Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy wie, że zeus występuje w tej grze o_O

Teraz już tak :/

O_O!!!!!!!! nie spodziewałem sie tego :/

niech jeszcze ktoś powie że kratos jest w grze to już bedzie szczyt spoilerowego chamstwa :/

Jak dla mnie to jakieś trolle zwłaszcza,że wszyscy przestali używać spoilerów dobrych 10 stron temu. Poza tym lol ktoś zespoilował mi gowa, tym że kratos kolejnego boga uśmierca, straszne.

 

Nie sądzę, że każdy wiedział o tym, iż w grze występuje Zeus. Na pewno są osoby, które nie oglądały trailerów, a w reklamówkach była mowa o tytanach, więc ktoś mógł się w ogóle nie spodziewać bogów...

Ale głównie chodziło mi o to, że z wypowiedzi Soul'a domyślam się, że Zeus to ostatni boss :/

Dobra już wyluzujmy. I nie piszcie teraz, czy mam racje z tym, że Zeus to ostatni boss, czy nie!

Nauczcie się korzystać z opcji spoiler ;)

Odnośnik do komentarza

Został tylko Zeus...doszedłem do własnej taktyki na cerbera i jego rogate koleżanki, wprowadziłem w życie i dałem im łupnia. Jeszcze tylko ZUS i będę się mógł skoncentrować na platynie...która nie jest zbyt wymagająca jak dla mnie. Nawet nie widziałem jednego challenge'a jeszcze :tongue:.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, że każdy wiedział o tym, iż w grze występuje Zeus. Na pewno są osoby, które nie oglądały trailerów, a w reklamówkach była mowa o tytanach, więc ktoś mógł się w ogóle nie spodziewać bogów...

Ale głównie chodziło mi o to, że z wypowiedzi Soul'a domyślam się, że Zeus to ostatni boss :/

Dobra już wyluzujmy. I nie piszcie teraz, czy mam racje z tym, że Zeus to ostatni boss, czy nie!

Nauczcie się korzystać z opcji spoiler ;)

Z choinki, że się zerwał, czy jak? Nie grałeś w poprzednie części. Zainteresowałeś się dopiero najnowszą produkcją. A teraz masz pretensje, że ktoś pisze o tym, o czym wie każdy . Napisałem "każdy" z pełną premedytacją bo osoby nie znające poprzednich części powinny wcześniej poczytać o fabule i postaciach w nich występujących.

 

Z resztą to jest w końcu mitologia grecka. Kota Filemona się spodziewałeś?

 

Dlaczego Kratos, kiedy otacza go tuzin przeciwników, zawsze, ale to zawsze stara się złapać akurat tego, którego nie da się złapać? Ogromny minus według mnie. Tym bardziej, że to już 3 część a nadal nie zostało to naprawione.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, że każdy wiedział o tym, iż w grze występuje Zeus. Na pewno są osoby, które nie oglądały trailerów, a w reklamówkach była mowa o tytanach, więc ktoś mógł się w ogóle nie spodziewać bogów...

Ale głównie chodziło mi o to, że z wypowiedzi Soul'a domyślam się, że Zeus to ostatni boss :/

Dobra już wyluzujmy. I nie piszcie teraz, czy mam racje z tym, że Zeus to ostatni boss, czy nie!

Nauczcie się korzystać z opcji spoiler ;)

Z choinki, że się zerwał, czy jak? Nie grałeś w poprzednie części. Zainteresowałeś się dopiero najnowszą produkcją. A teraz masz pretensje, że ktoś pisze o tym, o czym wie każdy . Napisałem "każdy" z pełną premedytacją bo osoby nie znające poprzednich części powinny wcześniej poczytać o fabule i postaciach w nich występujących.

 

Dlaczego Kratos, kiedy otacza go tuzin przeciwników, zawsze, ale to zawsze stara się złapać akurat tego, którego nie da się złapać? Ogromny minus według mnie. Tym bardziej, że to już 3 część a nadal nie zostało to naprawione.

Po co zmyślasz historie? Grałem w GOW 1 i 2 i znam fabułę bardzo dobrze. Pierwsza część mojego postu dotyczyła wszystkich osób, które nie życzą sobie takich spoilerów. Może ktoś nie grał w poprzednie części i nie ma ochoty w nie zagrać? To co mnie bardziej boli napisałem dalej. Może nie spodziewałem się, że na końcu będzie walka z Zeusem? Mogłaby być gdzieś pośrodku, a na końcu Kratos zmierzyłby się z jakimś Tytanem, Herkulesem albo jego bratem? Po tych postach już mogę się domyślać, że na końcu będzie walka z Zeusem, a tego nie chciałem wiedzieć. Ludzie, czy tak ciężko ukryć to, co piszecie? Nawet takie rzeczy w jaki sposób go pokonaliście, pisanie o jego atakach też możecie sobie darować.

 

PS. dlaczego nie miałbym wchodzić do tego tematu? Może chciałbym się dowiedzieć jakichś innych rzeczy, nie dotyczących samej rozgrywki? Po to jest właśnie opcja zakrywania tekstu, aby nie spoilerować.

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
Dlaczego Kratos, kiedy otacza go tuzin przeciwników, zawsze, ale to zawsze stara się złapać akurat tego, którego nie da się złapać? Ogromny minus według mnie. Tym bardziej, że to już 3 część a nadal nie zostało to naprawione.

 

No to jest mega bzdura, ja nie wiem jak oni tego nie ogarnęli :/

Został tylko Zeus...doszedłem do własnej taktyki na cerbera i jego rogate koleżanki, wprowadziłem w życie i dałem im łupnia. Jeszcze tylko ZUS i będę się mógł skoncentrować na platynie...która nie jest zbyt wymagająca jak dla mnie. Nawet nie widziałem jednego challenge'a jeszcze :tongue:.

 

Zeus prosty jak drut, przeczytaj sobie parę moich słów na ten temat.

 

ps: pochwal się co wy cudowałeś na cerbera ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

A ja mam pytanie do tych co zaliczyli wyzwanie z 10-krotnym skamienieniem. przy 9 fali nie daje rady, dzieje się tak chaos ze nie ogarniam. jaką macie taktykę? odpowiedź ze przeszliście przypadkiem czy fartem mnie nie satysfakcjonuje :P

Odnośnik do komentarza
cerbera i jego rogate koleżanki

to są faceci!

No tak...ale bardziej mi przypominają kozice górskie niż kozły :tongue:.

 

 

ps: pochwal się co wy cudowałeś na cerbera ;)

W sumie pewnie nic nowego, ale wykombinowałem sam. W trakcie pierwszej fazy nie bawiłem się w żadne rzuty pieskami. Nawalałem wielkiego face-to-face aż do pojawienia się kółka. Natychmiast wyekwipowałem Hadesowe łańcuchy i wypuściłem Gorgonę na pierwszego Satyra. Ubrałem rękawiczki i rozbiłem skoźlałe ścierwo. Druga faza z cerberem to uniki 2xskok+unik prawą gałą, rzuty piesko-bombami i nawalanka z łuku. Urwałem drugi łeb Clifforda i poszczułem kolejnego Satyra Gorgoną. Następnie zużyłem całe RoS na cerbera po czym poczęstowałem go kilka razy jego plwocinami. Łuk dokończył sprawę i go dobiłem. Później już tylko chwytałem matołka i po krzyku.

 

Żadna rewelacja, ale bezpieczna metoda dla każdego.

Odnośnik do komentarza

W każdym temacie jaki przeglądałem znajdą się jakieś lole, a ten z rzekomymi spoilerami jest dobry. W intro gry jest przedstawione całe story od GoW 1, CoC, GoW2, aż do obecnej sytuacji, więc tylko głupiec nie wiedziałby, że to Zeus jest tym głównym złym, a to że to ostatni boss to normalnie odkrycie stulecia. Tak samo jak na samym początku gry widzimy wszystkich bogów(bossów). W fabule trójki zaskoczenia być nie mogło, bo to nie MGS i nagle znikąd nie wyskoczy super tajny brat Kratosa, który nie istniał przez wszystkie części xD. Bóg Bogów i najpotężniejsza istota na ziemi jest ostatnim bossem, jestem w szoku o O !

 

PS. Przeszedł już ktoś wszystkie wyzwania Exile/Banity, bo się zastanawiam czy jakikolwiek bonusik za to jest.

PS2. Czekam na kolejne jajca w tym temacie ! Prawdziwe spoilery są ładnie poukrywane, więc nie kłócić mi się tutaj dziady wy ^^.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...