Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

jesli mowa o zacinanu:)

 

 

to 2 razy podczas wykanczania minotaura ,gdy stalem za blisko krawedzi pojawila sie animacja mashowania kolka iuz tak zostalo (zwiecha) :whistling: wtedy gdy trzreba here wrzucic do tego kielicha to wpadla obok i juz sie jej nie dalo wyciagnac:)

 

 

jedyne minusy moim zdaniem to malo dodatkow

wyzwania to na jedne posiedzienie sa :confused: arena zbedna <_<

 

no i mogla byc opcja skipowania filmikow bo po 3 przechodzeniu gry gdy zna sie juz je na pamiec troche to irytuje :teehee:

Amen! Te bzdurne DLC bądź skiny za zamówienie pre-ordera muszą się skończyć bo to jakiś nonsens. Płacisz dwie stówy za grę - oczekujesz czegoś więcej niż 4 poziomów trudności (w tym jeden zupełnie zbędny), challenge na 40 minut gry i kuźźźźźźźźźwa jeden skin. JEDEN!!!!

 

Gra jest wyśmienita, to nie ulega wątpliwości, ale płacić za internet i jeszcze za stroje, które powinny być elementem pełnego produktu to jakaś kpina. Dlatego doceńmy Bayonettę pod tym względem.

 

Odnośnie zacinania, raz tylko uświadczyłem wspinając się po łańcuchu w końcówce gry (choć nawiasem mówiąc to też nie powinno miało mieć miejsca). Ciężko wprowadzić instalację na dysk?? Microsoft jakoś sobie z tym poradził.

Odnośnik do komentarza

Ok jestem u Afrodyty i niech ktos mi powie czy bede mial jeszcze jakies miejsce w ktorym moge zrobic 1000 Combo Trophy ??

Mimo że wielu twierdzi iż to proste trofeum to właśnie ono brakowało mi do platyny. Problemem było właśnie to że mimo użycia rękawic Hadesa czyli L1+O dochodziłem do 800 hitów i kończyli się przeciwnicy (walka u bram Tartaru czy przed starciem z Herkulesem). No ale od czego jest youtube. Jeden gostek zamieścił film z walki ze skorpionem przed labiryntem i faktycznie to świetny patent ale ja użyłem ostrzy wygnania. Gdy na arenę wskakuje skorpion podbiegamy z prawej strony do jego przedostaniej nogi czyli tej bez osłony i cały czas nawalamy kwadrat-sukces murowany- po kilku minutach miałem trofeum za 1000 combo i platynę

Edytowane przez arturblacktigereye
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj miałem jeden błąd.

Olimpia, w walce z Chimerą nie było podłoża ani ścianki z lewej strony. Efekt był o tyle ciekawy, że w momencie jak tytan chciał uderzyć Heliosa to wyglądało to tak jakby celował w Kratosa ale nie trafiał.

 

A co do trophy za 1000 hit combo.

To chyba lepiej je robić zaraz po zabiciu Hadesa, gdyż mamy haczyki na pierwszym levelu. Ja tam zrobiłem ~1150 hitów metodą L1+O. Ewentualnie nie ulepszać broni i próbować przed Tartarem.

 

Odnośnik do komentarza

...albo po prostu zostawiasz sobie żołnierzy i unikasz ich czekając na minotaury. Łapiesz takiego żołdaka i cisnąc kwadrat napierasz na rogatego. Powinieneś pozbyć ich się raz dwa.

 

 

Z innej beczki. Czy ktoś ma trilogy soundtrack? Od wczoraj jestem w posiadaniu i jedno mnie zaskoczyło. Część pierwsza jest bez dialogów jak to było na oryginalnym dysku. Muza do trójki wymiata :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

Square to właśnie nie wiem,bo dostać się tam nie mogłem.Chciałem odpalić na hard,ale za duża rzeźnia,respy dają daleko i trzeba od nowa walki powtarzać całe,to nie na moje nerwy.Wyzwania skończyłem chyba tylko 4,bo jak dla mnie to trudne :P Co do grafiki to nie bede porównywał,obie U2 i 3 God są przepiękne i miodne,tyle że U2 skończyłem na wszystkich poziomach i mam platyne,a God-a wątpliwe :P Co do zakończenia to mam nadzieje że będzie jakieś darmowe DLC,bo to dla mnie jest zbyt ogólnikowe.

Odnośnik do komentarza

Obie gry wyglądają kapitalnie, ale która tak naprawdę lepiej ?! ciężko powiedzieć. Filmiki IMO wyglądają lepiej w U2, jestem świeżo po obu grach i modele postaci w U2 są niedoścignione, każdy prezentuje ten sam poziom czy to główny bohater czy drugoplanowa postać, wszystko jest wykonane z taką samą dbałością o szczegółu nie wspomnę też o lepszej animacji postaci. Oglądając cut - scenki w U2 ma się wrażenie jak by się oglądało idealnie wyreżyserowane sceny filmowe w GOD 3 już tak kolorowo nie jest, momentami zdarzają się biedne tekstury a postacie drugoplanowe nie dorównują Kratosowi wykonaniem, animacja ich mogła by być lepsza, momentami ruszają się strasznie sztywnie. Tyle o przerywnikach, jeżeli chodzi o właściwą grę, to mimo wszystko, GOD 3 wygrywa może i jest nie równy, bo takie lokacje jak ogród hery, labirynt czy jaskinia wyglądają tak sobie, ale za to cała reszta niema sobie równych. Tekstury tytanów wyglądają obłędnie i w U2 takich nie znajdę, deszcz prezentuje się jeszcze lepiej a końcowa lokacja

dscf4682.jpg

zrywa gacie. God 3 ma momenty które przebijają U2 ale za to U2 jest równą grą do bólu, tam grafika stoi cały czas na wysokim poziomie i ciężko jest znaleźć słabsze momenty.

 

Podsumowując:

 

U2 ma ładniejsze cut-scenki i jest równa do bólu.

GOD 3 momentami przebija U2, ale za to nie jest równy i zdarzają się brzydsze lokacje, warto też wspomnieć, że w in game Kratos prezentuje się lepiej od Nathan'a, jest dużo ostrzejszy.

Odnośnik do komentarza

Jesli mowa o zacinanu :( gra masakrycznie niedopracowana !! masa błedów!! znikające animacje !! dopiero usunięcie sejfa pomogło :( i mogłem grać dalej:(

 

Chyba przesadzasz, jesteś tu pierwszą osobą, która musiała sejva usuwać. Żadna gra nie jest technicznie idealna ale bez jaj, ja np żadnego buga nie miałem więc zależy widocznie od lucka ; F

Odnośnik do komentarza

W ogóle wkurza mnie że nie moge zrobić zbliżenia na Kratosa by go pooglądać lub obejrzeć otoczenie.

 

Przynajmniej kamera się nie gubi. No i wątpię, że dostalibyśmy takie widoki (np Atlas w dwójce), przy manualnej kamerze. Dla twórców statyczna kamera jest na rękę, mogą dzięki temu ukryć wszystkie babole i pokazać otoczenie z filmowych ujęć. Nie wspominając już o wszystkich skrzynkach, które zbyt łatwo byłoby dostrzec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...