Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Arkady chłopie jak z tobą można się ugadać na granie z tego co widziałem wszystko masz wymaksowane, a trudno czasem znaleźć kumatych do grupowych rozwiązań. Każdemu polecam od razu zaczynac play online, właśnie od story kolesie wiedzą gdzie i jak.

czy ktos się orientuje jak będzie po włączeniu regionu PAL, bo zdażało mi się grac z koreańczykami i japończykami wiec mam nadzieję że nie będzie problemu z kumplami z wersją PAL?

 

Poniżej zayebisty temat na ps3 do zassania jak gdzieś było to sorry, ogólnie polecam wszystkie tamaty modusa z neogaf

 

można ściągać bezpośrednio z przeglądarki na PS3

http://www.modusproductions.com/neogaf/ps3...lanet_m0dus.p3t

 

97she8.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

bez przesady żeby sprzedać ale fakt faktem ,że komfortowo to można grać jedynie przez sieć od czasu do czasu we dwóch.W trzech ,a co najgorsze we czterech to już jest istny lag na lagu i zbieranie skarbów na ostatnich poziomach story ,gdzie liczy się bardzo precyzja ,jest niemożliwe :/

 

edit-bartek ze mną się możesz zawsze umawiać-przez lagi nie mam wymaksowanego trybu story ale zawsze jestem chętny na zdobywanie skarbów,w końcu srebrne trophy i sama satysfakcja z tego faktu jest rekompensatą za te trudy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
trailer do mojego levelu:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Hvuiv870sfA

 

trudno go znaleźć, przynajmniej mnie. Czy istanieje możliwość dokładniejszej lokalizacji, lub dodanie czegoś charakterystycznego do nazwy, hmm czy ja wiem... może "psx_pl"

To nie jest wcale taki głupi pomysł :) Opcja search w grze wyszukuje plansze właśnie po nazwie własnej. Wystarczy władować "Super level psx_pl" do nazwy i po sprawie.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

dlatego też w pierwszym poście w temacie o Online w LBP prowadzę liste leveli użytkowników :) Jest tam też instrukcja jak najłatwiej je wyszukać czyli tak jak pisze Suchar-search,następnie kwadracik i wklepujemy dokładnie całą nazwę levelu :) .Po chwili level odszukany.

 

BTW niegłupim pomysłem byłoby umieszczenie spisu leveli użytkowników w jakimś numerze PSX Extreme(oczywiście jak tych leveli się nazbiera).Wtedy nasze wypociny dotarły by do większego grona osób ;)

 

edit-jednak się pośpieszyłem-również nie potrafię wyszukać levelu Majka :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
dlatego też w pierwszym poście w temacie o Online w LBP prowadzę liste leveli użytkowników :) Jest tam też instrukcja jak najłatwiej je wyszukać czyli tak jak pisze Suchar-search,następnie kwadracik i wklepujemy dokładnie całą nazwę levelu :) .Po chwili level odszukany.

 

BTW niegłupim pomysłem byłoby umieszczenie spisu leveli użytkowników w jakimś numerze PSX Extreme(oczywiście jak tych leveli się nazbiera).Wtedy nasze wypociny dotarły by do większego grona osób ;)

 

edit-jednak się pośpieszyłem-również nie potrafię wyszukać levelu Majka :P

no własnie, a jak znaleźć to cudo to juz nie wiem zupełnie http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...;postcount=7468

ogólnie za mało opcji szukania, powinno byc jeszcze po graczach

dziś pograłem z kumeplą z japonii (mimo lagów udało sie kilka 2X), zdaje się że nie bedzie problemów z PAL

 

Odnośnik do komentarza
[

dziś pograłem z kumeplą z japonii (mimo lagów udało sie kilka 2X), zdaje się że nie bedzie problemów z PAL

 

To była ta dziewczyna do któego pokoju też na chwilę dołączyłem?Jakś taka dziwna była :P

 

btw wyszukiwarka po nazwach jest bez sensu-wpisuje Ninja Gaiden Delta ,a znajduje levele z garden,guide itp

Odnośnik do komentarza
[

dziś pograłem z kumeplą z japonii (mimo lagów udało sie kilka 2X), zdaje się że nie bedzie problemów z PAL

 

To była ta dziewczyna do któego pokoju też na chwilę dołączyłem?Jakś taka dziwna była :P

 

btw wyszukiwarka po nazwach jest bez sensu-wpisuje Ninja Gaiden Delta ,a znajduje levele z garden,guide itp

normalna nie dziwna, widać że nie miałeś doczynienia z kobietą ("trza mieć jakieś życie" ficuś), przed wyjsciem zawsze sie przebierają i makijaż ;) troche to trwa

podłapałem od niej kilka fajnych leveli w hearted, to chyba najlepszy sposób żeby coś znaleźć sprawdzać co lubia znajomi

tak właśnie udało mi sie trafić na tetris i 2 levele shootera kosmicznego ( no nazwy nie pomnę, zagrywałem sie w to na komórce)

Odnośnik do komentarza
[

dziś pograłem z kumeplą z japonii (mimo lagów udało sie kilka 2X), zdaje się że nie bedzie problemów z PAL

 

To była ta dziewczyna do któego pokoju też na chwilę dołączyłem?Jakś taka dziwna była :P

 

btw wyszukiwarka po nazwach jest bez sensu-wpisuje Ninja Gaiden Delta ,a znajduje levele z garden,guide itp

 

Hmmm a nie da sie znaleźć planszy użytkownika poprzez my friends ?? Klikasz na nicka i chyba potem jest gdzieś opcja przeglądania jego leveli. (??)

 

 

[

dziś pograłem z kumeplą z japonii (mimo lagów udało sie kilka 2X), zdaje się że nie bedzie problemów z PAL

 

To była ta dziewczyna do któego pokoju też na chwilę dołączyłem?Jakś taka dziwna była :P

 

btw wyszukiwarka po nazwach jest bez sensu-wpisuje Ninja Gaiden Delta ,a znajduje levele z garden,guide itp

normalna nie dziwna, widać że nie miałeś doczynienia z kobietą ("trza mieć jakieś życie" ficuś), przed wyjsciem zawsze sie przebierają i makijaż ;) troche to trwa

podłapałem od niej kilka fajnych leveli w hearted, to chyba najlepszy sposób żeby coś znaleźć sprawdzać co lubia znajomi

tak właśnie udało mi sie trafić na tetris i 2 levele shootera kosmicznego ( no nazwy nie pomnę, zagrywałem sie w to na komórce)

 

Taaaa racja, moja to na każdą planszę musi mieć inny strój hehe

Odnośnik do komentarza
Ktoś by pograł ze mną, bo z amerykańcami dość nudno jest, aha i czy jak host jest w Polsce tez sa takie lagi? No i czy da się jakoś powtórzyć tutoriale od robienia levelu, bo probuje cos zdziałać, ale wszystko pozapominałem i jakoś ten level mi nie kleji się :P.

1 wyslij zaproszenie na psn, sadzę że wiekszość z nas z nas cię doda ciebie do friens

2

a wszystkie video od tutoriali masz w opcjach, pod videos & voice

b wszystko co ma tutorial, możesz powtórzyć kwadrat -->wybierasz co chcesz--> rozwijasz kwadratem -->more --> play tutorial

Odnośnik do komentarza
normalna nie dziwna, widać że nie miałeś doczynienia z kobietą ("trza mieć jakieś życie" ficuś), przed wyjsciem zawsze sie przebierają i makijaż ;) troche to trwa

podłapałem od niej kilka fajnych leveli w hearted, to chyba najlepszy sposób żeby coś znaleźć sprawdzać co lubia znajomi

tak właśnie udało mi sie trafić na tetris i 2 levele shootera kosmicznego ( no nazwy nie pomnę, zagrywałem sie w to na komórce)

 

Akurat to z laskami czasem to mam aż za dużo do czynienia więc może dlatego :P-jak się chodziło w średniej do klasy gdzie było 5 facetów i 30 lasek to ma się trochę skrzywione podejście do tego tematu.Poza tym lata średniej,początek studiów u mnie można zaliczyć do tych szalonych :P.Teraz jestem wierny jednej i dobrze mi z tym :P.Poza tym przyznam się bez bicia ,że nigdy nie miałem styczności w multi z laską i nie byłem świadomy,że one zwyczaje z życia codziennego przenoszą do growego w aż takim stopniu :P

 

Jednak prawdą jest,że człowiek uczy się całe życie :)

 

Łebi-najłatwiej znajdować przez my friends nowe levele ale to jest równoznaczne z tym,że trzebaby było dodawać za każdym razem nowego znajomego jeśli chciałoby się zobaczyć level,a friend lista w PSN nie jest z gumy :P

Odnośnik do komentarza
podłapałem od niej kilka fajnych leveli w hearted, to chyba najlepszy sposób żeby coś znaleźć sprawdzać co lubia znajomi

tak właśnie udało mi sie trafić na tetris i 2 levele shootera kosmicznego ( no nazwy nie pomnę, zagrywałem sie w to na komórce)

http://pl.youtube.com/watch?v=Wg0ZBHdz7wM :huh:

 

szukajcie jako Libidius.jp

moja lista frinds ma łatwiej mam ten level w hearted

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...