Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja caly czas sie pytam, gdzie Wy tam fabule widzicie?

 

I to pisze osoba, która z tego co pamiętam, podnieca się Heavenly Sword i MGS4. Więc gdzie tam jest jakaś fabuła w HS, bo to wcale nie jest ambitniejsza historyjka, a MGS4 nie chcę spoilerować, ale większość wątków opisać można tylko jednym

nanomaszyny

. I wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza

Nie, no GoW fajny jest ale umowmy sie - fabuly tam nie ma.

Na pewno jest swietny gameplay, pare pomyslow i odniesien do mitologii (dosc dowolnie potraktowanych). Do tego w miare dopracowane sterowanie, ktore nie frustruje. Gra sie dobrze, czasem trzeba poglowkowac (choc na szczescie nie za mocno ;) ) elementy zrecznosciowe tez daja rade.

 

Niestety fabuly brak... No moze przesadzam. Brak glebokiej fabuly ;). Przynajmniej nie jest to na maksa glupawe (jak nie przymierzajac w NGS).

 

Na szczescie nie jest to koniecznosc by sie naprawde dobrze bawic...

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, czy ty oczekiwales fabuly na miare hitchcocka?

 

Na listosc w tej grze gramy smiertelnikiem ktory stal sie BOGIEM WOJNY, ktory nastepnie stal sie 'smiertelnikiem' ktory zabil ZEUSA, dzieki cofnieciu sie w czasie za pomoca FATE... Jak to nie jest dobra historia to ja juz nie wiem co nia jest :(

 

Historia w GoW jest swietna, nie dlatego ze jest wyrafinowana (bo nie jest), tylko dlatego ze pozwala swietnie sie bawic, przedstawia glownego bohatera jak nikt inny nigdzie wczesniej i umozliwia spotkanie najbardziej niesamowitych (bogowie olimpu, tytani, etc), mitycznych postaci w historii ludzkosci...

 

Kazdy kto mowi ze historii w GoW nie ma, ma klapki na oczach. To wlasnie historia i glowny bohater pchaja te gre do przodu, a nie wycinanie wrogow. To jest action adventure a nie hack and slash. Historia moze sie nie podobac, ktos moze uwazac historie za slaba (lol), ale nie mozna mowic ze historii tutaj nie ma.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

No historia w GoWie nie jest bardzo ambitna, tu się z grzesiem zgadzam. Ale uważam, że ktoś, kto nie grał w 2 pierwsze części dużo straci zaczynając trójkę(a i CoO wypadałoby sprawdzić). Po pierwsze jaka by ta historia w I i II nie była, to ma ona wpływ na trójkę i granie w wyrwaną z kontekstu grę na pewno dostarczy mniej funu. A poza tym nie sama fabuła, ale jej EPICKOŚĆ ma kolosalny wpływ na klimat I i II i tym samym 'wczuwkę' w trójkę. No i design antycznej Grecji jest genialny. Twórcy odrobili lekcje z mitologii i polali świat greckich mitów krwawym, epickim sosem. Jasne - podejście do mitologii jest bardzo dowolne, zgadzam się, ale design bogów/tytanów/świata niszczy.

Odnośnik do komentarza

fabuła jak fabiła, może filmiki w trakcie gry nie zdradzja jakichs wielkich tajemnic czy sekretów jak te z MGS ;p ale przejscie wczesniejszych części jest wskazane by poznać cala historie kratosa, dowiedziec sie czemu robi to co robi, czemu jest taki podkuriowny, co przeżył wcześniej, no i też zobaczyc jak rośnie epickość wraz z każdą częścią

no i oczywiscie ostatni filmik z GOW2 który wprowadza w 3część , a poogladanie go na youtubie to jednak nie to samo

 

mi sie podoba to jak kratos jest szaleńczo wściekły, i doceniam to wlasnie dlatego bo znam cała jego historie i osiobiscie jej doswiadczylem. zaczynajac od gow3 nie ebdzie sie mialo takiego doswiadczenia, mozna pewnie wtedy odebrac kratosa jak pierwszego lepszego zabijake

Odnośnik do komentarza

fabuła jak fabiła, może filmiki w trakcie gry nie zdradzja jakichs wielkich tajemnic czy sekretów jak te z MGS ;p ale przejscie wczesniejszych części jest wskazane by poznać cala historie kratosa, dowiedziec sie czemu robi to co robi, czemu jest taki podkuriowny, co przeżył wcześniej, no i też zobaczyc jak rośnie epickość wraz z każdą częścią

no i oczywiscie ostatni filmik z GOW2 który wprowadza w 3część , a poogladanie go na youtubie to jednak nie to samo

 

mi sie podoba to jak kratos jest szaleńczo wściekły, i doceniam to wlasnie dlatego bo znam cała jego historie i osiobiscie jej doswiadczylem. zaczynajac od gow3 nie ebdzie sie mialo takiego doswiadczenia, mozna pewnie wtedy odebrac kratosa jak pierwszego lepszego zabijake

A tu macie coś ciekawego i nowego o GoW3

 

http://www.playstationuniversity.com/new-god-of-war-iii-video-shows-updated-build-2298/

 

Milego ogladania :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Kończę właśnie jedynkę z kolekcji - bawię się lepiej niż przy nie jednej obecnej grze w tej generacji. Dwójkę masowałem po trochu ale wpierw jedynka żeby mieć ciąg. Na trójeczkę czekam i żadnych gameplayów nie oglądam, już demko skończyłem z 7 razy więc przerwa.

Edytowane przez IKIR4TOS
Odnośnik do komentarza

Naprawdę dziwi mnie taka cisz w temacie. Żadnego nowego zwiastunu, tylko wpisy na Playstation Blog kiedy będzie premiera w USA (ponoć 16 marzec). Swojego czasu nawet w GoW II na kilka miechów przed faktem dostawaliśmy regularnie nowe fragmenty gry i trailer'y.

Nowy trailer 11 lutego ma się pojawić.

 

A Sony jak to Sony pewno ruszą z kampanią reklamową w marcu ;]. 2, 3 tygodnie przed premierą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

przecież reklama GOW3 jest nawet w aktualnym PE ;)

 

swoją drogą dzięki tej reklamie tylna okładka jest o wiele lepsza niż przednia :P

 

 

edit:

 

fotki z jakiejs gazety (marnej jakosci) , niestety tylko jakieś arty pokazali, a nie prawdziwa gre

ale zawsze cos

http://www.gamekyo.com/newsfr34612_god-of-war-3-nouveaux-scans.html

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Naprawdę dziwi mnie taka cisz w temacie. Żadnego nowego zwiastunu, tylko wpisy na Playstation Blog kiedy będzie premiera w USA (ponoć 16 marzec). Swojego czasu nawet w GoW II na kilka miechów przed faktem dostawaliśmy regularnie nowe fragmenty gry i trailer'y.

Ostatnio gdzieś czytałem, że jakoś na dniach rusza kampania reklamowa gry. Dokładnie nie pamiętam o którym lutym była mowa.

Odnośnik do komentarza

http://blog.eu.playstation.com/2010/02/05/god-of-war-iii-ultimate-trilogy-edition-box-unveiled/

 

4332278550_0309d0f812.jpg

 

4331540599_f4a5ba34b5.jpg

 

The Ultimate Trilogy Edition can be pre-ordered in selected retailers across Europe, Australia and New Zealand. It?s a limited run so make sure you pre-order it before it?s sold out! This very special edition comes in a high-end, sculpted replica of Pandora?s Box with an epic outer box which features an acetate window: you can actually see Pandora?s box before you even open it!

 

Once open, you will find the following items:

 

* God of War III (of course!)

* God of War Collection (gentle reminder, this is God of War and God of War II, remastered in HD, running at 60 fps, with Trophy support, all on one Blu-ray Disc)

* Extra game content downloadable via PlayStation Network:

* God of War Combat Arena containing an exclusive environment and seven challenges to complete

* Dominus character skin

* Apollo character skin

* Phantom of Chaos character skin

* Forgotten Warrior character skin

* Special audio bonus

* God of War Trilogy Soundtrack ? God of War I, II, and III scores from the game (3 CDs in total)

* God of War: Blood and Metal EP ? a heavy metal homage featuring original music inspired by God of War (downloadable via PSN)

* Additional content:

* Artbook

* Postcards

 

 

The size of the box is as follows:

 

Width ? 255mm

Length ? 291mm

Height ? 161.5mm

Odnośnik do komentarza

i_came_anime.jpg

 

 

 

kurna chyba jednak to kupie, aż czuje epickość tego zestawu!

 

a ten screen powyzej z mordą kratosa - za(pipi)iscie bym chciał taki plakat!!

 

 

eedit: powaznie sie zastanawiam czy nie zrobic preordera w ultimie... nie chce zeby wykupili ;p

ale chcial bym zobaczyc jak sie sutali cena, moze jednak spadnie o 50zł, nie wiem czy ryzykowac i czekac do premiery ... grr

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano to co za problem złożyć zamówienie w Ultimie, nie płać z góry tylko wybierz opcję płatność przy odbiorze kurierowi (3 zł drożej). I będziesz czekał jak się sytuacja rozwinie czy nie będzie gdzieś taniej czy co.

 

Jeżeli znajdziesz taniej to zrezygnujesz z Ultimy. Jeżeli nie to masz pewność, że masz zaklepane i nikt Ci nie wykupi. Sytuacja podobna do tej z HR limitką, ja tak zawsze robię.

 

Edit: No właśnie Ty jesteś z Wawy więc jeszcze lepiej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...