Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

ja za to jestem ciekaw co to jest za bron z 13:55 bo nikt o niej nie wspomnial. Ma inny znaczek niz wszystkie widziane (blade of ofympus, blade of chaos, cestus, od hadesa) w gornym rogu po lewej i jakies elektryczne specyfikacje, a do tego to by byla 3 bron na lanchach...?? przesadzili? a w dodatku 5 bron w grze...

 

przecież jak byk widać, że to broń Hadesa, pewnie po jakimś upgrade'ie

 

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

ja za to jestem ciekaw co to jest za bron z 13:55 bo nikt o niej nie wspomnial. Ma inny znaczek niz wszystkie widziane (blade of ofympus, blade of chaos, cestus, od hadesa) w gornym rogu po lewej i jakies elektryczne specyfikacje, a do tego to by byla 3 bron na lanchach...?? przesadzili? a w dodatku 5 bron w grze...

 

przecież jak byk widać, że to broń Hadesa, pewnie po jakimś upgrade'ie

 

 

tez tak na początku myślałem ale zauwaz ze jest zupelnie inna ikona broni w lewym gornym rogu niz ta z broni hadesa

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie od zeusa bo rowniez posejdon ciskal piorunami wiec moze od nieigo.

rzeczywiscie jak zwolnimy troche filmik to widac jak na dloni tam 3 ostrza. Ale do cholery to juz w takim razie 3 bron na lancuchach!!!

Mam nadzieje ze od zeusa dostaniemy Blade Of Olympus.

 

Na tym filmie widać przez chwilę, że Kratos używa Blade Of Olympus przy walce z Hadesem, więc chyba nawet nie straci tej zabawki.

 

Ktoś tam pisał, że Helios zbyt łatwo ginie jak na boga. Został zmiażdżony przez tytana, więc dziwne by było, gdyby wyszedł z tego bez szwanku.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie od zeusa bo rowniez posejdon ciskal piorunami wiec moze od nieigo.

rzeczywiscie jak zwolnimy troche filmik to widac jak na dloni tam 3 ostrza. Ale do cholery to juz w takim razie 3 bron na lancuchach!!!

Mam nadzieje ze od zeusa dostaniemy Blade Of Olympus.

 

Na tym filmie widać przez chwilę, że Kratos używa Blade Of Olympus przy walce z Hadesem, więc chyba nawet nie straci tej zabawki.

 

Ktoś tam pisał, że Helios zbyt łatwo ginie jak na boga. Został zmiażdżony przez tytana, więc dziwne by było, gdyby wyszedł z tego bez szwanku.

 

tak tez to zauwazyłem ALE zwróciłem uwage ze gdy on uztwa BoO to nie ma miniaturki tej broni pokazanej na gorze polewej wiec moze tylko przez chwile bedziemy ja dzierzyc?

mam nadzieje ze nie bo mialem najwiekszy fun latajac z tym mieczem w 2.

cholera przyjzałem sie uwazniej i wyglada na to ze kratos wyciąga blade of olympus tylko wtedy kiedy ma odpalony supstytut rage of the titans... ale spieprzyli!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Gameplay mnie zachwycił, można powiedzieć że zbieram szczękę z podłogi. Nie rozumiem narzekania, że grafika jest słaba. Jak dla mnie to najlepsza grafika na PS3(obok U2 wink.gif ). Nie mogę się doczekać premiery. Ta gra zmiażdży konkurencje swoją epickością(m.in Kratos walczący z tytanem). W sumie na razie i tak muszę przejść gow collection(dopiero jedynkę zacząłem, więc specjalnie mi się nie śpieszy. Trochę szkoda że dali stare demo. Bo jakoś tam nic specjalnego(epickiego) nie ma, czym mogło by zachęcić klienta w ogóle nie znającego gow.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Są gdzieś podane wymiary tej Puszki Pandory z Ultimate Edition ? Ciekaw jestem czy idzie jej użyć jako stojaczka na gry :D

 

21/26/15 - sam ostatnio szukałem tej informacji :)

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Width ? 255mm

Length ? 291mm

Height ? 161.5mm

 

Z komentarzy z tej informacji: http://blog.eu.playstation.com/2010/02/05/god-of-war-iii-ultimate-trilogy-edition-box-unveiled/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...