Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że teraz nie tylko geo pracuje nad Custom Firmware i w końcu ktoś da możliwość odpalania piratów. Istnieje szansa, że nigdy nie znajdą exploita do slimów ani do nowszych firmware.

 

Problem? Huh! Jak można tak wchłaniać tą propagandę dużych koncernów. ;]

 

Problemem nie jest Custom Firmware tylko piractwo :) . Sam nie wyobrażam sobie posiadania nieprzerobionego PSP ale w 90% przypadków przeróbka wykonywana jest w celu odpalania kopi gier pobranych z internetu :( .

Odnośnik do komentarza

Na mój rozum to na razie Sony nie ma jak zdalnie sprawdzić fw czy jest niegrzebany. Co innego z kolejnym update (no chyba, że już dawno zaimplementowali jakieś tam magiczne mechanizmy ;]). Ja bym chętnie zaryzykował, niestety jestem już na ofw 3.21.

 

Co mnie zaś cieszy: skoro to leci z PUPa to znaczy, że sygnatura jest już rozpracowana. Mam nadzieję, że inni podchwycą pomysł i rozpocznie się nowa era. ;D

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno spróbuje, ale nie z 3.21. Nie ma to kompletnie żadnego sensu, jako iż mam dostęp do wszystkich tych samych funkcji na 3.15. Poczekam, aż dorzucą jakiś bonus, może akurat wtedy będzie się dało wydymać Sony, tak jak to oni nas dymali cały ten czas ^^.

Hmm, Sony nas/mnie dyma cały czas, a niby jak i za co? Bo ja osobiście nigdy czegoś takiego nie odczułem...

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno spróbuje, ale nie z 3.21. Nie ma to kompletnie żadnego sensu, jako iż mam dostęp do wszystkich tych samych funkcji na 3.15. Poczekam, aż dorzucą jakiś bonus, może akurat wtedy będzie się dało wydymać Sony, tak jak to oni nas dymali cały ten czas ^^.

Hmm, Sony nas/mnie dyma cały czas, a niby jak i za co? Bo ja osobiście nigdy czegoś takiego nie odczułem...

zabrali 2 usb, zabrali czytnik kart, teraz zabrali linux'a. Pewnie za jakis czas zabiora naped bd i zasilacz ;)

ale naszczescie pojawil sie rycerz geo :)

Odnośnik do komentarza

Przypomnijmy,ze byl czas kiedy na rynku byly wersje drozsze 60GB i tansze 40GB. Istnial wybor.Sony,jak mysle,nic nikomu nie zabieralo(poza linuxem).Wiedziales co kupujesz,ile wejsc usb bedziesz mial,ze bez kompatybilnosci z PS2,etc.

Zawsze mozna bylo kupic model pierwszy,nawet na allegro czy eBayu i to dlugo po tym jak zostaly wycofane z polek sklepowych(nawet z gwarancja).

Ciekaw jestem ilu chetnych by dzis bylo na wersje 60 GB kiedy kosztowalaby ona o 300/400 zeta wiecej niz standartowa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak i po co niby Sony ma produkować i sprzedawać te obie wersje konsol PS3 skoro i tak w ogromnej większości, będą się sprzedawać tylko te tańsze.

Już widzę, jak ludzie pędzą do sklepów by kupić droższą konsolę w zamian mając dodatkowe dwa usb, czytnik kart, Linuxa i inne mało potrzebne bzdety.

 

Ken Marinaris dobrze napisał, swego czasu mieliście swego rodzaju wybór. Więc trzeba było brać te bardziej "wypasione" wersje PS3. A nie, że po tak długim czasie teraz narzekacie, że nie ma tego i owego. Przecież nikt nie będzie ciągle dopłacał do interesu i takie cięcia w opcjach konsoli byłyby prędzej czy później robione. W końcu im niższa cena sprzętu tym więcej potencjalnych kupujących i większy zysk...

Odnośnik do komentarza

Swego czasu wybor?

Po pierwsze - co za bullshit.

Po drugie - wszyscy?? Chyba tylko ci, co kupowali konsole niedlugo po wycofaniu PS3 60gb.

 

Kiedy ja kupowalem konsole PS3 60gb mozna bylo juz kupic tylko uzywane, bez gwarancji - jak wiadomo w przypadku PS3 istnieje problem YLODa, wiec takie posuniecie byloby ryzykowne.

 

Pozatym M$ jakos nie mial problemu sprzedawac konsole w roznych wersjach rownolegle (a na koncu zostawili wybor najlepszych modeli, a nie gorszych).

 

A wstecznej kompatybilnosci to ja bym bzdetem nie nazwal.

 

 

Wychodzac z takiego zalozenia to mamy wybor we wszystkim - rownie dobrze producent danego samochodu zaprzestajac jego produkcji daje nam wybor kupic stara zdezelowana wersje do restauracji. Swietny wybor :good:

 

 

Jesli chodzi o ciecia - jakos M$ nie mial takich problemow. On nie kastruje konsol, predzej dodaje jakies nowe opcje.

 

 

A narzekanie teraz jest w tym kontekscie, ze ktos tu powiedzial ze SONY raptem usunelo Linuxa.

Zadne raptem, bo caly czas, powoli aczkolwiek sukcesywnie kastruje PS3 z coraz to innych feature'sow.

 

Swoja droga fajne ciecie ceny. Hmm, to jakas nowa metoda. Za czasow poprzedniej generacji cieto ceny niczego nie wycinajac (a nawet dodawajac - network adapter w przypadku PS2).

Niesmowici dobrodzieje.

Mam pomysl - wytnijmy przegladarke internetowa, mozliwosc przegladania zdjec, ogladania filmow, sluchania muzyki, darmowy online i obnizmy cene. :potter:

 

 

Jak juz ktos wyzej powiedzial - ludzie sa ruchani przez korporacje a na dodatek ich bronia.

Nie mowie, ze ich decyzje sa niezrozumiale, ale sa one robione z mysla o ich korzysci a nie konsumenta. Wiec skoro konsumenta sie olewa, to czemu konsument ma stawac w ich obronie??

Obnizenie ceny nie powinno sie objawiac kastracja, a predzej zmiana technik produkcji / whatever.

 

 

Edit:

Hmm jesli SONY zamierza kontynuowac swoja polityke, to wymyslilem nawet dla nich nowe haslo:

"It only does ANYTHING, except EVERYTHING but gaming"

 

 

O, bylbym zapomnial - do polityki SONY mozna dodac tez kwestie gwarancji.

90% producentow daje 2 lata gwarancji producenta - SONY daje tylko 1 rok.

Mogliby przynajmniej dac dluzsza gwarancje na YLOD, bo jak wiadomo problem ten jest dosc powszechnie spotykany (a lekarstwa na niego nie ma - naprawa tylko na jakis czas zalatwia sprawe, potem problemy znowu wracaja).

 

Pozwole sobie sparafrazowac piosenke Sex Pistols:

God save the SONY.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Za czasow poprzedniej generacji cieto ceny niczego nie wycinajac (a nawet dodawajac - network adapter w przypadku PS2).

 

W Slimach wycięto port IDE, a z czasem nawet kontroler IDE. Niby fajnie, że NA był wbudowany, ale ja bym wolał jednak móc podłączyć HDD. ;]

 

Niesmowici dobrodzieje.

Mam pomysl - wytnijmy przegladarke internetowa, mozliwosc przegladania zdjec, ogladania filmow, sluchania muzyki, darmowy online i obnizmy cene.

 

Dokładnie. To przecież nie komputer, po co komu przeglądarka internetowa czy zdjęcia? Od tego jest PC? Aha - w trosce o bezpieczeństwo! ;>

 

O, bylbym zapomnial - do polityki SONY mozna dodac tez kwestie gwarancji.

90% producentow daje 2 lata gwarancji producenta - SONY daje tylko 1 rok.

 

Też mnie to zastanawia. Jak to jest, że w Unii na wszystko jest 2 lata gwarancji, a oni sobie wymyślili, że rok? I co? I (pipi) im zrobisz... :|

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno spróbuje, ale nie z 3.21. Nie ma to kompletnie żadnego sensu, jako iż mam dostęp do wszystkich tych samych funkcji na 3.15. Poczekam, aż dorzucą jakiś bonus, może akurat wtedy będzie się dało wydymać Sony, tak jak to oni nas dymali cały ten czas ^^.

Hmm, Sony nas/mnie dyma cały czas, a niby jak i za co? Bo ja osobiście nigdy czegoś takiego nie odczułem...

zabrali 2 usb, zabrali czytnik kart, teraz zabrali linux'a. Pewnie za jakis czas zabiora naped bd i zasilacz ;)

ale naszczescie pojawil sie rycerz geo :)

To było nie kupować nowszych wersji PS3 tylko kupić ten model z dyskiem 60 GB. Sony nikogo nie dyma. Każdy kto zdecydował się na nowsze modele powinien wiedzieć na co się pisze i nie mieć pretensji do Sony. Przecież nikt nikomu nie każe tego kupować.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Też mnie to zastanawia. Jak to jest, że w Unii na wszystko jest 2 lata gwarancji, a oni sobie wymyślili, że rok? I co? I (pipi) im zrobisz... :|
ponoc musza przyjac jezeli zepsuje sie przed koncem 2 roku, mimo ze gwarancja jest niby na rok

Istnieje cođ takiego jak gwarancja producenta i gwarancja sprzedawcy. Sony nic nie przyjmuje i reklamujesz u sprzedawcy. Chyba że kupiłeś prosto w salonie sony to tam masz dwa lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...