Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

dla wyjaśnienia - murzynki z hiphop gamer widzieli już w styczniu ten trailer plus grali w wersję demo z levelem z leviathanem na gaji. tak samo zresztą jak inni dziennikarze zaproszeni na ten zamknięty pokaz.

 

O to mi wcześniej chodziło, to graczom pokazują jakieś screeny i trailer (z którego wiele zobaczyć się nie da), kiedy dziennikarze widzieli znacznie więcej i to już wcześniej. Powinni pokazać gameplay i tyle w temacie. :ninja:

na serio wolisz zobaczyć walkę z leviathanem na ręce tytana pierw na filmiku a potem dopiero w grze?

 

ja jestem pozytywnie zaskoczony tym,że w czasach kiedy trailery takich gier jak Killzone2 czy MGS4 zdradzały praktycznie wszystko, dostaliśmy trailer GoW3 pokazujący jednoczesnie epickość tej gry,a z drugiej strony tak mało ujawniający z samych akcji.

 

O to w grach chodzi by nas zaskakiwały na bieżąco podczas grania,a nie by gracz grający w dany tytuł tylko odtwarzał sam wszystko co wcześniej widział na youtube :/

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem czemu w tej branży jest tak, że dziennikarze są traktowani jak szlachta, a gracze jak plebs. Przecież to my, gracze, kupujemy te gry. To nas powinni przekonywać, że warto wyłożyć kasę i iść do sklepu, a nie pismaków, którzy mają dostęp do super-exclusive materiałów pół roku wcześniej. I po co im to jak i tak zazwyczaj mają nałożone embargo na informacje? Bzdura.

Odnośnik do komentarza

Racja, mnie się taka polityka bardzo podoba, pokazać jak najmniej z gampleju albo w ogóle nic nie pokazywać. Może jakiś jeden screen albo artwork ;] żeby jak najbardziej podsycać atmosferę i rozbudzać fantazje ;]

Trailery GTA sa wlasnie takie - nie pokazuja gameplayu tylko jakies akcje z "przerywnikow". :)

Wlasnie trailery GTA IV byly moze i fajne, ale sama gra dla mnie zawiodla.

Nie odnosze tego do God Of War III bo tutaj mamy juz nawet demo, ktore wstepnie potwierdza, ze gra jest swietna (dla mnie rewelacja).

 

Jak dla mnie nowy trailer z God Of War III jest fajny, nie chce zeby pokazywali za duzo bo liczy sie element zaskoczenia, a nie to, ze zobaczymy wiele miejscowek i bossow jeszcze przed zaganiem. :)

Odnośnik do komentarza

Rockstar to mistrzowie trailerów, absolutnie bezkonkurencyjni. Ba trailery od R dorównują tym filmowym z najwyższej półki.

 

A wracając do tematu, przecież zawsze mogli pokazać jakieś szerszy urywek, gameplay. Kto nie chce, nie ogląda; proste. Można pokazać gameplay bez większych spoilerów. Oczywiście w granicach rozsądku, bo taki np. Ac2 to była przeginka. Pół gry pokazało Ubi przed premierą ;/.

 

Ale do premiery jeszcze troszkę zostało to pewno przewinie się jeszcze trochę materiału.

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał się postawić w roli osoby, która słabo interesuje się grami i zobaczyłbym taki trailer GoW3, to za chuja nie pomyślałbym, że warto wyłożyć na to kasę. Co innego, gdybym zobaczył naprawdę jak to wygląda, czyli normalny gameplay , a nie urywkowe akcje z QTE (głównie), z których nic w sumie nie wynika dla laika.

 

Ficuś, pytasz, czy chciałbym zobaczyć tą walkę z Lewiatanem już teraz? Jasne, że tak, bo potem i tak zrobiłoby znowu spore wrażenie, kiedy to ja trzymałbym pada w łapie. :potter:

 

Przecież już więcej gameplayu było w tym pierwszym trailerze, gdzie Kratos śmigał po Gai.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem czemu w tej branży jest tak, że dziennikarze są traktowani jak szlachta, a gracze jak plebs. Przecież to my, gracze, kupujemy te gry. To nas powinni przekonywać, że warto wyłożyć kasę i iść do sklepu, a nie pismaków, którzy mają dostęp do super-exclusive materiałów pół roku wcześniej. I po co im to jak i tak zazwyczaj mają nałożone embargo na informacje? Bzdura.

 

Żeby przypodobać się szlachcie która ma wpływ na plebs ;]

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem czemu w tej branży jest tak, że dziennikarze są traktowani jak szlachta, a gracze jak plebs. Przecież to my, gracze, kupujemy te gry. To nas powinni przekonywać, że warto wyłożyć kasę i iść do sklepu, a nie pismaków, którzy mają dostęp do super-exclusive materiałów pół roku wcześniej. I po co im to jak i tak zazwyczaj mają nałożone embargo na informacje? Bzdura.

 

Żeby przypodobać się szlachcie która ma wpływ na plebs ;]

Bingo.

Gdyby dzielili się wszystkim od razu to wrzeszczałbyś, że same spoilery.

Odnośnik do komentarza

taktyka marketingowa tego tytulu zaklada zebysmy byli trzymani w niepewnosci przez caly czas i non stop trzymali reke na pulsie jesli chodzi o jakies nowe materialy.

Wiecej ludzi bedzie sie tym interesowalo jesli nie beda wiedzieli do konca szystkiego o grze - a w tym wypadku prawie niczego o finalnym produkcie niz jakby ujawnili info wczesniej.

Im wiecej ludzi sie tym zainteresuje tym i im wieksza tajemnica bedzie owiana gra beda mieli wieksza darmowa reklame w serwisach internetowych i wsrod spolecznsci graczy.

Mi sie wydaje ze to tak jest.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...