Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to prawda to w sumie dobre posunięcie ze strony SONY ...zyski ze sprzedaży w Marcu byłyby zdecydowanie niższe niż w Maju ;)

 

 

 

Proszę o jakieś zagraniczne,bardziej wiarygodne źródło ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Została ujawniona dzisiaj największa gwiazda polskiej wersji God of War3-możemy być nią my sami.

 

Na stronce www.gwiazdagodofwar3.pl szczegóły uczestnictwa w konkursie.

 

Proponuje by każdy internetowy napinacz ,który narzeka na polskie wersje językowe w nim wystartował i pokazał jak się "profesjonalnie" dubbinguje :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Fajna inicjatywa, ale sluchanie w rodzimym jezyku: "Kratosie" brzmi jakby wyjete z dobranocki (" i poszedl Kratos ze swoimi przyjaciolmi do lasu nazbierac troche jagod" ;) ). Glos Kratosa jest tylko jeden i jest on...czarny :)

Anyway ciekawe ile bedzie ta EK kosztowac w Polsce bo chcialbym ja sobie sprawic, ale jak walna cene jak za najbardziej dopasiony zestaw MW2 czyli 750zl(auć) to podziekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Polski jezyk nadaje sie tylko do polskich filmow, tojest takie zenujace patrzec na boberka krzyczacego "Kratosie", (pipi)a, przeciez ten koles je co drugi dzien zupe pomidorowa i miał pewnie z 3 polonezy, zona pewnie gruba a dzieci brzydkie, jak ktos taki ma byc bogiem wojny xD

 

Najlepiej niech Rynkowski to nam wyspiewa.

Odnośnik do komentarza

pomysł fajny , dla kogos kto wygra;p

 

ale ogolnie polskie glosy sa marne, nie dlatego ze sa zli aktorzy tylko dlatego ze są marne, poprostu niektore rzeczy lepiej brzmią w orginale, a odmienianie imienia moze i zgodne z gramatyką ale bez kitu.... umierajacy w finałowej scenie zeus krzyczy "kratosieeeee"....

w takim wypadku kratos powinien odkrzyknąć "zamknij morde!!!!"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Rozumiem ze wszyscy stale placzacy na polski dubbing siedza i proboja swoich sil? Pieknie Sony zrobilo, nie chce mi sie szukac ale teraz wytknalbym palcem tych co pisalii, "ja bym to zrobil lepiej" i kazal wstawic tutaj swoje probki.

Fajnie ze bedzie polski dubbing. W U2 gram caly czas z PL dubbingiem, nie spodziewalem ze tak bedzie :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym generalnie prosil by nie ciagnac tematu dubbingu bo za duzo dziwnych dyskusji wylazi tu i owdzie a na dodatek jest temat specjalnie dubbingowi przeznaczony.

 

Powiem szczerze, ze juz jestem zmeczony jak nasi "jezykoznawcy" potrafia byc aktywni niemal w kazdym temacie wyrzekajac na jezyk, z ktorym czesto faktycznie slabo sobie radza...

 

Tak jak kiedys fanboystwo konsolowe wylazilo wszedzie tak teraz zaczyna byc z dubbingiem...

Odnośnik do komentarza

swoją drogą to trzesneli niezły spoiler dając te cytaty

 

Nie zostawiaj mnie znowu, Kratosie!

 

prawie napewno bedzie to typek z jedynki i dwojki ktorego kratos spuścił do gardła hydry, a potem spotkał w piekle

 

 

 

Spartiata nigdy nie dotyka ziemi plecami. Prawda bracie?

tutaj sytuacja jest mniej oczywista ale tez sie mozna czegos domyslić, raczej nie chodzi o prawdziwego brata, ale o jakiegoś kompana

 

sądzac po podpowiedzi do wypowiadania tego tekstu - wredny syczący głos - mozna wnioskowac ze to jakis stary przyjaciel (dlatego mowi "bracie") ktory zdradzil kratosa i podczas walki przekomarza sie znim

 

 

ogolnie widac ze nie zamierzaja dać polakowi zadnej znaczacej roli :D (zwlaszcza mam na mysli tego "nie zostawiaj mnie" ;p

Odnośnik do komentarza

No właśnie też dzisiaj przeglądałem te filmiki i trafiłem na ten z Lindą. I bez ściemniania przyznam rację, fajnie to brzmiało. Chętnie bym usłyszał jakąś dłuższą próbkę.

 

@Yano To w sumie dosyć lajtowe spoilery. Co ma powiedzieć Linda i Żebrowski hehe.

 

W ogóle ten konkurs to świetny pomysł. Brawa za taką akcję tylko pozazdrościć osobie która wygra. Niektórzy na prawdę dają radę, po tym co dziś słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Polski jezyk nadaje sie tylko do polskich filmow, tojest takie zenujace patrzec na boberka krzyczacego "Kratosie", (pipi)a, przeciez ten koles je co drugi dzien zupe pomidorowa i miał pewnie z 3 polonezy, zona pewnie gruba a dzieci brzydkie, jak ktos taki ma byc bogiem wojny xD

Pierdolisz aż zęby bolą... a najeżdżanie na czyjąkolwiek rodzinę z powodu gry wideo uwydatnia tylko żenujący poziom Twojego IQ.

Rozumiem, że murzyn w roli Kratosa jakoś Ci nie przeszkadza?

A zarówno TC Carson jak i np. Nolan North zajadają jedynie owoce morza, popijając Dom Perignon?

Co ma piernik do wiatraka?

Zbliża się kolejna wielka lokalizacja przy okazji GoW3 - zaczynają się kolejne płacze i jęki, a połowa po zakupie będzie grać po polsku i cmokać jak ten Linda wspaniale wyszedł.

Skończmy już tą farsę...

Odnośnik do komentarza

Slowko ode mnie.

 

Ci co chcieli grac po ang beda grac po ang. Wersje pol wlacza tylko po to zeby posluchac 'jak im wyszlo' :)

 

W pyte ze bedzie wersja po polsku, mnie to bardzo cieszy, O ILE TYLKO NIE WYRZUCA WERSJI ANG. Niemniej jednak wydawca jest sony i oni raczej takich jaj nie zrobia jak ostatnio z dragon age (lol).

 

Ktos ma te linki z linda? :)

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7326527,Kratos_zostawil_tez_Olafa_Szewczyka__w_bonusie_Owieczka.html

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia względem tego co usłyszałem. Podoba mi się jednak inicjatywa SCEP i mam nadzieję, że dubbing wypadnie bardzo profesjonalnie. Nie można mieć nic do zarzucenia w przypadku Owieczki Basi :lol: Pełen pro.

Odnośnik do komentarza

A ja odnoszę wrażenie, że ta cała inicjatywa ma jedynie na celu utrzeć nosa tym, który narzekają na jakość dubbingu. "Sami nie jesteście lepsi". I te skruszony miny dziennikarzy, żałosne próby własnych sił, żeby pokazać, jaka to jest ciężka praca.

Trochę to śmieszne. Mniej więcej tak, jakby developer zbugowanej gry oddawał kod w ręce graczy mówiąc żeby sami zrobili lepiej.

 

Jak ktoś chce o tym pomyśle podyskutować, to zapraszam do tematu o lokalizacjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...