Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Chaos jest umownie prosty jeśli chodzi o wszystkich przeciwników prócz bossów (poszczególnych). R1 + kółko (do bólu), chwyt + szarża z kolesiem na klacie, ciskanie psami, dobre wykorzystanie uników i bloku - to wszystko składa się na w miarę znośną grę i bicie nie-bossów.

 

Boję się walki z Hadesem i Zeusem. Resztę jestem w stanie obić bez większych zgrzytów.

 

 

Zgadza się R1+O rządzi, chwyt + kwadrat ownuje, Kratos jest nietykalny to tak właśnie przeszedłem Herkules'a no damge (chaos). Hades pierwszy boss który dał mi popalić a drugi to ten duży skorpion, the worst mada faka in game IMO.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się R1+O rządzi, chwyt + kwadrat ownuje, Kratos jest nietykalny to tak właśnie przeszedłem Herkules'a no damge (chaos). Hades pierwszy boss który dał mi popalić a drugi to ten duży skorpion, the worst mada faka in game IMO.

 

Ale skorpion jest banalny.

 

Podbiegasz do nóg jump L1+kwadrat z cestusami, jak ładuje ogon uciekasz na drugą stronę, jak pojawi się za dużo mały skorpionów uciekasz do brzegu kostki, wybijasz je, wracasz nawalasz w nogi, w drugiej fazie jedynie trzeba uważać by nie wpaść na ten jego magicznych oddech i nie dać się zgangbangować małym skorpionom, reszta jest identyczna.

 

Już imo hades był gorszy zwłaszcza z tymi jego cholernymi summonami ; |

Odnośnik do komentarza

Przecież sumony się normalnie blokuje ;>

 

ps. Sposób mam, ale i tak mimo wszystko skorpion był najgorszy na chaosie.

 

btw ma ktoś jakiś szybki sposób na te niebieskie zdziry ?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Przecież sumony się normalnie blokuje ;>

 

ps. Sposób mam, ale i tak mimo wszystko skorpion był najgorszy na chaosie.

 

btw ma ktoś jakiś szybki sposób na te niebieskie zdziry ?

 

 

Bez jaj że się da te czaszki normalnie zblokować ; D Jeśli tak to failnąłem trochę.

 

Ad niebieskich zdzir to L1+O, potem O jak już trochę ją zjedziesz i powtarzasz znowu zabawę-kratos ogólnie jest nietykalny podczas animacji tego przyciągania całego więc da się rozwalić je bez problemu choć trochę czasu to zajmuje.

Odnośnik do komentarza

Siemka, właśnie przeszedłem gierkę na normal i ma pytanie: Jestem na ostatnim save przed starciem z Zeusem i brakuje mi 3000 orbów żeby mieć wszystkie bronie na max. Znalazłem po drodze chyba wszystkie skrzynki (bo oczy, pióra i rogi ma wszystkie, a potem za skrzynek zbierałem też orby) a i tak mi brakuje tych 3000. Wie ktoś jak dobić tą resztę, czy mam nraczej zaczynać od nowa na innym poziomie trudności? :unsure:

Odnośnik do komentarza

mi tez zabraklo na normal, pozniej sie okazalo ze whui skrzyn ominalem.

 

No same here.

 

Skrzyń jest naprawdę mnóstwo-to samo tyczy się skrzyń z upgrejdami do życia etc. Ja miałem na titanie full staty i wszystko zupgrejdowane przed labiryntem. Jedynie na chaosie się chyba nie da wszystkiego na maxa dopakować ze względu na ograniczenie orbów.

Odnośnik do komentarza

Po codziennym dawkowaniu sobie Gowa (tak po 1,5 godz dziennie) i wcześniejszym nieoglądaniu gry na YT mogę śmiało powiedzieć że dostałem to czego chciałem. Masa zabawy i zaskakujących akcji (czasami dobrze jest sobie odpuścić spoilery, polecam bo w tedy większa frajda z grania no i trafiają się elementy zaskoczenia :good: ). 9 z małym plusikiem ;]

Odnośnik do komentarza

Pytanie do właścicieli edycji kolekcjonerskiej - warto zakupić czy lepiej pozostać przy edycji standardowej? Skórki dla Kratosa mnie średnio grzeją, pocztówki ujdą, ale zainteresowała mnie ta arena - mógłby ktoś streścić co ona zawiera?

 

Aha, nigdzie nie znalazłem informacji czy te dodatkowe rzeczy w edycjach specjalnych będzie można zakupić później w formie DLC, wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Jakiś pomysł, na psa z trzema głowami (choas) ?

 

Będziesz potrzebował Hades' Claws na co najmniej trzecim poziomie (dostęp do Gorgony) oraz pełny pasek Rage of Sparta.

 

Faza pierwsza: nawalaj z Cestusa: 2 ciosy i unik. Nie używaj magi ani RotS w tej fazie.

Faza druga: Potraktuj pierwszego satyra gorgoną tak by zmienił się w kamień. Cerbera nadal nawalaj z Cestusa.

Faza trzecia: Włącz RoS i nawalaj w Cerbera. Powinien zdechnąć zanim ci się skończy RotS. Pierwszego Satyra potraktuj gorgoną a do drugiego podbiegnij i chwyć go. Po 3-4 udanych chwytach powinien zdechnąć.

Odnośnik do komentarza

Siemka, właśnie przeszedłem gierkę na normal i ma pytanie: Jestem na ostatnim save przed starciem z Zeusem i brakuje mi 3000 orbów żeby mieć wszystkie bronie na max. Znalazłem po drodze chyba wszystkie skrzynki (bo oczy, pióra i rogi ma wszystkie, a potem za skrzynek zbierałem też orby) a i tak mi brakuje tych 3000. Wie ktoś jak dobić tą resztę, czy mam nraczej zaczynać od nowa na innym poziomie trudności? :unsure:

Najlepiej się troszkę cofnij, jeśli masz możliwość. 3k orbów = 3 skrzynki, no biggie. Skrzyń jest mnóstwo - na titanie zebrałem prawie wszystkie, pod koniec gry miałem wymaksowane całe uzbrojenie i jeszcze orbów zostało.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, przetestuje kiedy indziej dziś już nie mam siły.

 

Obie rzeczy mam więc miodzio :)

 

Ten pokoik tuż przed to była niezła masakra, ale dałem rade, myk jest na wszystko na szczęście.

 

Jak już przejdę grę na chaosie, napiszę co o nim myślę, napisze tylko tyle, że nie podoba mi się to jak rozwiązany jest poziom trudności. Typy są za żywotni, lubię szybkie akcje a tu jest mulenie pały. No każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Ten pokoik tuż przed to była niezła masakra, ale dałem rade, myk jest na wszystko na szczęście.

Ta walka jest jedną z trudniejszych - nawet na Tytanie dała mi się troszkę we znaki(w sumie bardziej niż Cerber). Najgorsze, że jeśli wiesz, co Cię czeka zaraz po niej, to użycie Rage of Sparta nie wchodzi w grę.

 

A propos - chyba nikt o tym nie pisał - GoW 3 ma najlepiej wykonany Rage w historii serii. Tym samym nieźle wybrnęli z wykorzystaniem Blade of Olympus.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje rady na tytanie i to szybko;]. Zanim stanie się krzywda (padowi, płycie) ;p.

 

 

Utknąłem tam gdzie się najbardziej obawiałem, mianowicie ognisty cerber z satyrami. Pierwszą fazę z samymi psami, przechodzę bez draśnięcia. Druga faza z jedną satyrą, tu się zaczyna problem bo a)używam armii sparty (starczy chyba na 4 razy) satyra pada, odrywam łeb cerberowi. I przychodzi faza trzecia w której nie mam już armii sparty i ginę w kilka sekund. Natomiast jeżeli w fazie drugiej b)nie użyje armii sparty (żeby zostawić ją na trzecią fazę) tylko rage. To i tak nie zabiję satyry samym ragem (blokuje większość ataków) i potem dobijam ją BoE albo cestusami to ginę i nie dochodzę do trzeciej fazy. Nosz (pipi)a z 10 razy już próbuję i d.upa.

 

Jak to najlepiej przejść?

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

cytuje: Nosz (pipi)a z 10 razy już próbuję i d.upa.

 

 

Panie :) ja juz 5 dni na tytanie się z tym męcze. druga sprawa, nie bluzgałem tyle nad grą od kąd grałem w Gears of war na klocka na insaine kilka lat temu. Gra miała sprawiać przyjemność a tu tylko frustracja ;) trzecia sprawa, czy tylko mi czasami kratos nie ogarnia podwójnego skoku? gdy naciskam drugi raz X zazwyczaj podczas skoku spada jak kamień w wodę a jak się trzyma krawędzi to kratos puszcza się i tak przez całą grę w elementach "skakanych", a wątpie by to była kwestia pada.

Odnośnik do komentarza

Ten pokoik tuż przed to była niezła masakra, ale dałem rade, myk jest na wszystko na szczęście.

Ta walka jest jedną z trudniejszych - nawet na Tytanie dała mi się troszkę we znaki(w sumie bardziej niż Cerber). Najgorsze, że jeśli wiesz, co Cię czeka zaraz po niej, to użycie Rage of Sparta nie wchodzi w grę.

 

A propos - chyba nikt o tym nie pisał - GoW 3 ma najlepiej wykonany Rage w historii serii. Tym samym nieźle wybrnęli z wykorzystaniem Blade of Olympus.

Mnie najbardziej podobał się jednak Rage w dwójce. Mimo, że Blade of Olympus ma za(pipi)isty power to jeżeli chodzi o sama rozgrywke ta bronia to moim zdaniem jest średnio. Zbyt często zdarzało mi się nie trafić w przeciwnika i stracić do niego dużą odległość, co przy kończącym sie Rage'u było mało korzystne ;)

Odnośnik do komentarza

cytuje: Nosz (pipi)a z 10 razy już próbuję i d.upa.

 

 

Panie :) ja juz 5 dni na tytanie się z tym męcze. druga sprawa, nie bluzgałem tyle nad grą od kąd grałem w Gears of war na klocka na insaine kilka lat temu. Gra miała sprawiać przyjemność a tu tylko frustracja ;) trzecia sprawa, czy tylko mi czasami kratos nie ogarnia podwójnego skoku? gdy naciskam drugi raz X zazwyczaj podczas skoku spada jak kamień w wodę a jak się trzyma krawędzi to kratos puszcza się i tak przez całą grę w elementach "skakanych", a wątpie by to była kwestia pada.

Oj tak Girsy na insane, grając samemu też mi dały popalić.

 

No ale ten moment jest awykonalny jak na razie. Przynajmniej bez jakiejś taktyki.

 

PS. A rage jest .ujowy w "trójce".

 

EDIT: haha dobra usiadłem teraz do tego i zrobiłem za pierwszym razem. Ta sama taktyka co opisałem w spoilerze (opcja b) + jeszcze łuk. I całą walkę zaliczyłem praktycznie bez draśnięcia ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Potrzebuje rady na tytanie i to szybko;]. Zanim stanie się krzywda (padowi, płycie) ;p.

 

 

Utknąłem tam gdzie się najbardziej obawiałem, mianowicie ognisty cerber z satyrami. Pierwszą fazę z samymi psami, przechodzę bez draśnięcia. Druga faza z jedną satyrą, tu się zaczyna problem bo a)używam armii sparty (starczy chyba na 4 razy) satyra pada, odrywam łeb cerberowi. I przychodzi faza trzecia w której nie mam już armii sparty i ginę w kilka sekund. Natomiast jeżeli w fazie drugiej b)nie użyje armii sparty (żeby zostawić ją na trzecią fazę) tylko rage. To i tak nie zabiję satyry samym ragem (blokuje większość ataków) i potem dobijam ją BoE ale cestusami to ginę i nie dochodzę do trzeciej fazy. Nosz (pipi)a z 10 razy już próbuję i d.upa.

 

Jak to najlepiej przejść?

 

 

W drugiej fazie strzelaj z łuku plus uniki. Jak już Ci zabiorą trochę energii to dopiero wtedy armia sparty i może jeszcze na koniec trochę łuk. W trzeciej fazie rage plus reszta armii sparty a na satyrę do reszty łuk. Ja w drugiej części nie zabijałem saryty tylko potwora od razu. Powodzenia

 

Edit: To się rozpisałem a tobie się udało :) Pozdro

Edit2: Miałem podobnie z przechodzeniem labiryntu na tytanie

(trofeum)

Wczoraj się męczyłem niemiłosiernie i myślałem, że nie dam rady. A dzisiaj za pierwszym razem przeszedłem :D Cuda :D

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Ja już dziś nie miałem siły na cerber'a, skorpion i pokoik tuż przed zabrał mi cała energie życiowa ;) która musi się zregenerować. Cały weeken w pracy więc, ciężko będzie przysiąść.

 

No rage taki sobie nie daje takiego powera jakiego powinien dawać na chaosie ciężko kogoś lepszego zabić.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...