Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, kupiłem sobie na PSS strój Chimery i inne darmowe sobie sciagnalem i teraz wbijam do gry i nigdzie ich niema. Czy to wina za grę mam ntsc a sciagnalem to z polskiego ps store? No i pytanie tak po za tematem na szybko czy idzie polska kartę zarejestrować na amerykańskim ps store?

Odnośnik do komentarza

Co do stroju Chimery jest za(pipi)isty - każdemu go polecam, a takie pytanie bo wcześniej myślałem, że nowe kostiumy to będą w saved costumes, a były poprostu poszczególne rzeczy do ubrania i teraz pytanie, czy te polskie DLC działa z grą NTSC? :P, bo wcześniej tylko patrzyłem na saved costumes... :D

Odnośnik do komentarza

Co do naszej klasy i sackboyów to najbardziej dobijające jest to jak jakaś/jakiś zaczyna pisać tam "sweet focia, pozdroffka" itp... Nie pasuje mi to do sackboyów, no ale chodzi o reklamę, z tym, że podejrzewam, że większość nie wie o co wogóle chodzi mimo, że jest tam napisane. Pomijając, że ktoś to zobaczy i powie "gupia gra", "tylko frajerzy w to mogą grać, ide expić w Tibie" oceniając ją po reklamie...

Odnośnik do komentarza

Od jakiegos czasu tworze poziom w LBP. Choc mozliwosci tego narzedzia sa duze to czasami nie da sie obejsc pewnych problemow. Mam pytanie do wszystkich, ktorzy tworza w edytorze. Chcialbym, aby po zabiciu potwora (czyli zebraniu babelka) uruchamial sie inny mechanizm, jednak przy potworze nie ma zadnego przelacznika, ktory by odpowiadal za reakcje po jego zabiciu (np. most, ktory sie podniesie, gdy potwor zginie). Da sie to jakos obejsc lub rozwiazac ten problem?

 

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dziś próbowałem pograć sobie singla samemu i dupa, strasznie nudno było :/. Potrzebuję 4 osób by pograć na coopie, ktoś by pograł :)?

 

ziemia1 - wysyłałem Ci invite na czat ale coś nie dawałeś oznak życia, za to byłeś online :), tak więc czekam na jeszcze kogoś.

 

Pozdro!

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

jak ja mam z kims zagrac online?

wczoraj w nocy gralem i jak klikam na plansze i play online, to pod obrazkiem mam jakichs graczy (chyba, ci ktorzy aktualnie w to graja). klikam na plansze i jestem sam. nikogo oprcz mnie nie ma. raz sie udalo, nie wiem jak, ale pojawilo sie dwoch graczy oprcz mnie. ale gra chodzila jakby w przyspieszonym tempie, a ja nic nie moglem z robic. oni grali, a ja nie... pozniej zostalem wyrzucony:/

 

i jeszcze drugie pytanko: jak chcialbym zagrac online z kims ze znajomych, to jak mam go zaprosic?

Odnośnik do komentarza

lol

niektóre pytanie mnie rozkładają na łopatki, ludzi sprawdzacie opcje i przyglądajcie się uważnie co jest wyświetlane na ekranie tv

 

może przeglądać ulubione levele, czy też wysyłać zaproszenie do znajomych, wszystko znajdziecie w planecie która znajduje się po lewej stronie. Macie tam takie opcje jak Me, My Friends (wysyłanie zaproszeń). Tam też przeglądasz ulubione levele

 

 

Wczoraj po tygodniowej przerwie włączyłem LBP. Kilka levelów mnie rozwaliło, wpiszcie sobie w wyszukiwarce która jest w grze Rihanna, Metallica, Star Wars czy też Zelda lub Mario.

Odnośnik do komentarza
jak ja mam z kims zagrac online?

wczoraj w nocy gralem i jak klikam na plansze i play online, to pod obrazkiem mam jakichs graczy (chyba, ci ktorzy aktualnie w to graja). klikam na plansze i jestem sam. nikogo oprcz mnie nie ma. raz sie udalo, nie wiem jak, ale pojawilo sie dwoch graczy oprcz mnie. ale gra chodzila jakby w przyspieszonym tempie, a ja nic nie moglem z robic. oni grali, a ja nie... pozniej zostalem wyrzucony:/

 

i jeszcze drugie pytanko: jak chcialbym zagrac online z kims ze znajomych, to jak mam go zaprosic?

 

Ci pod obrazkiem to pewnie były osoby na zdjęciu (do każdej planszy jest zdjęcie z online i gracze na niej), gra chodziła przyśpieszona bo wszedłeś w trakcie gry i już nie mogłeś dołączyć i obserwowałeś ich poczynania, a wyrzucony bo może się komuś w ustawkę wbiłeś. Chcesz grać online? Najlepiej ze znajomymi pododawaj parę osób z forum i wyślij im invite'y do gry, pojawią się w twoim PODzie, wybierzesz planszę i dajesz Play in my own (nikt się wam nie wpierdzieli albo wy komuś)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...