Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie ma czegoś takiego jak "piracki soft". Jest scenowy soft, który może być różnie wykorzystany: np. do piracenia.

 

 

Czemu tak trudno to zrozumieć?...

 

A czy przypadkiem nie wychodzi na to samo? Pirat to pirat. Jeśli się jeszcze mylę, to mnie popraw.

 

Grabiami też można zabić, a wcale nie są do tego przeznaczone :)

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam że mają tylko przed kopiowaniem. Przed uruchomieniem pirata już chroni konsola. Zastanawiam się jak to jest z plikami na płycie na PS3, bo jeśli tak samo jak na PSP to będzie z górki. Nie wiem czy wiecie, ale na UMD nie ma wolno nagranych plików, tylko jest jeden plik w formacie... ISO xD SONY z PSP wykonało połowę roboty za piratów :)

Odnośnik do komentarza
A czy przypadkiem nie wychodzi na to samo? Pirat to pirat. Jeśli się jeszcze mylę, to mnie popraw.

 

Gdybyś się nie mylił, nie zwracałbym uwagi.

 

Przykład najbardziej kontrowersyjny, czyli jakiś magiczny loader gier z dysku, scenowy, a jakże:

  • przykład A: ściągam grę z internetu, wrzucam na dysk i gram -> pirat -> w takim układzie traci na tym developer i wydawca
  • przykład B: zgrywam grę ze swojego BD-ROM na dysk i gram -> scenowiec (umownie ofc ;]) -> tutaj wszyscy są happy ;]

O reszcie rodzaju homebrew nie wspominając.

 

Także określenie *pirat* odnoszące się do wszystkich osób, które w jakiś sposób zmodyfikowały czy to sprzętowo czy to softowo swoją konsolę w celu *między innymi* uruchamiania kopii gier (swoich *lub* pirackich) jest nie tylko dla nich krzywdzące, ale przede wszystkim *dezinformacją*, z której skwapliwe korzystają takie firmy jak Sony. MS, N itd.

 

To coś co mógłbym śmiało przyrównać do tzw. "polskich obozów koncentracyjnych" mimo, że polskie to one nigdy nie były; do DirectX, który jest rzekomo lepszy od OpenGL etc. etc. Takie uogólnienia są jak plotki: długo powtarzane potrafią stać się "prawdą" i mało kto prócz samych zainteresowanych będzie dociekać *prawdy*. Dowodem na to jesteś Ty sam i Twoje dwa ostatnie posty.

 

 

Przyszło nam żyć w czasach rewolucji informatycznej -> obyczajowej, takiej jaka nigdy przedtem nie miała jeszcze miejsca, gdzie *dezinformacja* jest bardzo potężną bronią, a ta służy tylko i wyłącznie prywatnym interesom. W tym przypadku interesom konkretnych firm. Klasyfikowanie wszystkich jako piratów jest bardzo wygodne - teraz przy tak otępiałym społeczeństwie nawet w modzie.

 

Także każdy kto się nie cieszy ze złamania danego systemu ma klapki na oczach, nie zdaje sobie sprawy z możliwości jakie się przed nim otwierają lub zwyczajnie ma w tym jakiś interes - swój, prywatny jakkolwiek to rozumieć. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

jakie brednie na psp nie ma fajnych gier :D jest tego mnóstwo biblioteka nie dość że ogromna to jeszcze miodna niesamowicie już sam patapon to megahit kto nie grał nie wie szkoda, że sony nie da tego tytułu na ps3 ponoć robi to celowo gdyż ta pozycja wywiera duży wpływ na sprzedaż psp (może kiedyś wydadzą było by przepięknie) wiem odbiegłem od tematu sry

Edytowane przez Sajgon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wypuscil exploita jakies 2 tyg. temu i nikt jeszce nic z tym nie zrobil.Geohot sie poddal,rozpracowanie reszty systemu bylo waleniem glowa w sciane.

 

Najbardziej smieszy mnie jego stwierdzenie-

The PS3 is hacked...

To,ze zlamal hypervisora[na sofcie 2.80 przypomnijmy] nie znaczy,ze zhakowal PS3.

Od momentu oddania publice exploita zamilkl na swoim blogu-zadnych nowin o PS3,zadnych codniowych uaktualnien jak mial w zwyczaju

Odnośnik do komentarza

Dobrze mu szlo, z tym zlamaniem hypervisora, jezeli zlamie Ps3 na tym sofcie co mamy w tej chwili 3.15 to bedzie tylko dobry, dlaczego tak sadze, poniewaz SONY zrobi system update i zabawa zacznie sie od nowa. Hypervisor to zabezpiecznie sprzetowe, czy programowe, niech mnie ktos oswieci.

Edytowane przez FBI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...