Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o tą grę jestem spokojny. Robi ją firma która stworzyła gow i gow2, dwie najlepiej wyglądające gry na ps2 . Więc nie rozumiem narzekań co niektórych. Prawda trailer jakiegoś mega wrażenia nie robi, ale nie zapominajmy o tym, że to dopiero wczesna wersja gry. W dodatku sam Jaffie powiedział, że to co teraz widzimy nie jest tym samym co widział on (jest dużo słabsze). Nie zapominajmy jeszcze o jednym szczególe. Gra wyjdzie po Killzone 2 i z pewnością bedzie czerpała z całego bażu doświadczeń wypływających z produkcji tej gry. Mało tego, Sony Santa Monica udziela rad Guerilla Games w kwestiach technicznych. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć co to oznacza, bo wnioski nasuwają się same. Będzie Killer ^_^

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny napiszę ,pal licho za grafiką gameplay to nr 1 i wizytówka dobrego slashera ( co z tego że HS wygląda kapitalnie jak gameplayowo jest 10 lat w tył za DMC, NG i GOWem) jak widać GOW rozwija się, bieganie po ścianach o tak (jak brać to od najlepszych) jeszcze niech do rzucą roll'a w każdą stronę a walka wreszcie może być dynamiczna i bardziej zróżnicowana.Trailer może być i jedyne do czego można się czepić to grafika, która jest ładna ale szału niema, postać Kratos'a jest wykonana tak sobie otoczenie też szału nie robi, jeszcze długa droga przed tą grą i wiele zmian ją czeka, gameplay widać że za rządzi o to właśnie chodzi w tego typu grach.

Odnośnik do komentarza
zauważcie ze nadal ma złote runo na ręku i prawdopodobnie akcja dzieje się na Gai domyślam się wchodzi po niej żeby później zeskoczyć na olimp gdzie w jakiś sposób zostanie pozbawiony tego oręża , żeby było miejsce na nowe które zdobędzie podczas gry hehe a sam trailer pokazuje dość mało tak jak się domyślałem i wygląda całkiem fajnie kilka poprawek i będzie super nie zapominajmy ze prawdopodobnie to 1080p w 60fps o których nariko czy emo devil may cry mogą tylko marzyć ...

nie wiem czy zauwazyles ale emo devil may cry smiga w 60fps

 

osobiscie zwisa mi 1080p

gry w 720p z antialiasingiem wygladaja wystarczajaco dobrze

nie zdziw sie jak kosztem 1080p bedziesz mial ubogie otoczenie :lol:

 

soul postac kratosa jest wykonana 2x lepiej niz postac ryu hayabusy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie zassałem trailera z PSS, ale to co zobaczyłem w sieci... na serio złapałem się za głowę. Po prostu nie dochodzi do mnie fakt, że te fragmenty to gameplay, jeżeli tak, to jest to najładniejsza gra jaką widziałem.

MIAZGA! 0_0

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

hmm... Wszyscy się napalaliście na ten trailer Gowa 3 i macie - 30 sekund dziwoty :P. Dalej wspominam świetny trailer dwójki to i tutaj myślałem że się postaraj, ale trochę nie wyszło. Widać, że twórcy nie chcą stać w miejscu i dodali nowe rzeczy (ale te "rękawice" mogli by odpuścić).

Odnośnik do komentarza
http://i34.tinypic.com/2jfhlkx.gif

http://i38.tinypic.com/r2q808.gif

wrogowie świetnie wykonani, ale widać, że w otoczenie jeszcze trochę brakuje szlifów. Zasysam trailer z PSS :)

 

Jakoś trudno mi uwierzyć że to jest pure gameplay.

ciekawe co to za łańcuch jest widoczny w tle

 

zeby ta gra gameplayem dorownywala chociaz w polowie dmc to by bylo dobrze :)

nie porównuj GoW a do tego shitu (wale fanboystwo)

 

btw jestem spokojny o GoWa i wiem że będzie rulezował ;D ps:fabuła została skończona pomiędzy 1 i 2 wtedy gdy był jeszcze Jaffe i Balrog

Odnośnik do komentarza
ciekawe co to za łańcuch jest widoczny w tle

Było już poruszane w tym temacie-jeśli skończyłeś GoW2 lub przynajmniej widziałeś zakończenie to wiesz w jakim "miejscu" znajdował się Kratos.To grzbiet Tytana Gai i gameplay z trailera jest właśnie na nim :P

na Gai nie było łańcuchów ,a ona sama była obrośnięta drzewami i raczej kratos się wspinał po nie a nie chodził jakby leżała płasko na ziemi

Odnośnik do komentarza
Yeti nie przesadzaj- animacja owszem ale nie jest to z pewnością najładniejszy tytuł jaki moje oczy widziały. Owszem pewnie to najwczesniejsza z wczesnych wersji ale daleko jej do miana "najładniejszego tytułu" na ps3.

Animacja jest świetna, ale modele postaci prezentują się niesamowicie. Zaraz zobaczę trailer na moim TV to może zmienię zdanie. Obecnie wygląda mi to na kolejną ściemę Sony (serio)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...