Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer rozłożył mnie na łopatki. Ruchome levele coś niesamowitego, graficznie lepiej niż Uncharted 2. Chętnie zobaczę jakąś dłuższą próbkę gemepelyu, bo aż trudno uwierzyć, że gra na PS3 może tak wyglądać.

 

 

Z neogafu :)

http://i47.tinypic.com/2bqmfn.png

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Nom też się spodziewałem czegoś lepszego. Poza tym ten materiał był już pokazywany tyle, że w formie screenów. No ale wrażenie robi, nie ma co.

 

@IKIR4TOS

 

Gratuluję pajęczego zmysłu. Na podstawie minutowego trailera wybierasz grę roku <brawo> i to na dodatek w lutym, gdzie rok można powiedzieć, że dopiero się zaczął.

 

Może znasz jutrzejsze numery w totku?

 

Ehh lol, no tak prawie jak spider-pig.

 

@IKIR4TOS

 

Jezeli nie rozumiesz na czym polega twoj problem, to ja juz nic na to nie poradze. Natomiast czepianie sie do braku polskich czcionek w przypadku uzywania leet, jest conajmniej nie na miejscu. Nie oczekuje szacunku od ciebie, oczekuje zrozumienia tego conapisalem, w czym brak polskich czcionek nie przeszkadza (zanim jakis madrala powie ze to samo jest z ortografia i interpunkcja to uprzedze go ze nie, nie jest).

 

Trailer byl git. Nie pokazal nic co mogloby popsuc zabawe, a w sumie i tak spogladalem jednym okiem tylko, na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza

Trailer jest ok, ale ja mimo wszystko czuję się oszukany. Skoro gra już jest skończona, czego dowodzi pierwsza recenzja, to spodziewałem się, że pokażą coś więcej, a nie tylko krótkie sekwencje , z których niewiele da się wywnioskować, tym bardziej, że większość to wyreżyserowane akcje z QTE. Gdyby to było chociaż dłuższe, a tak przez połowę tego trailera jest zbędne pierdolenie z łańcuchami w tle.

Odnośnik do komentarza

Oszukany to się możesz poczuć jeżeli wydasz na gre 200 zł, przejdziesz ją, staniesz przed lustrem i powiesz sobie "kurde, nie tego oczekiwałem po kolejnej częsci gowa".

 

O ile wiem, to te czarnuchy którzy podjarali się GoW3 widzieli więcej, to było jakieś 2 miechy temu. I ja mam być zadowolony, że pokazali kilka screenów na krzyż i ten trailer? Dlatego właśnie czuję się oszukany.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Byloby milej gdyby dali minutowy gameplay nieprzerwany, te urywki takie irytujace, nie lubie takich miszmaszy.

No ale gra bedzie wypas, to nie trzeba trailera do tego, oczywiscie zawsze moze sie okazac ze zeby obejsc smietnik bedzie trzeba wcisnac 4 klawisze, no ale

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...