Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, to jeszcze nic. Szczytem hardkoru są walki ze Skorpionem

 

Przecież on jest łatwy, tym bardziej, że

ma do pomocy te małe skorpiony, a je jak rozwalsz rzutem, to odzyskujesz energię i w momencie wyrywania im ogona Kratos jest nietykalny

 

 

Tak fajnie to tylko na piśmie wygląda. Wiele razy zaliczyłem glebę bo skurczybyk walnął mnie zaraz po zakończeniu animacji rzutu. Strasznie wkurzające w drugiej fazie walki gdzie po ataku ogonem jeszcze formuje się sopel lodu od którego także możesz oberwać.

Odnośnik do komentarza

Tytan właśnie pękł(no jeszcze został mi do zaliczenia ten fragment po ostatniej walce). Póki co dla mnie gra tej generacji. Teraz czas spróbować na Chaosie, bo Tytan mimo wszystko był za łatwy. Na Chaosie liczę na więcej kombinowania, no i na pewno na to, że będę zmuszony częściej korzystać z innych broni niż cestusy i BoE. Haków używałem w zasadzie tylko na początku gry, no a bicza tylko podczas ostatniej walki.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie znalazłem mega sposób na

Herkules i Hermesa

 

Niech zgadnę. L1 + kwadrat?

 

Nie :>

 

 

ps właśnie męczę się z tym dużym skorpionem, takiej bzdury to ja dawno nie widziałem, nie da się pod cieplic mu wszystkich nóg, bo gra jest je&*^% skryptem i po pierwszym QTE, nogi ma jak nowo narodzone. Tuż przed pierwszym QTE jak pójdziemy rozwalić mu pozostałe nogi to po QTE będzie miał jak nowe bzdura :/ cwel!

 

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

przeszedł ktoś wyzwanie Olimpu ? ja wymiękam, nawet na YT sprawdzałem jak oni to robią :teehee:

 

Właśnie - trudne są te wyzwania? W porównaniu z 1, 2 i CoO?

Są banalne. Godzinka na wszystkie.

Ja szukam jakichś filmików z tych Exile, z kolekcjonerki, ale nigdzie ich nie ma.

 

ja tak samo wyzwania olimpu zaliczylem wszystkie za 1 podejsciem ale exile juz nie. ogolnie to sie niezle prze(pipi)ane i tak samo nigdzie nie widzialem do tego filmikow..

Odnośnik do komentarza

Ale trzeba przyznać, że te wyzwania są słabe w porównaniu do tych z dwójki, gdzie trzeba było jeszcze je wykonać w dobrym stylu, aby otrzymać stosowną rangę, jak jechałeś na pół gwizdka to miałeś co potem masterować, a tutaj: wszystkie z jednym posiedzeniem, tak samo arena pokazuje nam jak skąpy jest w tej części bestiariusz.

Odnośnik do komentarza

Ale trzeba przyznać, że te wyzwania są słabe w porównaniu do tych z dwójki, gdzie trzeba było jeszcze je wykonać w dobrym stylu, aby otrzymać stosowną rangę, jak jechałeś na pół gwizdka to miałeś co potem masterować, a tutaj: wszystkie z jednym posiedzeniem, tak samo arena pokazuje nam jak skąpy jest w tej części bestiariusz.

 

A ile osób czepiało się o to w Dante's Inferno, tutaj praktycznie nie zauważając tego. :potter:

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

małym plusem jest to że dali zrożnicowane mięso armatnie - "zombiaki" czasem maja hełmy, rozne rodzaje zbroi itp, moze dlatego wydaje sie ze jest sporo

 

 

swoja droga ciekawe o co chodzi z dużuymi i małymi wężo-babkami, te duże swietnie wygladaja z tymi połyskujacymi ogonami, a te małe są jakies ciemne i nijakie.. i po co 2 rodzaje skoro jeden jest 10 razy ładneijszy

Odnośnik do komentarza

Właśnie wpadła platynka ^^ Genialna gierka, ale nie o tym chciałem. Nie wiem czy ktoś z was zauważył coś ciekawego odnośnie zakończenia:

 

Do ostatnich sekund sceny pokazującej śmierć Kratosa, główny bohater dyszy(i nawet słychać oddech po tym jak obraz staje się czarny). Wychodziło by na to, że najważniejszy punkt zakończenia czyli śmierć Kratosa nie jest tak naprawdę pokazana. Update2: Właśnie obejrzałem filmik po napisach końcowych...Szok...Przecież Kratos leżał koło miecza a tam go nie ma + jest ciągnący się mazaj krwi. Nie wiem jak wy, ale ja czuję że szykuje się jakiś dodatek i jest on ściśle połączony z adresem strony internetowej która jest pod pucharem z platyną, a Kratos wcale nie umarł.

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie wpadła platynka ^^ Genialna gierka, ale nie o tym chciałem. Nie wiem czy ktoś z was zauważył coś ciekawego odnośnie zakończenia:

 

Do ostatnich sekund sceny pokazującej śmierć Kratosa, główny bohater dyszy(i nawet słychać oddech po tym jak obraz staje się czarny). Wychodziło by na to, że najważniejszy punkt zakończenia czyli śmierć Kratosa nie jest tak naprawdę pokazana. Update2: Właśnie obejrzałem filmik po napisach końcowych...Szok...Przecież Kratos leżał koło miecza a tam go nie ma + jest ciągnący się mazaj krwi. Nie wiem jak wy, ale ja czuję że szykuje się jakiś dodatek i jest on ściśle połączony z adresem strony internetowej która jest pod pucharem z platyną, a Kratos wcale nie umarł.

 

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7665940,Z_zakonczenia_God_of_War_3_cos_wycieto.html

 

Tu jest odnośnie zakończenia gry tak wiec myślę ze jakieś DLC prędzej czy później się pojawi. I zwróć uwagę na opis platynowego trofeum na swojej liście.

Odnośnik do komentarza

A ja dziś skończyłem i od razu wskoczyłem na Chaos...no i jest chaos. Musze tylko obczaić co na kogo jest najlepsze i pchnę ten poziom prędzej niż później.

 

Zakończenie jest z tych co to robisz "emmmmmm....eeeeeeee....HĘĘĘĘ?????", ale w zasadzie nie spodziewałem się nic bardziej wyszukanego.

 

Większość zgonów (w zasadzie 95% wynikało z gapiostwa i motywów "Ej, a co to jest to ładne coś?" po czym Kratos wpadał w przepaść. Wszystkich bossów (niemal wszystkich) zaciukałem za pierwszym razem, nad finalnym męcząc się najmniej). Mam nadzieję, że Chaos dostarczy mi bardziej intensywnych doznań...

Odnośnik do komentarza

w komentarzach pisza ze ten filmik był juz w jedynce na ps2, wiec jest raczej stary i nie powinien byc traktowany jako zapowiedź gow4 tylko jak żarty tworcow sprzed kilku lat

 

ale swoja droga ciekawie wyglada szkielet tytana ;> (zreszta nawet widac na tym filmiku że to co tam mowia nie zgadza sie zbytnio z wydażeniami z gow3)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...