Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

<_< debuga nie kupisz...

Konsole debug mozesz dostac tylko gdy:

Pracujesz w Sony Polska i masz stanowisko ktore tego wymaga

Pracujesz w gazecie i macie na całą ekipę debuga

 

po za tym musisz mieć NDA Non-Disclausure Agreement ( Umowa poufności )

 

Jeżeli spełniasz którykolwiek z tych warunków i amsz debuga, to stać Cie na oryginalne kopie gier... Więc gra nie warta świeczki

Chyba że kupisz konsole nielegalnie, lecz wtedy koszt 1 kopii gry w wersji debug to ok 150 Funtów, więc to się mija z celem:)

 

http://www.ps3news.com/forums/ps3-debug-test-consoles/ps3-test-tool-faq-106813.html

Odnośnik do komentarza

Na dev tak samo...

Możesz tylko gry debug odpalić na debugach w kopiach, gier retail ( kopii czy też org. ) nie odpalisz na debug:)

 

Bez grzebania w selfach nie...

 

Po za tym na ps2nfo, aka ps3newz masz wyaźnie napisane:

The TEST can:

Run debug code from HDD, BD/DVD, PC

Run retail code from HDD, BD

 

Tyle, że to nieprawda. ;]

 

Konsole debug mozesz dostac tylko gdy:

 

Debug kity mają oczywiście też filmy deweloperskie i firmy świadczące usługi testów LC/QA.

 

po za tym musisz mieć NDA Non-Disclausure Agreement ( Umowa poufności )

 

To nie jest coś co się ma tylko coś co się podpisuje. Wiem, czepiam się. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
To nie jest coś co się ma tylko coś co się podpisuje. Wiem, czepiam się. ;]

 

Tu się mylisz...

NDA jest umową dla firm o których Ci nie muszę pisać, ale również można "mieć" NDA przechodząc egzamin.

Wtedy podchodzisz do NDA Exam. Wiem z doświadczenia... Microsoft NDA Exam np.

 

Po za tym konsola test drugiej konsoli test nie jest rowna.

 

Np. PS3 test w obudowie FAT, odpowiednik wersji 60tki z kompatybilnoscia wsteczna, odpowiednik wersji 80 bez kompatybilnosci ( obie maja tylko siec developerska )

Oraz wersja w budzie FAT ktora ma i kompatybilnosc wsteczna, i odpala wersje debug oraz retail, do tego ma 2 karty sieciowe, jedna do sieci normalnej ( mozesz laczyc sie z PSN ) oraz druga do sieci DEV ( mozesz laczyc sie z dev, do tego ma opcje kernel debbuger, wiec jest to nie tylko dev kit, ale rowniez test kit, ma 512 pamieci, a nie 256 jak tradycyjne ps3:D )

Odnośnik do komentarza
To nie jest coś co się ma tylko coś co się podpisuje. Wiem, czepiam się. ;]

 

Tu się mylisz...

NDA jest umową dla firm o których Ci nie muszę pisać, ale również można "mieć" NDA przechodząc egzamin.

Wtedy podchodzisz do NDA Exam. Wiem z doświadczenia... Microsoft NDA Exam np.

 

Hmm ja tam podpisywałem i była to umowa pomiędzy mną a firmą. No ok, niech Ci będzie. ;]

 

Po za tym konsola test drugiej konsoli test nie jest rowna.

 

Fakt, w między czasie poczytałem, że jest kilka debugów. Aż sprawdzę co my mamy (na pewno zwykły debug bo z jedną dziurą na RJ45). ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyzby to byl dzien, w ktorym PS3 padło na kolana?

 

http://psx-scene.com/forums/cmps_index.php

 

PSX-SCENE is the first any ONLY website to CONFIRM that this product is working 100% Not by speculation but by being the only website to actually have testers with actual product in hand! We will have a video courtesy of OzModchips soon so stay tuned!!!

 

Teraz ruch ze strony SONY :)

Odnośnik do komentarza

Czyzby to byl dzien, w ktorym PS3 padło na kolana?

 

http://psx-scene.com/forums/cmps_index.php

 

PSX-SCENE is the first any ONLY website to CONFIRM that this product is working 100% Not by speculation but by being the only website to actually have testers with actual product in hand! We will have a video courtesy of OzModchips soon so stay tuned!!!

 

Teraz ruch ze strony SONY :)

No właśnie się zastanawiam, czy jeden update firmware'u nie załatwi sprawy...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeśli to prawda to:

 

- Ściąganie to żaden problem. Za czasów PS2 mało to ludzi ściągało jedną grę po kilka dni. Poza tym w kablówkach są łącza 25Mbit.

- Kupujesz grę na premierze zgrywasz i tego samego dnia sprzedajesz 20zł taniej.

- pożyczasz od kogoś zgrywasz i grasz.

 

Żaden problem.

 

Ja bym to wciągnął by nie orać napędu w PS3, ale na pewno nie za 110 Euro jak sobie wołają. Jak to nie fake i da się za rok wciągnąć za 200-300zł to biorę.

 

27 mają już to rozsyłać do tych co kupili więc do końca miesiąca będziemy wiedzieć co i jak, a pewnie nawet i wcześniej.

Odnośnik do komentarza

moze teraz sony przemysli pomysl z zgrywaniem gier na hdd? w koncu od dawna nie pakuje sie do konsoli 40gb dysków ;]

 

ale jak na razie uznaje, ze to fake... zobaczymy

 

edit:

 

mozliwe, ze hdd bedzie formatowany za pomoca tego ustrojstwa na 'jakistam' format plików - niewidoczny w windowsie.

hmmm na tych filmikach nie ma przynajmniej okienka w stylu win xp, tak jak to bylo jakis rok temu przy podobnych newsach.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

moze teraz sony przemysli pomysl z zgrywaniem gier na hdd? w koncu od dawna nie pakuje sie do konsoli 40gb dysków ;]

 

ale jak na razie uznaje, ze to fake... zobaczymy

 

edit:

 

mozliwe, ze hdd bedzie formatowany za pomoca tego ustrojstwa na 'jakistam' format plików - niewidoczny w windowsie.

hmmm na tych filmikach nie ma przynajmniej okienka w stylu win xp, tak jak to bylo jakis rok temu przy podobnych newsach.

 

Z tego co czytałem to działa na systemie FAT32 i pracują nad NTFS (czy jakoś tak :P)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...