Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kamery jest dobra nie miałem praktycznie przez nią problemów w grze. Jedynie co może denerwować to podczas walki z niektórymi przeciwnikami to, że przeciwnik gdy odwróci się do kamery plecami zasłaniając Kratosa to można mieć wtedy problemy. Ja nadal nie mogę się uporać z tym Cerberem oraz Satyrami, strasznie ten etap frustruje. Nie przypominam sobie żebym miał takie problemy w poprzednich odsłonach na najwyższych poziomach trudności.

Odnośnik do komentarza

A próbowałeś używać ostrzy hadesa, a konkretnie przyzwać gorgonę, żeby zamienić satyry w kamień?

 

Próbowałem i teraz dochodzę do trzeciej głowy lecz bez RotS to sobie mogę powalczyć. Oczywiście mógłbym nabić RotS kopiąc te ogniste psy, ale to jest żmudne oraz niebezpieczne. W ogóle ta umiejętność nie ratuje Kratosa w sytuacji beznadziejnej tak jak było w God of War 2.

Edytowane przez Bracio
Odnośnik do komentarza

A próbowałeś używać ostrzy hadesa, a konkretnie przyzwać gorgonę, żeby zamienić satyry w kamień?

 

Próbowałem i teraz dochodzę do trzeciej głowy lecz bez RotS to sobie mogę powalczyć. Oczywiście mógłbym nabić RotS kopiąc te ogniste psy, ale to jest żmudne oraz niebezpieczne. W ogóle ta umiejętność nie ratuje Kratosa w sytuacji beznadziejnej tak jak było w God of War 2.

Przecież wtedy pluje już tylko jednym psiakiem. Nie powinno być problemów (większych) jeśli masz jednego satyra i cerbera. łapiesz psią bombę i ciskasz nim. jak tylko satyr się zbliży wykonujesz manewr dwa razy skok plus prawa gała w kierunku jaki sobie życzysz. Łuk przydaje się niesamowicie kiedy jesteś w miarę daleko od całej dwójki. Jak tylko pozbędziesz się cerbera łapiesz kozła i ciśniesz kółko do bólu. Postaraj się nie śpieszyć w tym starciu, a cierpliwość się opłaci.
Odnośnik do komentarza

Próbowałem i teraz dochodzę do trzeciej głowy lecz bez RotS to sobie mogę powalczyć. Oczywiście mógłbym nabić RotS kopiąc te ogniste psy, ale to jest żmudne oraz niebezpieczne. W ogóle ta umiejętność nie ratuje Kratosa w sytuacji beznadziejnej tak jak było w God of War 2.

O_o Jak nie jak tak? Walka np. z Cerberem z RotS a bez to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

 

Udało mi się wyjaśnić to światełko w sypialni afrodyty,to jest ta jej podwiązka schowana za zasłonami

 

Well done my son!! :thumbsup:

 

Ja dziś zacząłem sobie Titan'a i powiem jedno - po Chaos Mode nie ma tu na razie ŻADNEGO wyzwania. Wszystko pada jak muchy, walki są do bólu proste i tylko bossowie stawiają opór. Nie zginąłem dziś ani razu, a kawałek już zaliczyłem.

Odnośnik do komentarza

 

Napisze mi ktoś ile jest tych "bożych"dupereli do zebrania,bo mam już podwiązke afrodyty,kubełek hery,wcześniejsze też,pytanie czy zeus nam coś daje?

 

 

 

 

wiem , że wcześniej jeszcze jest gift od Hadesa, jak go się pokona trzeba wynurkować ze Styksu, podobna sytuacja z Herculesem , też po walce wyławiamy "pamiątkę" po nim. Zeus z tego co się orjnetuję, nam nic nie daje

 

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Wow (ile storn już osignął gow), wie ktoś może kiedy będą wyniki konkursu na playstation.pl (konkurs o fabule gowa)?

Konkurs już się dawno skończył.

Jeżeli byś wygrał, to dostałbyś odpowiednią informację na maila. Też sprawdzałem nerwowo pocztę heh.

 

Kurcze a na stronie jeszcze nie ma wyników, a w informacjach jest napisane że tydzień trzeba czekać zanim dostaniemy maila, więc może...

Odnośnik do komentarza

Na Polskę pewnie przypadała 1 nagroda :P

 

Już mnie w q^%5^&%7 te satyry, na tytanie. No nie idzie ich zabić moja taktyka to:

 

Pierwsza głowa:

-Rękawice, dojeżdżam go bez straty życia,

2 Głowa:

-Szpony hadesa i wąż gorgony, zamieniam satyre w kamień i rozbijam, później rękawice, zostaje mi ok 70%Hp

3. Głowa:

-Szponu hadesa i wąż gorgony, zamieniam 1 satyre w kamień, i rozbijam, potem falanga sparty (czy jakoś tak, ten czar z ostrzy wygnania) staram się dojechać 2gą ale mnie zabiją prędzej czy później.

dodam że RotS nie mam odnowionego bo wykorzystałem w Labiryncie.

 

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...