Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Takie Apple po stworzeniu przez scenę łatwego w użyciu jailbreaka (wejście na stronę i przesunięcie suwaka) zareagowało sądem, w którym przegrało. Co zrobiło dalej Apple? Obraziło się? Nie, zadziałali z głową. Już dali zajawkę nowego firmware, który wprowadza MASĘ zmian i udoskonaleń, które były dostępne jako darmowy homebrew po zrobieniu tego jailbreaka, a których dotychczas nie było w oficjalnym firmware. Teraz ludzie, którzy złamali swoje iPady zastanawiają się czy znowu nie przejść na jasną stronę mocy :)

Mam nadzieję, że ten exploit w PS3 i jego eksplozja na cały świat pociągnie za sobą podobne skutki i Sony w końcu weźmie się do roboty i zrobi z tej konsoli maszynkę, o której wszyscy marzymy.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jakby zgrywanie dysków bardziej zużywało laser to daję sobie łapę obciąć, że M$ nie dałby tej opcji w X360. Bez jaj, ta konsola do niedawna miała 3 lata gwarancji, nie zwiększaliby ryzyka napraw w okresie gwarancyjnym.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie sądzę aby Sony umożliwiło taki zabieg. Cache'owanie w X360 jest nieco inaczej zaprojektowane, bardziej z głową i co ważniejsze jest opcjonalne. Na PS3 jest w 90% obowiązkowe, nie ma wydzielonych stałych wielkości na partycji (więc w tej materii panuje wolna amerykanka). Wyobraźmy sobie taki przykład: kopiujemy MGS4 na dysk, czyli potrzebujemy około 30GB + około 6GB na cache (i nie da się tego obejść bo tak została napisana, a wątpliwym jest aby nagle wszyscy deweloperzy chcieli wydawać pieniądze na dev łatek i testowanie gry).

Odnośnik do komentarza

tylko czy kopiowanie na pewno zużywa laser bardziej od odczytu?

kopiowanie to to samo co odczyt, tu jest odczyt i tu wiec...

 

nie wiem kto wymysla glupoty o zuzywaniu sie lasera wiekszym jak odczytuje ciagle, a mniejszym jak z przerywnikami

 

ogladajac film BD dane sa czytane w ciagu, pierwsze slysze zeby ogladanie filmow na BD psulo szybciej laser w PS3 niz granie w gry

to by tez oznaczalo ze wszelkie stacjonarne odtwarzacze BD to szroty, ktore padaja jak muchy bo tam jest ciagly odczyt danych jak ogladamy film...

 

nie wymyslajcie na sile glupot, kopia zrobiona raz jest lepsza sytuacja niz granie z napedu...

 

zaraz wymyslicie ze wgranie tego menadzera zwieksza awaryjnosc konsoli, brrr

 

ps.

nikt mi tez nie wmówi bredni ze granie w same gry gdzie ten odczyt nie jest ciagly to laser bedzie chodzil wieki, na swojej nowej 80GB nic wiecej nie zdazylem zrobic jak przejscie 2 gier i po nowym laserze...

jak ma pasc to padnie co by sie nie robilo...

 

PS.

Sony tez nie jest w zlej sytuacji, na pewno sprzedaz sie zwiekszy znacznie samej konsoli do tego jesli beda miec sposob na wykrywanie tego i ewentualnie jakies banowanie co zerwie gwarancje na sama konsole jak i calkowity dostep do netu to bedzie spory straszak tym bardziej ze multi tu jest w wiekszosci za free

w X0 byly przeciez statystyki ze mimo mozliwosci piractwa sprzedaz oryginalow na jedna konsole przewyższała PS3 i nie mowiac juz o opcji ze posiadacze X0 grali na piratach online, a tu zapewne Sony jak juz bedzie wykrywalo to bedzie bezlitosne...

 

a wracajac do temat watku, ktos ma tego fona N900 zeby sprawdzic jak to dziala?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy bardziej, na pewno szybciej. Logiczne, że jak czegoś używasz intensywnie przez dłuższy czas, to to roz(pipi)i się szybciej niż coś używane co jakiś czas.

W życiu większego bulshitu nie słyszałem. Gratuluje, możesz iść pisać bajki dla dzieci. :)

 

Ta bajka mogła by nosić tytuł np "Grupy natężenia pracy" :potter: ale ewidentnie nie była by dla takich dzieci jak Ty. Co nie zmienia faktu, że nie opowiadała by historii o PS3 + BD, co wyjaśnił wyżej Juchy.

Odnośnik do komentarza

Rodzi się nowa moda: usbhub hacking.

 

Ktoś z tu obecnych w ogóle odważy się na brejka?

 

Ja, nie zależy mi na online, a jeśli Sony nie chce abym robił zakupów w ich sklepie to nie będę się narzucać. ;)

 

Póki co to wszystko wykupione i nie ma nawet tych z 16KB flashem... Ba, nie ma nawet gdzie gołych kości kupić żeby samemu pająka zmontować.

Odnośnik do komentarza

W kategorii plotki - LINK (zasłyszane od znajomego czyjegoś znajomego)

 

Podobno Sony wstrzymuje dostawy nowych modeli 160 i 320 (CECH-25xx) i usunie w nich dev i debug mode co uniemożliwi użycia PSJB i PSGroove.

Jeśli to prawda, to jest to kolejna rzecz którą Sony usuwa z PS3.

 

I druga sprawa - LINK

Update 5: PSP Port Project stanął w miejscu i wydaje się na tą chwilę niemożliwy do osiągnięcia.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...