Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Za duzo ludzie pewnie sie rzucilo, a jak to na poczatku zawsze bywa serwery nie wytrzymaly obciazenia. Bedzie trzeba czekac pare dni az sytuacje opanuja. Online w nocy (nocy w US) chodzil jak dziffka. Gra miala przez niego freezy non stop, przegladanie przygotowanych leveli trwalo nieskonczonosc, a o zagraniu w jakis mozna bylo pomarzyc. No ale takie sa efekty jak sie robi gre wszechczasow. Pogralem chwile wczoraj, pobawilem sie tutorialem i bez watpienia 10/10. Bez dwoch zdan, mozliwosci jakie daje ta gra potrafia wgniesc w fotel. Zakochalem sie do szalenstwa w LBP. Szkoda tylko, ze czasu malo na granie...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem przyjemność pierwszy raz pograć trochę online w 4 osoby. Czasami straaasznie legowało, ale ogólnie świetna zabawa. Przez headsety bylo tylko słychac śmiechy po oddaniu "liscia" hehe. Ale to co mnie zniszczyło, to całe to rozwiązanie trybu online. Levele różnych graczy, ocenianie, komentarze, świetna sprawa, to może być prawdziwy koń pociągowy PS3.

Odnośnik do komentarza
Zaraz, zaraz, jak to 16? Co my, trzeci świat??

Napisy na pudełku i instrukcja to przecież żaden wysiłek...

lol kolejny ;)

 

chodzi o to, że polskie sklepy miały LBP już 16 października

 

 

Mam pytanie, gdzie znajdę plansze, które dodałem do ulubionych?

 

Odnośnik do komentarza

Teraz smieszna sprawa... gadalem dzis w Gamestopie ze sprzedawca. I narzekam mu, ze wczoraj bylem po LBP i nie chcial mi jeden koles wydac Fallouta nakazujac przyjechac dzis. I on mnie sie pyta jak tam gra, a ja ze zakochany jestem, ze genialna itd. A on tak kiwa niechetnie glowa i mowi, ze jakos nie jest przekonany. Na co ja mu mowie, ze niech poczeka az userzy sie wezma za robienie map i pokaza kreatywnosc, a on ze najpierw ja ktos musi kupic, bo po przez to, ze Sony przelozylo premiere gra sie nie sprzedaje.

I teraz disclaimer. Nie wiem czy koles mowil prawde, poza tym to o niczym nie swiadczy gdyz jest to jeden z tysiecy sklepow sprzedajacych gry... ale niezle do tylka by bylo jakby afera koranowa przyniosla wiecej strat niz pozytku.

 

Najsmieszniejsze jest jednak to, ze jak sie wejdzie na strone Gamestopu to LBP jest najwyzej w bestsellers, wiec albo koles kit pociskal, albo po prostu w owym GS jest wiecej fanow innych gier.

Odnośnik do komentarza

Mam sugestię koledzy. Porozdawajmy sobie serduszka! :wub: Gdyby ktoś nie wiedział jak się to robi już spieszę z tłumaczeniem - wystarczy wejść w planetę to lewo i wybrać friendsów a później klikać na osobę która grywa w LBP (bez znaczenia czy zrobiła jakiś poziom albo czy jest dostępna) no i dalej już sobie każdy poradzi. Ja dziś w nocy dodałem każdemu z mojej FL.

Odnośnik do komentarza

Witam - proszę o odpowiedź:

W becie była opcja możliwość skopiowania poziomu stworzonego przez graczy na swój księżyc i edycji albo grania offline. Czy w pełnej wersji też jest taka możliwość? Nigdzie jej nie znalazłem. Czy opcja to uaktywni się po skończeniu tutoriala edytora plansz (jeszcze go nie skończyłem, bo się jakoś nie złożyło).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...