Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem demko i... jest naprawde ok :)

System sie nie zminil... i dobrze, odrazu mozna przejsc do rzeczy ;)

Krew leje sie wiecej niz wiadrami. W atakach i ogolnie walce czuc moc. Kosciakow chlasta sie naprawde super :D

 

Grafika sama w sobie jest jednak dobra. Tekstury sa ok, model Kratosa wysmienity i REWELACYJNE oswietlenie (o ktorym wspominano tu juz nie raz) daje ogolny bardzo dobry wyglad gry.

Jestem zaskoczony tym, ze gra wyglada tak dobrze... BYlbym sklonny za grafike wystawic mocne 9 lub slabe 10... gdyby nie jeden "drobny" szczegol... Niestety gra chodzi w 30 klatkach. W takiej sytuacji mozna (a nawet trzeba) porownac to np z U2... Takie porownanie jest (jak kazdy chyba wie) okrutne dla GoW3 bo jak na 30fps ta grafika jest tylko dobra.

Mam nadzieje, ze to wina starego buildu gry i pelna wersja bedzie smigac w miare stalych 60fps'ach. Wtedy taka grafika bedzie robic naprawde wrazenie!

Odnośnik do komentarza

ehehehe, Emet, a jednak GoW 3 Ci sie podoba :thumbsup: Pamietaj, ze to demo ma na karku wiele miesiecy, a ostateczny kod z pewnoscia wygladal bedzie jeszcze lepiej ;)

 

Ja rowniez jestem juz po demie - ogolne wrazenie swietne - stary dobry GoW dostosowany do mozliwosci PS3. Walka jest na prawde super. Wprawdzie duzo bardziej cenie sobie system walki z Ninja Gaiden Sigma 2, jednak ta gra to typowy slasher, a GoW3 to action/adventure. Grafa ok, model postaci Kratosa to istne dzielo sztuki i wyglada fenomenalnie! Czekam z utesknieniem na pelna wersje...

Odnośnik do komentarza

Czuje sie w obowiązku napisac swoje 3 grosze w tej sprawie...

Otóż również przeszedłem to demo i uogólniając naprawde bardzo mi sie podobało.

Jednak... grafika rzeczywiscie swietna ale sa momenty co wyglada jak z PS2(jak przechodzimy przez most przed dostaniem sie do heliosa - chyba o ile dobrze pamietam)!!!! Panowie przeciez to nie przystoi! Postac Karatosa rzeczywiscie wyglada za(pipi)iscie i w ogóle hoho ale porusza sie on jak skała a animacje jego ruchuw to szkola przeciez z poczatkow PS2.Nowe zagrania i wszechobecny gore to jest to czego szukalem w tej grze i mam nadzieje ze bedzie jej wiecej. jedyne co mi przezkadzalo o nierowna grafika, czasami wkurzajaca kamera oraz animacje i ciezkosc kratosa. Jesli to zmienia/poprawia to bedzie KILLER!!!!!!!!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Spodziewałem się lepszej oprawy. I tu nie chodzi o to, że tekstury nie są wyraźne, bo to nie  jest dla mnie aż tak bardzo ważne, ale chodzi o animację. Wg. mnie jest niezbyt miła dla oka, przez co reszta cierpi. Ciekawe, czy to na prawdę jest demo z marca, czy tak napisali tylko po to, żeby usprawiedliwić fakt, że gra jest IMVHO niedorobiona i mają nadzieję, że jeszcze zdążą poprawić. Demo jest bardzo dobre, ale jak na exclusive i killer to wg. mnie za mało. To jest tylko moje zdanie, fanów GoW'a proszę o nie besztanie mnie;] :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

demo jest z czerwca, co do 60fps tak jak dawnooo temu Santa Monica zachwalało się full hd i full 60fpsów tak jakieś pół roku temu powiedzieli że jednak nie 60fps a coś pomiędzy 30-60będzie w fullu

 

 

Grafika sama w sobie jest jednak dobra. Tekstury sa ok, model Kratosa wysmienity i REWELACYJNE oswietlenie (o ktorym wspominano tu juz nie raz) daje ogolny bardzo dobry wyglad gry.

Jestem zaskoczony tym, ze gra wyglada tak dobrze... BYlbym sklonny za grafike wystawic mocne 9 lub slabe 10... gdyby nie jeden "drobny" szczegol... Niestety gra chodzi w 30 klatkach. W takiej sytuacji mozna (a nawet trzeba) porownac to np z U2... Takie porownanie jest (jak kazdy chyba wie) okrutne dla GoW3 bo jak na 30fps ta grafika jest tylko dobra.

 

hmmm piszesz że grafika tylko dobra ale jednak mocne 9 lub słabe 10? heh

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie dalby 9/10 jakby to bylo w 60fps

a tak ze jest w 30 to porownujac do uncharted to moze powiedziec ze grafika w gow jest tylko dobra a nie swietna.

przecież GoW3 chodzi w 60fps,niestałych bo się waha w przedziale 30-60fps ale tak jest :P Uncharted2 ma stałe 30fps.Zresztą swoją drogą gratuluje skilla,że nie potrafisz przejśc pierwszego bossa w demku :D samym waleniem w kwadrat na pałę idzie to demko skończyć :P

Odnośnik do komentarza

Demo ograłem już 3 razy i dalej wyjść z podziwu nie mogę, to będzie kontynuacja serii w najlepszym wydaniu. Największe wrażenie na mnie sprawił dźwięk i muzyka, naprawde bez dobrych głośników straci się wiele, grafika jest cudowna, sama postać Kratosa (szczególnie w zbliżeniach) wygląda idealnie. Walka to stary dobry GoW i powiem wam, że wcale mi to nie przeszkadzało, aczkolwiek nie pogniewam się jak do premiery animacja ulegnie zmianie. Całe demko od samego początku do końca jest świetnie przedstawione i nudzić się nikt nie będzie. Kolejny plus to mega brutalność i fatality na niektórych przeciwnikach, ahh dobrze, że pracownicy z Santa Monica nie obniżają tego poziomu aby gra zeszła do przedziału wiekowego 16 (tak, mam tu na mysli NGS 2). Po pierwszych filmikach był zawód, w miare postępu robiło się co raz lepiej a teraz jest na bardzo wysokim poziomie, a tu jeszcze kilka miechów do marca, trzymam kciuki a portfel stoi już otworem.

 

Marzec 2010 - There will be only Chaos!

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

No cóż...animacja do poprawy i niestety grafa też. Jak ktoś w poprzednie części nie grał - zachwyt, dla mnie zastanowienie. Mam nadzieję że ten wczesny build to nie tylko wymówka!

Poza tym robienie screenów i patrzenie na każdy piksel nie ma sensu bo gra jest za szybka by na zęby Kratosa zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przeszedlem demko. Powiem tyle: MIAZGA !

Ja nie wiem jak wy mozecie narzekac na grafike, jak dla mnie jest jedna z najlepszych na konsolach.

[widzieliscie kiedys taka jatke okraszona TAKA grafika? bo ja nie, chyba nie ma drugiej takiej rzezni okraszonej taka grafika]

W ruchu gra wyglada niesamowicie, niedoskonalosci jakies dopiero mozna zauwazyc, jesli sie przystanie i zacznie przygladac.

Model kratosa: mistrzostwo. Nigdy nie widzialem tak dobrze zrobionego modelu postaci (w grze komputerowej). Jak ktos wyzej zaczal wstawiac screeny z kratosem, to myslalem ze to jakis render, albo model z cut scenki, ale on tak wyglada w grze!

Gameplay: NOSZ (pipi), krol powrocil. Te demo powoduje prawdziwy opad szczeny. Jeszcze zadna gra w tej generacji nie zrobila na mnie takiego wrazenia.

Poprostu istne cudo, gra idealna, nie moge sie doczekac pelniaka, a w miedzyczasie chyba kupie sobie GoW Collection.

No i ta posoka. Woah - nie ma to jak wyrwac oko dla cyklopa i skapac sie w jego krwi (ktora zostaje na kratosie).

Dem zwykle nie oceniam, jednak temu z czystym sumieniem moge dac 10/10, jesli pelna wersje bedzie tak wygladala (a zapewnie bedzie, a moze bedzie jeszcze lepiej) to nie mam watpliwosci - mamy gre roku 2010.

 

SONY Santa Monica to poprostu mistrzowie, nie zadne Naughty Dog. Ciekawe jaka bedzie ich nastepna gra.

 

No i nie ma to jak za(pipi) cios w ziemie i patrzec jak sie cala ziemia trzesie :diablo:

Odnośnik do komentarza

Na te fpsy to ja nawet uwagi nie zwracam...niektórzy to jednak jakiegoś bzika mają na tym punkcie :/ ;P Ograłem demko i dla mnie to stary dobry GOW tylko w jeszcze lepszej oprawie.Jedynie co bym poprawił to tekstury...bo czasami bardzo zawodzą.Do reszty nie mam zastrzeżeń i czekam z niecierpliwością na premierę w Marcu :)

Odnośnik do komentarza

zawiodlem sie.

 

to jest ciagle ta sama gra z ta sama grafika, designem ,przeciwnikami, kamera... wszystkim.

ok, grafike podpicowali, sa fajne swiatlocienie, bumpmaping tu i tam... cos wiecej? z drugiej strony czego to ja sie moglem spodziewac? napewno nie rewolucji, ale liczylem przynajmniej na maly kroczek do przodu, a nie odgrzanie po raz 3 tego samego kotleta [czesc na psp tez wliczam].

 

gra ewidentnie skierowana dla mlodych zjadaczy hamburgerow żadnych flakow na ekranie... jesli mam mowic za siebie to, tak, kupie ta gre ale chyba tylko dla zakonczenie tej biednej fabuly [bo to ma byc ostatnia czesc tak?]

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem :o

 

Przeciez to nei jest nowa gra, to jest kolejna czesc... to czego mozna sie spodziewac jak nei tego samego w nowej oprawie + kontynuacji historii? To tak jakby mowic ze ktos zawiodl sie na U2, bo to przeciez czesc pierwsza z inna historia i lepsza grafika...

 

Jezeli zrobia nowa serie, ktora bedzie wygladala i w ktora bedzie sie gralo tak samo jak w GoW, wtedy mozna miec do nich pretensje.. Ale nie za bardzo rozumiem czego oczekiwales ;p Przeciez nie zrobia z tego nagle pilki noznej albo gry w szachy :P

 

Osobiscie jestem BARDZO zadowolony z tego jak gra wyglada, rozdzielczosc zabija, model kratosa jest rewelacyjny i brakuje tylko troche detali w otoczeniu, za to oswietlenie jest niesamowite. Demo jest gorsze niz demo GoW2, ktore po obadaniu kolosa po prostu nie pozwalalo zapomniec o grze nawet na sekunde, az do czasu premiery. Tutaj demo nie jest az tak atrakcyjne.

 

Grafika na pewno zostanie poprawiona to nie ulega watpliwosci, FPS zostanie ustabilizowany i dostaniemy zakonczenie jednej z najfajnieszych historii z PS2 (jak mozna mowic ze fabula jest slaba? :P przeciez historia i wydarzenia sa rewelacyjne :o ).

 

Gdyby nie U2 to bylbym wstrzasniety, a tak to jestem jedynie zmieszany ale wiem ze GoW3 uderzyly z konkretna sila.

Odnośnik do komentarza

Niektorym to sie chyba w du*ach poprzewracalo i spodziewaja sie chyba po GOW zeby byl czyms czym nie jest "zawiodlem sie.to jest ciagle ta sama gra z ta sama grafika, designem ,przeciwnikami, kamera... wszystkim. " :/ zgadza sie ,to demo troszke zalatuje tamta generacja ale czy to ma az takie znaczenie ? Jak dla mnie nie ! SM ma jeszcze czas na poprawki i jestem pewien ze wersja ktora zakreci sie w mojej PS3 zapadnie mi na dluuugo w pamieci i bedzie cudownym dopelnieniem poprzednich 3 czesci ! Postac Kratosa bije na leb wszystkich bohaterow z jakimi mielismy do tej pory stycznosc. W GOW sie liczy ROZMACH i efektownosc a o to sie nie ma co martwic i pal lich jakies pixel shadery czy inne ustrojstwa :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ajakssx
Odnośnik do komentarza

Ja jestem świeżo po demku i cały czas szukam po pokoju szczęki.

Jako, że nie jestem jakimś tam znawcą grafiki, nie mam licznika fpsów, grając nie zwracam uwagi na wszystkie szczegóły, jestem oszołomiony GoW3. Te za(pipi)iste rękawice, przy których przeciwnicy latają jak dziwki za klientami... Przez pół demka nie mogłem zamknąć mordy z uciechy, która spowodowana była hektolitrami posoki, animacjami, płynnością (ale raz zauważyłem spadek o 0,5FPS!!!111oneone). Ostatnio taką radochę miałem przy... poprzednim GoW :}

Ale niektóre elementy (mam nadzieję) zostaną poprawione. Mianowicie animacja skoku - jest strasznie drętwa. Ale toż to przecież szczegół. Na siłę można by się jeszcze rozpisać o wadach, ale jakoś nie mam na to ochoty.

 

Za to ochotę mam na rzeź...

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

na Neogafie sprawdzali FPS i jeśli dobrze pamiętam to minimum to 28 klatek, max to 57 a średnia 38. Więc nie jest źle, ludzie w dniu premiery to demko będzie miało 10 miesięcy! Ważne, że gra się tak dobrze jak w poprzednie GoWy. Super filtr(?), że gra wygląda jak malowidło. Zero ząbków (przynajmniej ja nie widzę, chyba że ktoś siedzi 0,2 m przed monitorem). Dla mnie bomba i jedyna gra po U2 , w którą mam ochotę zagrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...