Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Tytan zaliczony.

 

Śmieszna sprawa bo

grając na normalu, chwilę męczyłem się z Zeusem w Gaji. A na tytanie poszedł za pierwszym razem heh.

 

 

Krótko mówiąc tytan poszedł beż żadnych problemów. No tylko ten

ognisty cerber,

z nim miałem "chwilowe" problemy.

 

Jeszcze tylko wyzwania i platyna ;]. A po wekendzie uderzam w "keos". Choć bez trophy już nie będzie takiej motywacji ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy było tu już ale wkleję:P

 

New Game+

 

There is no New Game+ option but you can do a glitch that gives you maxed out weapons and infinite magic at the starrt of the game. First you must unlock the Combat Arena. Set magic to infinite. Get killed in the Combat Arena 5 times so that the game asks if you want to switch to easy mode. Choose no. You should be at the main menu now. Start a new game on whatever difficulty you were on during the Combat Arena. You will begin the game with all weapons maxed out and infinite magic.

Odnośnik do komentarza

http://www.vgchartz.com/weekly.php

 

Nie wiem czy było ale nadal nie ukończyłem gow3 , więc boje się spoilerów.

 

Najlepsze otwarcie Exslusiva na trzecią playstacje, nie licząc MGS4 (ok 1,8 mln wg VG), w historii PS3, dla porównania Uncharted 2 w pierwszym tygodniu sprzedało się w liczbie 850 tys, a np LBP ok 340 tys.

 

Ps 1 zestawienie jest do 20 marca, więc na chłopski rozum może obejmować sprzedaż tylko przez 3-4 dni.

 

Ps 2 do danych sprzedażowych z VG radzę dodać 15-20 %, tak mówi większość osób siedząca na tym serwisie

Odnośnik do komentarza

Ujmę to tak. Rzecz się dzieje na Gai, którą krępuje jakiś łańcuch. Wolałbyś walczyć z łańcuchowym potworem, czy z Posejdonem?

 

Dlaczego ograniczać się do tylko dwóch opcji wyboru, albo to, albo tamto. Przecież mogliby to wrzucić choćby na innego tytana. A tak, dobra scena trafiła do kosza. Zresztą grę ukończyłeś i powinienes wiedzieć, że choćby zmarnowano potencjał z

Persesem, finał dema z E3 zapowiadał coś wielkiego, tymczasem wiadomo jak to się skończyło, a czemu by nie wrzucić tej akcji choćby na niego? Oczywiście ze zmienioną scenerią.

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze można pocieszyć się, że teraz w przeciwieństwie do poprzednich części. Mogą wydać to jako dlc ;]

Co nie zmienia faktu, że gra jest krótka za krótka.

 

Ja natomiast cholernie zawiodłem się na wyzwaniach. Krótkie, proste i zdecydowanie najgorsze z całej trylogii ;/

Choć tu też widzę potencjał w dlc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

DLC to mogłyby być dłuższe walki z tytanami i bogami, których nie było w grze. Nawet nie trzeba do tego fabuły. Przynajmniej Artemidę powinni upchnąć, bo była w pierwszej części.

Ta część jest bardziej chaotyczna niż jedynka. Kratos wspina się, spada, wspina, schodzi na dół itd. Nowi bogowie na pewno nie zaburzyliby ciągłości historii.

Odnośnik do komentarza

Ja narzekać nie będę, ale gra faktycznie mogłaby być dłuższa. Zwłaszcza patrząc na ilość wyciętego materiału. (trailer, making of)

Dluzsza ?

Przeciez to nie RPG. :)

 

God Of War 3 nie jest wcale krotki - mi przejscie na normalu zajelo okolo 10,5h, wiec to calkiem dlugo. ;)

Jesli ktos robi speed-run i leci "na pałe" to sie nie dziwie, ze szybko przejdzie, wtedy kazda gra jest krotka. :)

 

Poza tym skad wiesz ile wycieli ? Przeciez nikt jasno tego nie okreslil.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ja po prostu odnoszę wrażenie, że teren naszych działań jest w tej części najmniejszy i skala mimo tytanów jest mniej powalająca, niż choćby świątynia pandory czy wyspy przeznaczenia. Same konie były większe od tytanów. Zresztą chodzi też o sposób podróżowania. Te portale są mniej epickie niż przesuwania wyspy, albo pierwsza ucieczka z hadesu.

Ja nie prę do przodu na jana, szukam wszystkich sekretów i włażę w każdy kąt, a tych jest właśnie mało niestety. Brakuje mi monumentalnych zagadek/puzzli i właśnie secretsów.

Także niestety, uważam że gra jest o kilka zagadek i sekretów oraz 1-2 epickie akcje za krótka.

 

A tego ile wycieli oczywiście nie wiem, ale oglądając materiały co krok pojawiają się elementy, które w finalnej grze się nie znalazły.

 

To jednak oczywiście nadal fenomenalna gra i właśnie z tego powodu czuje niedosyt.

I ja się pod tym podpiszę. W zupełności się zgadzam.

 

Oczywiście jestem zadowolony z gry. To nawet za mało powiedziane.

Ale tak z 1-2 epickie akcje by się jeszcze przydały. Np. jeszcze jeden tytan. Szkoda, że tak Persesa potraktowali.

No i te zagadki a w zasadzie ich brak;/

 

A jeszcze wracając do czasu gry. Ja saptis jestem "żółwiem" w grach tzn. staram się lizać ściany. Zaglądać w każdy kąt itd. I pierwsze przejście na normalu zajęło mi niecałe 10 godzin. Teraz pewnie byłoby to jakieś 7 godzin jak nie mniej. Za mało jak na taką grę.

 

Podtrzymuje ocenę 9+. A teraz już po splatynowaniu GoW3 tzn. 2 przejściach i wyzwaniach. Mój ranking wygląda tak GoW2, GoW3 i ciutkę zanim GoW1 ;].

 

Btw te filmiki o produkcji itd. świetna sprawa. Lubię takie materiały.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Patch wyszedł? A to niespodzianka. Niech ktoś obczai czy działa glitch z "new game +", bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Możliwe, że ten glitch zostanie poprawiony, ale to raczej dotyczy drobnych błędów, które czasami występują. Ja przy drugim podejściu na tytanie nie mogłem w

Hadesie wejść do Kuźni Hefajstosa,

bo za półką skalną nic nie było. Czarna dziura, do której po wejściu ginąłem. Nie pomogło nawet wczytanie sejva, trzeba bylo uruchomić ponownie grę ;)

Odnośnik do komentarza

Łatka zajmuje 5MB więc duzo nie zmienia. Ja za pierwszym razem miałem jednego buga.

Nie pamiętam nazwy lokacji, ale to było juz po zdybyciu 4 broni (tej od Hefajstosa). Był sobie duży pokój z wodą, z lewej była jakaś winda (później się przechodziło jeszcze raz przez ten pokój). Błąd polegał na tym że jak zanurkowało się z prawej strony i płyneło w lewo, to kamera się nie przesuwała, a cały obraz robił się rozświetlony (taka jakby chromowata biel z ciemnymi elementami). Jak się wróciło Kratosem na prawą strone to obraz był już w porządku. Dzisiaj sprawdze czy ciągle to jest.

Odnośnik do komentarza

Patch wyszedł? A to niespodzianka. Niech ktoś obczai czy działa glitch z "new game +", bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Możliwe, że ten glitch zostanie poprawiony, ale to raczej dotyczy drobnych błędów, które czasami występują. Ja przy drugim podejściu na tytanie nie mogłem w

Hadesie wejść do Kuźni Hefajstosa,

bo za półką skalną nic nie było. Czarna dziura, do której po wejściu ginąłem. Nie pomogło nawet wczytanie sejva, trzeba bylo uruchomić ponownie grę ;)

 

sprawdził ktoś jak u niego działa ten glich w koncu??

Mam na mysli te miejsca w ktore nie mozna wchodzic itp. O tym ze sie gra wiesza przy 3 sedziach jak chce sie rozwalic lancuch na poczatku? W sumie dobrze ze tego nie poprawili bo dziala calkiem sprawnie.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...