Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

No ostatnio z tym eksperymentuje, za pierwszym razem pociąłem mozarelle na plastry i wyszła tragedia :) Potem szczypałem kawałkami i się fajnie rozeszła równomiernie. Przepis na ciasto znalazłem na "mące do pizzy" w Tesco. Nawet niezłe wyszło, oczywiście musiałem wszystko razy dwa pomnożyć. Wrzucam co chce na nią, do tego sos czosnkowy z jednego jogurtu greckiego, łyżki majonezu i duuużo czosnku i jest za(pipi)iście. Ale na telefon to szybciej przychodzi jak głód złapie :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam wybredny nie jestem, pizza zawsze mi smakuje :) Nie ma rewelacji, ale cenowo też nie najgorzej. Wiem, że np. we Wrocławiu są lepsze i tańsze lokale, ale jak się mieszka w mniejszej miejscowości to niestety mała konkurencja.

Macie tam w Oławie przecież pizzerię Maestro, która jest jedną z lepszych jakie znam. 

Odnośnik do komentarza

Dagrasso jedyna pizza, po której rzygałem. 40 minut spawów na parkingu pod Tesco, polecam serdecznie :czesc:. 90% sieciówek jest do spalenia. Najlepszy jest olsztyn - najlepsza pizza to Telepizza - niech to o czymś świadczy xD

 

Nie ma to jak przyjechać do rodzinnej Łomży i zjeść przepyszną pizzunię na cienkim cieście w małej, loklalnej pizzerii.

 

A spuszczania się nad Pizza Hut też nie rozumiem. Telepizza na jeszcze grubszym cieście za miliony. Chu,jnia/10.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tylko jak ktoś chce spróbować to niech nie pomyli z dominium bo się nieźle natnie

dokladnie dominos to najlepsza sieciowka. Gdyby byla tansza to chetnie bym kupowal częściej

 

za to w dominium zawsze mam wrazenie ze sos pomidorowy jest kwaśny i niedobry. Jedyne co tam jest ok to pizza flambee z sosem smietanowym zamiast pomidorowego

 

 

kurna ale sie zrobiłem głodny przez te foty powyżej, a już i bez nich byłem głodny :/

eh jeszcze 2h w robocie bez żarcia.. chyba pojade odrazu po pracy do kfc bo to najszybsza opcja

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Tylko jak ktoś chce spróbować to niech nie pomyli z dominium bo się nieźle natnie

dokladnie dominos to najlepsza sieciowka. Gdyby byla tansza to chetnie bym kupowal częściej

Czy taka droga? 40zł za dwie duże pizze na cienkim cieście. ktc4w, już chyba z pół roku na tym jednym kodzie jadę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...