Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

wy serio sie tak jaracie czy to kolejna akcja typu 'fake-spoilery na szalcie"??

 

chyba wychodzi na to, ze jestem inny :/

 

Nay, jest wiece takich jak tY. a chłopaki czasami pisza jakby sami siebie chcieli przekonac ze szczena im opadnie ( i lepiej zeby opadla bo komu bedzie sie chcialo czytac tych 30 postów ze jednak "nie opadła") , no a najlepiej jak jeszcze napisze cos podobnego ktos pod / nad nimi wtedy efekt opadniecia szczeny / epickosci wylewajacej sie z ss MUROWANY! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie słychać nic o Kratosie w PL. Zrobionego tak jak Uncharted2...

Nie skończyłem żadnego GoW. Jakoś klimat mi nie podchodził, miałem zamiar kupić 1 i 2 w HD, lecz widzę kolekcjonerka na froncie

Jak doniosła wcześniej nariko, gracze w USA najszybciej otrzymają nowe przygody Boga Wojny, Europa nie ma jeszcze daty premiery God of War III, ale znana jest już cena Edycji Kolekcjonerskiej, choć na razie tylko w UK. Nie powiem, cena zmroziła mi krew w żyłach.

Jak donosi serwis VG247, który zdążył dodatkowo potwierdzić informację u SCEE, God of War III Ultimate Trilogy Edition będzie kosztował zawrotną kwotę 109,99?, co po przeliczeniu daje około 460 zł. Preorder można składać w sklepie GAME, jednak mnie osobiście ta cena trochę zniechęciła. Zobaczymy ile sobie SCEP zażyczy za wersję w naszym języku, 400 zł byłoby odpowiednią ceną jak na moje oko

ps3site.pl

 

Cena zabija...

za 349 na 100% kupiłbym w dniu premiery, ale nie więcej...

 

Zobaczymy co wymyśli SCEE/SCEP

Jak w wersji JP będzie do wyboru ang. to zamówię z play-asia.

Odnośnik do komentarza

To chyba (z podkresleniem na chyba :P ) nie do konca tak.

 

Ma byc tez cos co sie nazywa GoW Trilogy i ten zestaw bedzie zawieral 'tylko' GoW 3 oraz GoW Collection, oprocz tego ma byc tez wersja kolekcjonerska GoW Ultimate Trilogy, ktora zawiera cala mase innych rzeczy - np pudelko w postaci puszki pandory, artbooki, kody z downloadable content itd. Nie chce mi sie teraz szukac linkow do tego, ale tez i glowy sobie obciac nie dam, za to ze nic sie nie zmienilo, albo ze cos mi sie przysniolo ;)

Odnośnik do komentarza

cena dosyc kosmiczna, chociaz w sumie zawartosc jak i puszka pandory serio są sporo warte, chociaz to chyba jednak troche za duze szaleństwo , 400zł bylo by rozsądniejsze ..hmmmmmmmmmm

 

zastnawia mnie najbardziej jedna rzecz- ilość dostepnych egzeplarzy w tej edycji, czy bedzie tak ze sie beda kurzyć i potanieją, czy wręcz rpzeciwnie - zostaną wykupione odrazu bo porpsotu bedzie ich znacznie ograniczona ilość , boje sie tej drugiej opcji, dlatego nie jestem przekonany co do czekania aż potanieje (za to chetnie poszukam tanszej wersji w innych zrodłach)

 

 

ps dobrze ze nie dali 700 ;p

Odnośnik do komentarza

hmmmm cena dosc wysoka w empiku, mysle ze w innych sklepach bedzie taniej wszak empik lubi windowac ceny w gore.

jak dla mnie cena 500zl za Edycje Kolekcjonerska jest dosc wysoka ale mimo wszystko rozwaze jej zakup, heh bede musial komus opylic Gow Collection bo juz mam wersje z usa.

no nic czeba bedzie czekac na ceny na alledrogo i moze rozwazyc sprowadzenie dajmy na to z angli moze taniej bedzie :-)

Odnośnik do komentarza

Szczerze to spodziewałem się, że będzie kosztowała około 700 zł.

 

5 stówek to jeszcze nie tak tragicznie. Znaczy ja bym tyle nie dał, szczególnie nie w tym chorym okresie premier (styczeń-czerwiec). Ale jak ktoś nie ma GoW: Collection, zależy mu itd. to w sumie kalkuje się.

 

200 zł - GoW 3

150 zł - GoW: C

150 zł - reszta

Odnośnik do komentarza

Ja przy takiej cenie odpuściłbym sobie tą limitkę na miejscu innych. BF2,Mafia2,Bioshock2 ...to tylko niektóre z genialnych gier w najbliższym okresie na które warto będzie wydać te 200 zł,które wydałbyś na jakieś pudełko czy soundtracka :) No chyba,że ktoś naprawdę ma od usrania kasy :thumbsup:

 

 

Trzy wersje GOW III w dniu premiery w polsce ;)

 

http://www.ps3site.pl/do-pieciu-razu-sztuka-czyli-gow-iii-w-polsce/31553/#more-31553

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja tam wogole na GoW:Collection sie nie czaje - obie czesci ukonczylem dawno temu na PS2, wiec pozostaje mi tylko oczekiwac na "trojeczke", ktora pozamiata w iscie krolewskim stylu. Co do wydania - łykam podstawowe, jak zawsze zreszta.

 

Co do samej gry - dziwie sie Sony, ze jeszcze nie szturmuje netu zalewem screenow, nowych gameplay'ow i trailerow z najnowszej odslony Boga Wojny. Wszak premiera juz niebawem. Mam nadzieje, ze w ten poniedzialek pojawi sie chociaz jakas nowa paczka obrazkow z gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...