Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że mimo fantastycznego początku, gdzie nie mogłem uwierzyć w to co widzę, bałem się trochę, że twórcy zapomną o klasycznym podejściu do tematu, zwiedzaniu lokacji, rozwiązywaniu mini zagadek, klimatycznych pomieszczeniach itp. Jednak kolejne godziny rozwiały moje obawy, czuć ten unikalny klimat GOW, to GOW w pełnej swojej okazałości, GOW, którego kocham ;) Jeżeli chodzi o kamerę to jest fantastyczna i już nie mówię o najazdach, zbliżeniach itp. podczas epickich walk, mam na myśli bieganie po lokacjach czy walkę na drugim planie, gdzie na pierwszym mamy scenerię, a np. po otwarciu bramy płynny powrót do naszego herosa, a nie zwyczajny przeskok. To potęguje klimat, nadaje filmowego smaczku. Niesamowity design, grafika, samych lokacji, jak i przeciwników czy samego Kratosa okraszona głęboką, potęgującą doznania muzyką, dla mnie gra kompletna w swoim gatunku, dla mnie numero uno na PS3.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Grałem na normalu i wydaje mi się faktycznie, że gra trudniejsza jest od części poprzednich. Nie da rady już iść "na jana". Albo ja jestem noob;) Faktycznie początkową sekcję gry należy raczej traktować jako swego rodzaju intro gry, nie zaś jako standard całego produktu. Niemniej jednak gra to stary dobry GOW którego kochamy za to, że jest jaki jest. Faktycznie można powiedzieć o gorszych lokacjach miejscami, natomiast porównując do reszty gry...to jak porównywanie conajmneij średniego poziomu do bardzo wysokiego (w kwestii wykonania). Bardzo spodobały mi się motywy latania, brak za to balansowania po tych belkach wszystkich...chyba nikt o tym nie wspomniał. A szkoda bo lubiłem je:p Bardzo podobają mi się bronie i faktycznie fajnie się ich używa. In plus zaliczam zdecydowanie walki z bossami. Trochę za dużo backtrackingu momentami razi...ale to GOW, tu się liczy MASAKRA:D Idę ogrywać pozostałe tryby i większe poziomy trudności. BTW jednak polski dubbing nieco...słaby. Mam wrażenie, że niektóre głosy są silnie nienaturalne.

Odnośnik do komentarza

a do mnie na normalu to była najłatwiejsza część serii, praktycznie każdą walkę kończyłem za 1 ,góra drugim razem z wyjątku 4 podejść do ostatniej walki.

 

Może to zasługa tego,że dawne GoWy mam wymasterowane (albo ja z biegiem lat stałem się bardziej pro) ale w pamięci mam dalej podejścia na normalu do obrony rodzinki w jedynce czy też korytarzu przed Siostrami Przeznaczenia w dwójce.

Odnośnik do komentarza

Forum kłamie i to kłamie okropnie ;].

 

Za dużo nie chcę pyskować bo jeszcze gry nie skończyłem. Jestem

po seksie z Afrodytą

ale, że niby słabe momenty, że niby tylko początek wbija w podłogę, że co?

Walka a raczej pogoń za Hermesem mnie zniszczyła, coś (pipi)a fantastycznego, łoł. Nie skłamię jak napiszę, że tak samo mnie wryła jak początek z Gają. I do tego te fatality z nogami, normalnie aż się popłakałem ze szczęścia. Walka z Herkulesem również świetna, co ja gadam GENIALNA a fatality o w mordę. Tak jak Milan pisał rzeczywiście, jak z filmu "Nieodwracalne". Zresztą Hades to samo. No ale Hermes ten deszcz, te skrypty, MIAZGA.

 

 

Że gra niby potem niczym nie zaskakuje, że nie robi wrażenia, ŻE CO ???

Przecież design lokacji, rozpie.rdala. Po etapie "Łańcuch Równowagi" i "Labirynt" tam gdzie te wielkie skrzynie się odsuwały, układały. A kamera ukazywała Kratosa jako małą piksele. Malo na zawał nie padłem, musiałem iść zapalić, odsapnąć. Zresztą teraz to samo.

 

 

Po tym co mam ograne, kompletnie się nie zgadzam, że tylko początek urywa jaja. Wsadzam to między bajki albo baśnie. Jak można nie docenić designu lokacji, toż to mistrzostwo świata. Absolutnie najwyższa liga. Do tego ten rozmach, epickość wylewająca się nawet gdy otwieramy głupią skrzynkę z energią.

 

A Kratos jest tak piękny, w litrach krwi, gdy rozrywa wszystko co się rusza, robi to z takim uczuciem, finezją, że mógłby zostać "poetą zabijania" heh.

 

A design mięsa armatniego, że niby nie pasuje, że co?.

Nowa meduza, albo cyklop i fatality z okiem toż to dzieło sztuki. Czy te metalowe posągi, poezja.

 

 

O backtrackingu na razie się nie wypowiadam bo rzeczywiście lepiej poczekać do skończenia gry. Ale póki co kompletnie nie przeszkadza, zresztą jest w tak znikomych ilościach, że szkoda gadać. Poza tym świat w GoW jest tak piękny, że mogę po nim podróżować ile tylko trzeba. Zagrajcie w stare Tomb Raider-y, czy choćby SH tam był dopiero back....

 

Ogólnie rzecz mówiąc ten sam poziom

rozpierdolu wszystkich zmysłów

co przy U2.

 

To samo, że to niby odgrzewany kotlet haha. Nawet szkoda komentować.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mega ciężka kombinacja klawiszy-uwaga uwaga podaję....NACISKASZ KÓŁKO (gdy jeszcze mają full energii)

 

Zgadzam się z Słupkiem co do tego,że walka z każdym bossem w tej grze jest przefenomenalna ale już niektóre miejscówki na serio są wykonane z o wiele mniejszym polotem niż inne co nie zmienia faktu,że cały czas oprawa A/V miażdzy.

 

 

I nie zgodzę się co do tego,że finałej potyczce brak skali-przecież ten cały fight jest tak dramatycznie wyreżyserowany,że głowa mała...

 

A teraz niech Santa Monica grzecznie wyda resztę zakończenia jako bezpłatne dlc bo na serio trochę zbyt enigmatycznie to się wszystko kończy...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No to dobrze, że za free. Bo gdyby znowu kazali płacić, za kawałki

z poprzednich części(głównie)

to by było śmiesznie.

Śmieszny jesteś. Ty pewnie oceniasz jedynie na podstawie charakterystycznego main theme. Przesłuchaj sobie dla porównania oba OSTy.

 

Naprawdę nie słyszysz, że jest tego więcej? Np kawałek z dwójki, gdzie trzaskaliśmy się z

Perseuszem i Zeusem na końcu

a są jeszcze inne, ale w tym momencie nie chce mi się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem dziś gierkę. Jestem wniebowzięty :thumbsup:. Wszystko to czego się spodziewałem po tej grze zostało zaimplementowane. Jest ostro, dynamicznie, z przytupem i jak najbardziej prawidłowe. Oprawa urywa łeb, postać Kratosa miażdży. Po przejściu gry można dopiero się wypowiedzieć bo dopiero wtedy wypuszcza się powietrze z płuc. Warto było czekać :starwars: .

Odnośnik do komentarza

Ogralem wczoraj GOW-a i jestem troche zawiedziony. Grafika po Uncharted 2 glowy nie urywa (chociaz stoi o oczko wyzej), a sam gameplay troszke mnie znudzil - w koncu ile mozna grac w DOKLADNIE to samo? Nie to, ze spodziewalem sie czegos innego. Po prostu formula - najwidoczniej - juz mnie irytuje. Ogolnie gra trzyma forme.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza

Czemu pousuwało wczorajsze posty?

 

Cenzura czy co? Albo awaria ;/. Szkoda

 

Ficuś odpowiedź z NG+ to jest jakaś tajemnica watykańska ;]. Jeszcze nikt nie odpowiedział na to pytanie nawet Ci co skończyli ;p. A padało już to pytanie kilkanaście razy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...