Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Kuna dochodzą do 3trzeciej forum cerbera, odpalam rage of sparta i nie jestem w stanie zrobić tak, żeby pokazało mu się O na głową, zawsze muszę dowalić mu jeszcze parę chlebów, a że do pomocy ma jeszcze dwóch kolegów to jakoś nie idzie. Jakiego comba używać z rage of sparta?

 

Spróbuj trójkąt, trójkąt. W trzeciej fazie walki powinieneś jeszcze mieć na tyle magi by wywalić Gorgonę w jednego satyra i jeszcze na Nemejski ryk z Cestusa w ryj Cerbera.

Odnośnik do komentarza

kratosgow3.jpg

 

Zdjęcie z jakiegoś francuskiego magazynu o playstation chyba mówi wszystko...DLC do GoW3 przybędzie w kwietniu i będzie wprowadzać tryb multiplayer do gry w formie bijatyki 2D w stylu najwnowszego Street Fightera....

 

Dla mnie szok i jak na serio się postarają to możemy mieć genialnego spadkobierce mortal kombat bo zapewne fatality będą included:)

Odnośnik do komentarza

jest cień szansy,że może to być żart prima aprilisowy bo to z kwietniowego numeru OPM France ale dołaczone fotki wyglądają rzetelnie i do tego tajemnicza strona internetowa dalej nic nie odkrywa więc coś związanego z GoW3 na 100% zmierza w naszą stronę :)

 

Jeśli to serio miałoby być jak SFIV z fatality i brutalnością z GoW i online to serio to może być ciekawe :)

 

Choć ja i tak chciałbym zobaczyć pierwotne zakończenie gry które ucięli z powodu braku czasu i problemów technicznych.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem fajny myk na zeusa, łyka jeden cios w kółko, może go przerwać robiąc ten cios z góry, to takie boom, ominąć go łatwo i dalej znowu robimy ten myk. Gorzej jak zaczynają pojawiać się klony, nie wiem jak je szybko zabić.

Odnośnik do komentarza

Oglądam tego shinobier'a i jemu jakoś nie wypadają cztery kolny na raz :/

 

A ten cios to ze zwykłych ostrzy, trójką chwila odpoczynku, trójkąt jeżeli wszystko dobrze pójdzie zeus będzie bouncował non stop, he do momentu aż zeus zaatakuje.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam na Zeusa dobrą metodę z tymi rękawicami. Po jednym z ataków, gdy wokół niego zbierają się pioruny i atakuje jego klon, wystarczy zrobić unik. Wtedy wciskamy i trzymamy "kwadrat". Cały pic polega na tym, żeby pierwszy cios nie trafił bo seria kolejnych 4-7 hitów nie wejdzie. Nie wiem jaką moc mają te ataki ale Zeusowi obijamy mordę, że aż miło popatrzeć.

 

 

Do tego można przechwytywać i odrzucać pioruny, co jest dosyć proste. A klony można załatwiać magią bo każde ich zabicie przywraca nam punkty.

 

W ogóle ostatnia walka jest najprostsza ze wszystkich bo możemy odnawiać energię jak i magię. Klony wystarczy załatwiać kombinacją L1+"kwadrat". To samo tyczy się serca.

 

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Gra skończona, nareszcie !!! ile mnie to nerw kosztowało, ale co tam to mój pierwszy GOW skończony na najwyższym poziomie trudności. Zajęło mi to jakieś 22 godziny, zdechłem jakieś 500 razy ;] A na zeusa mój myk działa idealnie, jak wypadają klony częstuje je magią, a jego leje /\ , 1sek, /\ i tak non stop, czasami zanim upadnie dostanie na ryj 10-12 ataków. Metoda jest prosta i na max bezpieczna prawie z full życiem go przeszedłem.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona, nareszcie !!! ile mnie to nerw kosztowało, ale co tam to mój pierwszy GOW skończony na najwyższym poziomie trudności. Zajęło mi to jakieś 22 godziny, zdechłem jakieś 500 razy ;] A na zeusa mój myk działa idealnie, jak wypadają klony częstuje je magią, a jego leje /\ , 1sek, /\ i tak non stop, czasami zanim upadnie dostanie na ryj 10-12 ataków. Metoda jest prosta i na max bezpieczna prawie z full życiem go przeszedłem.

nie spoileruj kużwa!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cerber + Satyry na tytanie padły o dziwo szybciej niż walka z falami przeciwników którzy pojawiali się tam gdzie wisiał

Dedal

Jeżeli chodzi o strategię to uniki oraz łuk + kopanie piesków i tak to czasu odcięcia drugiej głowy. Satyr kilka razy się zbliżył ale unikałem jego ataków. Po odcięciu drugiej głowy typowy Berserk z magii(tylko Falanga na najwyższym poziomie przy Satyrach) i RoS.

Odnośnik do komentarza

Chyba każdy wie, że zeus występuje w tej grze o_O

Teraz już tak :/

O_O!!!!!!!! nie spodziewałem sie tego :/

niech jeszcze ktoś powie że kratos jest w grze to już bedzie szczyt spoilerowego chamstwa :/

 

 

Jak dla mnie to jakieś trolle zwłaszcza,że wszyscy przestali używać spoilerów dobrych 10 stron temu. Poza tym lol ktoś zespoilował mi gowa, tym że kratos kolejnego boga uśmierca, straszne.

 

 

Swoją drogą da się zeńka jakoś inaczej zatrzymać oprócz wyssania energi z serca samemu? Chłopak wydaje się niewzruszony dostawaniem na ryj kiedy się szykuje do biegu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...