Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Cukierkowa? Własnie ten trailer jet chyba najmroczniejszy i pokazuje całkiem inny klimat w porównaniu do poprzednich czesci- właśnie NIE cukierkowy. No chyba że masz na myśli pomarańczowe rozbłyski przy używaniu broni.

 

Właśnie dzięki temu, ze trailer sprawia wrażenie bardziej mrocznego od swoich poprzedników prezentuje się wg mnie fantastycznie.

 

Odnośnik do komentarza
A ja wam powiem ze skoro gra ma wyjsc za rok to niby po co maja nam pokazywac juz bardziej dopakowaną wersję ?? Tak to beda pewnie pokazywac nam "niby" postępy, mówić jak to powoli ujarzmiają PS3 i jakie Sony jest woógle wspaniałe:)

Izon, wiem, fanbojowanie jest czasem fajne (ja też sobie lubię tak czasem porobić :P), ale to jest akurat bzdura co napisałeś :). Jeżeli faktycznie istnieje jakaś lepsza wersja (w co jak napisałem, wątpię), to byłoby to ogromną głupotą, żeby ją trzymać w tajemnicy. Pokazanie każdego minusa gry, każdego ubytku, każdej słabości, powoduje raz, że hype się ulatnia, dwa, że firma traci potencjalnych klientów.

 

Fani serii GOW i tak to kupią. Więc to nie dla nich się grę pokazuje, a dla niezdecydowanych ludzi. Wiesz ilu ludzi chciało kupić PS3 z powodu tej gry? Pomyśl, załóżmy, że choćby 5% potencjalnych klinetów zrezygnuje z kupna PS3, ze względu na słaby trailer. Wiesz ile to już jest strat? :mellow: Dam jeszcze inny przykład:

 

KZ2 miało (nadal ma rzecz jasna) ogromny hype spowodowany trailerem. Pomyśl, że trailer E3 2007 by zawiódł i nie pokazał, że KZ2 jest dopakowane (nie jak render, ale nadal najładniejsza gierka na PS3). Co by było wtedy? Koniec. Hype umarł, ludzie przenieśliby swoje zainteresowania gdzie indziej (na inną grę) i zamiast np. na tym forum 130 stron tematu, byłoby 30.

 

Sam doskonale pamiętasz, jak było z Motorstorm: PF - żaden stary build. Gra została obcięta, bo musiała być. Niewykluczone, że tutaj tak samo polecą cięcia, żeby cały czas było 60 klatek i pełne 1920x1080p.

 

Widziałem już na przykładzie kilkunastu gier, że takie zagrywki się źle kończyły. A nawet w przypadku GOW III nie można mówić, że nie potrzebuje reklamy, bo to tak, jakby Coca Cola nie potrzebowała reklamy - jakby nie potrzebowała, to by jej nie reklamowali. Sony Santa Monica albo nie umie się odnaleźć w PS3, albo Sony ma debilnych marketingowców (tu się akurat nie dziwię, bo od 3 lat to udowadniają), że się na pokaz czegoś takiego zgodzili.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Nie było mnie dwa dni na forum i zanim obejrzałem trailer przeczytałem ostatnie 3 strony. Powiem jedno ... moim zdaniem ludziom już się w głowach poprzewracało jeżeli uważają, że GOW III wygląda narazie słabo... po prostu brak mi słów ... Gearsy 2 - słabe, Uncharted - mówiliście że wypas, a ja tam nic takiego nie widzę , Killzone - myślałem że będzie lepiej ... Ludzie!!!

Odnośnik do komentarza

Incognitos, bo się nie znają i tyle :D. Jeszcze pozostaje opcja, że pisali to po pijaku, albo jak ja, czyli o piątej rano, z tak zmęczonym umysłem, że przestali widzieć (a przede wszystkim myśleć) racjonalnie. Ja po zassaniu tego z PS Store w Full HD i zobaczeniu na PS3, uważam, że gra prezentuje się konkretnie. Nie jest to to czego się spodziewałem (wiadomo, że można było się więcej spodziewać, patrząc na tytuł i pracowników), ale jest dobrze :). A będzie lepiej - ale jak powiedziałem, bez oszukiwania się, nie wierzę, że teraz wygląda lepiej. Podciągną ją - tu się zgodzę - ale nie z tym, że wygląda teraz lepiej, pieprzenie na gitarze i tyle.

Gra nie wychodzi za kilka tygodni,tak żeby hype miał paść.Jeszcze będziemy karmieni nowymi częsciami kodu,bardziej dopracowanego,gdyż nie pokazali nic tak złego żeby ludzie na podstawie tego trailera mieliby już teraz podejmować decyzje że jej nie kupią.

 

Sprawa jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje :). Hype nie padnie, ale się ostudzi. To raz, dwa owszem, dopracują, ale OWSZEM TAK, pokazali coś takiego, po czym ludzie mogą zrezygnować z PS3. Nie myśl, że wszyscy gracze na świecie skaczą wokół GOW jak my i będą czekać, aż jakaś gra łaskawie, będzie wyglądać tak, jak oczekiwali. Ludzie naprawdę podejmują decyzje bardziej pochopnie, niż się może wydawać. Co powiesz o ludziach, którzy z miejsca sprzedali PS3, jak się dowiedzieli, że FF XIII wyjdzie na 360? Przecież, nie dość, że wyjdzie też na PS3, to na dodatek jest pełno innych gier. Kupili PS3 tylko dla FF XIII? Okej, ale gra nadal wyjdzie na PS3. Pochodź trochę po zagranicznych forach i się przekonasz o tym (nie o FF XIII, tylko o GOW 3 po tym trailerze). Osobiście byłem na niemieckich i angielskich i owszem, pełno ludzi mówiących "PS3 failed" "GOW failed" "nie kupię teraz PS3, bo nic tam nie ma itd.". Część z nich to fanboye. Część to ludzie, którzy tylko dla GOW 3 chcieli kupić PS3 - widzieli, że gierka prezentuje się w ich mniemaniu jako tako, więc postanowili sobie odpuścić. Taka prawda.

 

Nie ma nic gorszego w świecie gier, jak gra już na początku dostanie naklejkę "klęski", albo czegoś tam. Potem firmom jest ciężko zmienić ten "imidż" :P i tak pozostaje. Dlatego też, nie wiem co za głupki, powtarzam, głupki siedzą w Sony, że się zgodzili na tak wczesną prezentację. Zamiast dopracować kod i poczekać na imprezę w stylu E3, oni wolą to pokazywać na jakiejś słabej i mało znanej imprezę, na dodatek prezentując taki kawałek kodu, że szkoda gadać. Raz, że gra będzie lepiej wyglądać, dwa, na pewno są lokacje lepiej wyglądające :). No ale z Sony już mnie nic nie zdziwi.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

co do samej gry to naprawde w tyłkach sie przewraca. kratos ma za mało tego za mało tamtego , pokazali za mało lokacji i sratatata. tak wam o grafike chodzi ?? juz jak piecowcy sie zachowujecie .moim zdaniem moze mieć kilka klatek mniej jeżeli ma być dalej tak miodną grą ten tytuł . a co do tej złej polityki.... jak będzie zapowiedź nowego trailera to i tak beda wszyscy srali po gaciach zeby go zobaczyc.... może pokazą troche wiecej..... to co na was robi sony mimo ze was denerwuje to kupiliscie konsole mimo ze tak pieprzycie to kazdy z was ten trailer obejrzy i co byscie nie mysleli na pewno nabędzicei gre dla czystej ciekawości.... a to czy sie spodoba to juz kwestia gustu. ja wieze w tą gre bo to świetna marka mnie nie zawiodła nigdy a jezeli mam oceniać po tak krótkim trailerze i rozpaczac to śmiech na sali :)

Odnośnik do komentarza
co do samej gry to naprawde w tyłkach sie przewraca. kratos ma za mało tego za mało tamtego , pokazali za mało lokacji i sratatata. tak wam o grafike chodzi ?? juz jak piecowcy sie zachowujecie .moim zdaniem moze mieć kilka klatek mniej jeżeli ma być dalej tak miodną grą ten tytuł . a co do tej złej polityki.... jak będzie zapowiedź nowego trailera to i tak beda wszyscy srali po gaciach zeby go zobaczyc.... może pokazą troche wiecej..... to co na was robi sony mimo ze was denerwuje to kupiliscie konsole mimo ze tak pieprzycie to kazdy z was ten trailer obejrzy i co byscie nie mysleli na pewno nabędzicei gre dla czystej ciekawości.... a to czy sie spodoba to juz kwestia gustu. ja wieze w tą gre bo to świetna marka mnie nie zawiodła nigdy a jezeli mam oceniać po tak krótkim trailerze i rozpaczac to śmiech na sali :)

Nie wiem może ja za stary jestem ale być może część z was nie przeżywała premier poprzednich części! Czy ktoś po prostu nie może być niezadowolony? Trailery z I i II zrywały całą podsufitkę w lokalnym biurowcu. To była magia i porządne p...lnięcie w kopułę! Zarówno jeżeli chodziło o grafę jak i gameplay...Trailer z GOW III był słaby i to jest fakt!

Odnośnik do komentarza
... Trailery z I i II zrywały całą podsufitkę w lokalnym biurowcu. To była magia i porządne p...lnięcie w kopułę! Zarówno jeżeli chodziło o grafę jak i gameplay...Trailer z GOW III był słaby i to jest fakt!

 

Ogladajac trailer mialem wrazenie, jakby zostal on "sklecony" z niewykorzystanych scenerii God of War 2. Boje sie, ze Kartos moze podzielic los Snake. Licze, ze ekipa z Santa Monika pokaza nam cos znacznie lepszego.

Odnośnik do komentarza
... Trailery z I i II zrywały całą podsufitkę w lokalnym biurowcu. To była magia i porządne p...lnięcie w kopułę! Zarówno jeżeli chodziło o grafę jak i gameplay...Trailer z GOW III był słaby i to jest fakt!

 

Ogladajac trailer mialem wrazenie, jakby zostal on "sklecony" z niewykorzystanych scenerii God of War 2. Boje sie, ze Kartos moze podzielic los Snake. Licze, ze ekipa z Santa Monika pokaza nam cos znacznie lepszego.

 

Ale jaki los ?? Prawie 5 mln sprzedanych egzemplarzy?? Bajeczna grafika?? iles tam 10 od najwiekszych serwisow na swiecie ?? Nie wiem czego tu się bać :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gow tak czy siak sprzeda się w dużej ilości, o to nie ma się co martwić. Tylko czy sprosta oczekiwaniom, łatwo nie będzie. Dwójka wysoko postawiła poprzeczkę. Dlatego każdy kto oglądał trailer spodziewał się nie wiem jakiego pierdolnięcia. a zaprezentowano po prostu ładną grafe, więc każdy musi marudzić że wygląda jak dwójka <_< Ja tam liczę na epickie walki z bossami i klimatyczne miejscówki. W tym aspekcie na pewno nie zawiedzie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...