Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiecki komentator ma beznadziejny głos. U nas bardziej entuzjastycznie przedstawiają prognozę pogody.

 

 

Walka z Posejdonem jest pocięta, przed QTE widzimy go wolnego, a kiedy pojawia się kółeczko, to jest już przygnieciony przez dłoń Gai. Między jednym a drugim pewnie toczy się właściwa walka. Na IGN pisali o kilku etapach walki. więc pewnie będzie identycznie jak z Hydrą czy Kolosem. Bardzo podobają mi się piekielne cerbery. Świetnie wyglądają, a to tylko jeden gatunek trzygłowych psów.

 

Odnośnik do komentarza

Chcecie wiedzieć kto jest największą gwiazdą polonizacji GOW 3? ;P Tu możecie się przekonać:

. A tak na serio jest to rozwiązanie konkursu z polygami odnośnie właśnie polskiego Gow3. W filmiku mamy kilka próbek też polskiego głosu Kratosa(Lindy - jak narazie to chyba będzie najlepiej dobrany polski głos pod postać z gry). A tak poza tym możemy się przekonać jak to się robi przy lokalizowaniu(nie taka prosta sprawa).

 

P.S. Czy demko GoW3, to ogólno dostępne, jest w polskiej wersji??

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem absolutnie w szoku i pod wrażeniem jak wypada Linda w roli Kratosa. Jak dla mnie rewelacja.

 

Chcę dłuższą próbkę.

 

 

To jaką próbkę słyszałeś, po której jesteś w szoku??

Filmik na polygamii, to chyba ten sam co wkleiłeś z youtuba. Tam dosłownie padają 3-5 zdań ale to już mnie zszokowało jako nie zwolennika polskich dubbingów;]. Imo świetnie wypada Linda.

 

Dlatego chcę dłuższą próbkę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jestem absolutnie w szoku i pod wrażeniem jak wypada Linda w roli Kratosa. Jak dla mnie rewelacja.

 

Chcę dłuższą próbkę.

 

 

To jaką próbkę słyszałeś, po której jesteś w szoku??

Filmik na polygamii, to chyba ten sam co wkleiłeś z youtuba. Tam dosłownie padają 3-5 zdań ale to już mnie zszokowało jako nie zwolennika polskich dubbingów;]. Imo świetnie wypada Linda.

 

Dlatego chcę dłuższą próbkę.

 

Ja dokładnie tak samo jak Słupek sceptycznie podchodzę do lokalizacji, ale to co usłyszałem zrobiło na mnie dobre wrażenie i Boguś całkiem przekonująco wypada w roli Kratosa. Również chcę jakiś dłuższy fragment, najlepiej dialog.

Odnośnik do komentarza

Jestem zaskoczony. Jako przeciwnik polonizacji dubbingowanych na wieść, że Linda będzie podkładać głos pod Kratosa wybuchnąłem śmiechem. Po osłuchaniu próbek (filmik na poly) muszę jednak przyznać, że nawet fajnie wyszło.

 

No i dla chłopaków gratulacje. Szczególnie pan z nazwiskiem na P. Powinni mu zaproponować robotę na stałe, bo chłopak ma głos. Super.

 

 

Odnośnik do komentarza

http://www.gram.pl/news_8QvrG,67_VG247_podaje_termin_wydania_God_of_War_III.html

 

USA - 16 marca

Europa - 17 marca

Australia i Oceania - 18 marca

Wielka Brytania - 19 marca

Ja zamówiłem w empiku i tam mają 24marca!!??

 

Pozdro and poćwicz...pre-order w Empiku? :) Lepiej anuluj to zamówienie i zamawiaj na jakieś porządnej stronce jak ultima.pl czy sklep.psxextreme.pl albo lOOknij do najbliższego Media Marktu czy Saturna i sprawdź czy nie mają pre -ordera może akurat trafi się dobra cena...ja miałem to szczęście :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...