Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

Raz we wloszech jak zamowilismy pizze, to kumpel poprosil o ketchup i kelner mial grobowa mine i burknal cos w stylu "are you focking crazy man"

"Are you really sure ? no ketchup I will get you tomato sauce its better" kelner spoko ziom, wytatuowany don vito, stolowalismy sie u niego przez tydazien, po drugim dniu juz tylko pytal czy to samo czy cos innego probujemy. 

 

 

Pizza byla zaje bista, bo my raczej takie proste jedlismy ser szynka pieczarki czosnek i ziola bez innych dodatkow, nie byla ladna ale byla cienka i zaje biscie smaczna.

Odnośnik do komentarza

Żeby to tylko trochę bolało... Sorry, ale czasem jak od znajomego wracam z fazy i na nieświadomce zajdę do turasa, a ten mi da kebsona z pikantnym to na drugi dzień umieram na kiblu. Dwie, trzy kackupy i każda sprawia duży ból, nawet umycie groty pod prysznicem nie pomaga. Ba, samo namydlanie robi niemałe spustoszenie :/

 

 

Dzięki Rudiok, kiedyś wypróbuję :lapka:

Odnośnik do komentarza

Żeby to tylko trochę bolało... Sorry, ale czasem jak od znajomego wracam z fazy i na nieświadomce zajdę do turasa, a ten mi da kebsona z pikantnym to na drugi dzień umieram na kiblu. Dwie, trzy kackupy i każda sprawia duży ból, nawet umycie groty pod prysznicem nie pomaga. Ba, samo namydlanie robi niemałe spustoszenie :/

 

 

Dzięki Rudiok, kiedyś wypróbuję :lapka:

Zainteresuj się czy przypadkiem nie masz problemów z hemoroidami jak aż tak cierpisz :)

Odnośnik do komentarza

Da Grasso jakiś czas temu chyba się zmieniło właśnie. Lubię od nich ten sos czosnkowy, pomidorowy paskudny. Dodali ostry, ale nie próbowałem. Mi najbardziej smakują z pieca kamiennego, ale przez tą ich cienkość trzeba więcej zjeść, żeby się najeść. No ale smak wynagradza :) A raz na jakiś czas też lubię na grubym cieście, mamy w okolicy fajną pizzerię, ale ceny z kosmosu. No i na miejscu dobra, a na dowóz już nieco gorsza :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...