Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie rozumiem Twojego posta.

Nie mam Ci tego za złe. Taki się urodziłeś :rolleyes:

A na poważnie coby Ci wypisać prościej, krócej i zwięzlej cobyś zrozumiał: Po grze o której się naczytałem, naoglądałem, i nasłuchałem w superlatywach oczekiwałem gry która sprostałaby wszystkim pochlebstwom jakie jej przypisano. Myślałem że właśnie wydałem pieniążki za grę która wciągnie mnie po same uszy, grę która będzie mnie nakręcać coby pograć "jeszcze 5 minut". Po prostu po ocenach, komentarzach i recenzjach myślałem że owa gra przemówi do każdego. Że jest na tylko prosta a przy tym złożona(mimo że jedno drugiemu zaprzecza, zdanie jednak ma sens), że zarówno casual'e jak i hardcorowi gracze znajdą coś dla siebie. Myślałem że pomimo że gra jest strasznie barwna, wręcz dziecinna, przemówi zarówno do 8 latka jak i kogoś grubo po 20'stce. Myślałem po prostu że tą grę można brać w ciemno, że w każdym przypadku znajdę coś dla siebie.

Bo moze mam poczucie humoru na przyklad i ta gra po prostu mnie bawi

A co w moim 700 słownym poście wskazuje na to że nie mam poczucia humoru? Wręcz przeciwnie. Uważam się za człowieka z dużym poczuciem humoru, lecz cecha ta w żadnym wypadku nie sprawiła że gra bardziej przypadła mi do gustu.

Z Twojego posta natomiast odczuwam jakbyś choćby w najmniejszym stopniu poczuł się dotknięty, zaatakowany. Nic z tych rzeczy.

Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry : "De gustibus non est disputandum" - dla Ciebie ideał dla mnie średniaczek. Ot kwintesencja całego mojego posta- specjalnie dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza

Ocelot ale recenzje nie klamaly, a filmiki nie pokazywaly nic co by bylo inne od rzeczywistosci. Jak mozesz twierdzic ze swiat Cie oszukal a my wszyscy zaslepieni nie dostapilismy Twego olsnienia?

 

Ta gra w rzeczywistosci jest genialniejsza niz na filmikach i w recenzjach bo tego sie nie da opisac. I tak! To jest platformowka! Wiem jaki to szok gdy recenzje, filmiki i opinie mowia, ze to platformowka, a Ty odpalasz i co stwierdzasz?! Ze to PLATFORMOWKA jest!

:D

 

Sory ale nie moglem sie powstrzymac.

 

Edit:

 

Nie czuje sie dotkniety. Raczej zaskoczony. Kwintesencje wyrazilem powyzej :P.

Co wiecej tez uwazam ze Bioshock jest genialny ale wybacz nie oczekuje by LBP bylo Bioshockiem, MGS5 czy SC5.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Skoro spodziewałeś się po czytaniu recenzji czegoś innego, to chyba czytałeś je od tyłu albo do góry nogami...

 

Nieważne, Twoja sprawa. Innym i tak zabawy nie odbierzesz.

Oh, chyba masz rację. Muszę ponownie przejrzeć wszystkie artykuły gdyż Twoja rada oświeciła mnie i chyba teraz wiem w jaki sposób odczytać te literki.

 

A w jakim celu miałbym komukolwiek odbierać zabawę grą? Toć napisałem że dla jednych ideał dla innych średniak. Czy już nie można wyrazić neutralnej krytyki do gry aby ktoś inny nie poczuł się dotknięty? Śmieszny tok myślenia jeśli Ci się wydaje że tak się rozpisałem coby innym zmienić percepcję gry.

 

A na przyszły raz schowaj sobie sarkazm do kieszeni.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dajcie sobie spokuj. Przeciez kazdy ma inny gust. Gra sie zaczyna dopiero gdy masz pomysl i probujesz go przeniesc na TV za pomoca kreatora. Dla mnie to zbyt czasochlonne jest.Kilka dni temu na przyklad probowalem zrobic...rower :) Powiecie,ze latwizna,ale jak zaczalem myslec od czego zaczac(kola ze szprychami,rama, widelki...jeeezu. Zajelo mi to 4h. Spoko.Tylko teraz musze wcisnac go na jakis level...odechcialo mi sie. Ale i tak kiedys cos stworze , tylko musialbym jakis urlop wylapac :)

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - kreator. To jest dopiero cos co tygryski lubia najbardziej. Czasami sie tworzy takie cuda, ze az nie wierzymy, ze my moglismy cos takiego stworzyc :). Na razie walcze z jedna. Chce by byla idealna. Poswiecilem jej ok 8 godzin do tej pory. Bedzie z niej Awesome :)

PS. Gra rowniez przyciagnela moja kobiete do konsoli, ale edytor nie (bo za trudny dla niej, by stworzyc cos fajowego - tak mowi :) )

Odnośnik do komentarza

Czytajac zapowiedzi i ogladajac filmiki mam podobne watpliwosci co Ocelot. Po prostu nie widze w tej grze niczego rewelacyjnego. W dodatku nie pasuje mi tez cukierkowy klimat. Dobrze Ocelot ze napisales tego posta, ludzie ktorzy maja podobne watpliwosci co ja moga na tym skorzystac. Smieszy mnie tez wasza napinka na Ocelota, gra mu sie srednio spodobala i tyle, a wy zachowujecie sie jakby obrazil wasze matki...

 

Jak widac Hype skutecznie dziala na niektorych, brawo Sony.

Odnośnik do komentarza

Mi jedynie radość odbierają lagi przy grze przez internet oraz cechy sieci PSN - takie jak wylogowywanie z serwera. To czasem naprawdę potrafi zepsuć całą atmosferę.

 

A sama gra, no cóż, trochę za krótki singiel, kiedy zaczyna się dziać coś na poziomie (Japonia, hindusi i bunkier) okazuje się, że to już koniec gry.

 

Z poziomami tworzonymi przez ludzi jest bardzo nierówno i system ocen się nie sprawdził według mnie. Ciężko wyszukać naprawdę dopracowaną planszę, do tej pory znalazłam takich tylko kilka - ICO, escape from Alcatraz.

 

Nadal nie zrobiono edycji planszy z kolegami przez internet, co w połączeniu z problemami sieciowymi czyni z tej gry po części płatną wersję beta.

 

Trudno ocenić tak nierówną grę, raz to będzie 10/10, a innym razem (po wypieprzeniu z serwera na przykład, albo zagraniu w crapowate plansze ludzi) - 3/10.

Odnośnik do komentarza

Też nie łapię tej napinki na Ocelota, ma prawo do swojego zdania. Ma prawo być zawiedziony jeśli tytuł nie spełnił jego oczekiwań. Dla mnie to coś genialnego, znalazłem w opublikowanych przez graczy levelach naprawdę świetne rozwiązania, ale ich znalezienie to trochę wysiłku zajmuje. Najlepiej przejrzeć listę stworzoną prze neogaf, ktoś podawał linka. Nie ugryzłem nawet edytora, brak czasu, a jestem pewien że trudno stworzyć coś ciekawego i wciągajacego dla innych, ale satysfakcja po tygodniu lub 2 i docenieniu przez innych pracy jaką się włozyło ... na pewno warto. Zgadzam się z Wiesławą, główny minus to brak "listy przebojów", top 20 robiony przez graczy z leveli graczy no chyba że ja nie umiem znaleźć.

Natomiast od pewnego czasu nie odczuwam problemów z lagami, a rozłączania PSN to już nie pamietam. Mam wersję NTSC 1,5 mb łącze.

Odnośnik do komentarza
Trudno ocenić tak nierówną grę, raz to będzie 10/10, a innym razem (po wypieprzeniu z serwera na przykład, albo zagraniu w crapowate plansze ludzi) - 3/10.

 

Ot co. Czasami jak zaczne grac to nie moge sie oderwac i tak co chwile sobie mowie : jeszcze 5 minut i tak wkolko. Z koleji czasem wlacze gre i odechciewa mi sie po tych 5 minutach czy to jak mnie wywala czy to przez lagi czy to przez brak rankingu przez ktory czesto wpadam na poprostu slabe levele...

 

Co do trybu story to jest swietny chociaz nie podoba mi sie ta plansza gdzie gramy w miescie. Jest swietnie zrealizowana ale nie moj klimat, reszta to przyklad jak powinno sie robic levele w tej grze:D

 

Ja daje 9/10. Poprostu 10 daje grą z niesamowita fabulą jak Shenmue czy MGS chociaz moze gdyby nie wymienione przeze mnie bledy LBP tez by sie zalapalo:D

 

Moze PE zdecyduje sie na robienie jakiegos rankingu i promowanie za(pipi)istych leveli??

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Mam do was pytanie: czy w LBP jest opcja pokazywania swoich ulubionych lvli? Czy jest poprostu jakas zakladka ulubionych lvli osob z friendlisty? Hehe, ja osobiscie w LBP bym chcial zobaczyc.....MGSa :D Tia, dobrze zrobiony poziom na podstawie metal gear solida :P

Jedyna możliwość to wejście na swoje lub znajomego zdjęcie - najpierw zobaczysz jego mapy, ale naciśnij R1 a wyświetlę Ci się te którym dał serduszka.

 

Jak widac Hype skutecznie dziala na niektorych, brawo Sony.

Z takimi tekstami to lepiej nie wypowiadaj się więcej w tym temacie. Ta gra jest rewolucyjna i uważa tak znakomita większość, bynajmniej nie ze względów dobrej kampanii marketingowej (bo kampania LBP wcale taka najlepsza nie jest). To że ktoś ma klapki na oczach i nie umie się przemóc żeby "odkryć" tą grę to jego strata.

Mogę zrozumieć że z natury nie lubi ktoś gier na bazie platformówki, i ok, ale niech nie wyjeżdża że to kolejne Mario.

Wasze zdanie, proszę bardzo, ale produkowanie się tu na ten temat nie przysłuży się niczemu dobremu.

Odnośnik do komentarza
Z takimi tekstami to lepiej nie wypowiadaj się więcej w tym temacie. Ta gra jest rewolucyjna i uważa tak znakomita większość, bynajmniej nie ze względów dobrej kampanii marketingowej (bo kampania LBP wcale taka najlepsza nie jest). To że ktoś ma klapki na oczach i nie umie się przemóc żeby "odkryć" tą grę to jego strata.

Mogę zrozumieć że z natury nie lubi ktoś gier na bazie platformówki, i ok, ale niech nie wyjeżdża że to kolejne Mario.

Wasze zdanie, proszę bardzo, ale produkowanie się tu na ten temat nie przysłuży się niczemu dobremu.

 

Czytając takie wypowiedzi mam wątpliwości czy niektórzy mają poza sobą 18 urodziny. Ktoś kto ma inne zdanie na temat mojej ukochanej gry jest zwyrodnialcem i odszepieńcem narodu...bez komentarza.

Dzięki becie zrozumiałem, że to gra nie dla mnie! W samej rozgrywce nie ma w niej nic rewolucyjnego. Małą rewolucją można nazwać tylko edytor którym i tak większa większość bardziej się podnieca.

Na pewno wbrew temu co czytałem nie jest to gra dla wszystkich.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Mam do was pytanie: czy w LBP jest opcja pokazywania swoich ulubionych lvli? Czy jest poprostu jakas zakladka ulubionych lvli osob z friendlisty? Hehe, ja osobiscie w LBP bym chcial zobaczyc.....MGSa :D Tia, dobrze zrobiony poziom na podstawie metal gear solida :P

Jedyna możliwość to wejście na swoje lub znajomego zdjęcie - najpierw zobaczysz jego mapy, ale naciśnij R1 a wyświetlę Ci się te którym dał serduszka.

ale zdaje się, że ma to ograniczoną pojemność do 8-10 "hearted" i nie bardzo jest możliwość przejrzenia wszystkich... no chyba że "recent" - jak kojarzę była taka opcja w wyszukiwarce

 

grześ

no chyba nikt nie odbiera Ci prawa głosu do zachwytu na tym produktem, tak samo jak nikt nie powinien odbierać nikomu głosu do krytyki, idąc dalej tym tropem nikt nie odbierze głosu krytykowi krytyki produktu oraz krytycznemu spojrzeniu na krytykę krytyki produktu

pace e buono

Odnośnik do komentarza

Nadszedł czas na podzielenie się wrażeniami z MałejWielkiejPlanety :) Grę kupiłem dzisiaj i włączyłem "na chwilę" o godzinie 17. O tym jak gra wciąga powinien świadczyć fakt, że wyłączyłem ją pół godziny temu. Gra jest przepiękna i przezabawna!!! Polecam i proszę o dodawanie do friends :) Mój PSN ID: Tomasson_PL :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj mam LBP i zastanawia mnie jedno. Zaprosiłem do gry online znajomego z którym ukończyłem poziom z podstawowej wersji gry. Po drodze razem zbieraliśmy stickery i obiekty. Teraz pojawia się pytanie: jeśli podczas takiej gry on zebrał jakiś sticker to znaczy, że ja i on go będziemy mieć, czy tylko ta osoba, która go wzięła?

Edytowane przez Tradycjonalista
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...