewolucyjnego jest w Halo3 skoro to sequel i zbiera 10/10 a LBP, który jest totalnie czymś nowym i mega grywalnym nie zbiera pełnej oceny.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

LBP jest swietne. Zadna postac w grach nie wywolala u mnie tak pozytywnych uczuc jak Sackboy. Grajac caly czas pewnie siedzialem usmiechniety jak debil :P Zadna postac od Nintendo nie wprawi mnie w dobry nastroj, a Sackboy'owi sie to udaje.

Zabralem sie za robienie wlasnego levelu i po tutorialu jest juz sporo rzeczy dostepnych potrzebnych do majstrowania, ale takiego OGROMU mozliwosci budowania sie nie spodziewalem. Bedzie co robic, oj bedzie ;)

Muzyczka w LBP wspaniale pasuje do gry(szczegolnie lubie ta LBP theme) i nieraz sie zatrzymywalem by Sackboy wywalil jezyk i zrobil maly Sack-dance :P

Little BIG Planet dostarczy zaprawde mase Little BIG Fun ;)

Odnośnik do komentarza

Na Eurogamer pisali, ze gra ponoc zostaje przesunieta w EU o 2-3 tygodnie o_O

 

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=262111

 

ktos tam podal link, ze niby z powodow religijnych (ekstremisci islamscy?) uwazaja, ze teksty piosenki typu, kazda dusza musi umrzec spiewane po arabsku sa obrazliwe....ponoc...

 

Dziwne, bo ja nigdy nie uwazalem takich tekstow po Polsku jako obrazliwe, a sluchalem naprawde ciezkoslowne piosenki o_O

 

Coz ciekawe jak to z tym bedzie teraz....

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co mają już grę - z tego co zrozumiałem chodzi o jakąś piosenkę w grze i przesuwają premierę żeby co? Usunąć ją z płytki czy jak? Czyli to co sprzedają sklepy w Polsce ma piosenkę (lub piosenki) nt. wersja która niby to oficjalnie wyjdzie za te 2-3 tygodnie będzie w jakiś sposób pocięta?

Pytam bo chciałem się wstrzymać z kupnem ale jeśli tak to zrewiduję chyba moje zamiary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...