Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanko. mianowicie czy po podlaczeniu do standardowego tv czy tez do monitora przez konwerter hdtv2vga, kablem vga (ogolnie po analogu) i w uzyciu jest jesio kabel komponent (na monitorze 720p) na ekranie sa takie ja wiem.... falujace paski. cos jakby takie jakies zaklocenia ktore sobie lataja w gore. ogolnie jak juz gra jest w ruchu to nie przeszkadza jakos specjalnie, wlasciwie jest niewidoczne, ale jak akcja zwolni tudziez nic nie robie to jest to widoczne. to tak jest jak sie uzywa polaczenia przez analog a nie cyfrowo? na tv u ziomka przez hdmi jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Telewizor 40 LCD SONY Bravia KDL-40 V 3000 Full HD Cena 4 159,00 zł opłaca sie kupowac taki tv?

 

Bravie to bardzo solidne sprzety. Bardzo dopracowane sterowniki przez co kolory sa zywe i bardzo kontrastowe.

Konkurencje pokonuja jakoscia dzwieku (jak telewizory Sony w ogole).

U konkurencji mozna znalezc tansze i jakosciowo (jesli chodzi o obraz) rownie dobre telewizory (np. Sharp Aquos) jednak dzwiekowo juz ciezej.

 

Generalnie warto.

Odnośnik do komentarza
ja mam takie pytanko. mianowicie czy po podlaczeniu do standardowego tv czy tez do monitora przez konwerter hdtv2vga, kablem vga (ogolnie po analogu) i w uzyciu jest jesio kabel komponent (na monitorze 720p) na ekranie sa takie ja wiem.... falujace paski. cos jakby takie jakies zaklocenia ktore sobie lataja w gore. ogolnie jak juz gra jest w ruchu to nie przeszkadza jakos specjalnie, wlasciwie jest niewidoczne, ale jak akcja zwolni tudziez nic nie robie to jest to widoczne. to tak jest jak sie uzywa polaczenia przez analog a nie cyfrowo? na tv u ziomka przez hdmi jest wszystko ok.

Masz podłączoną PS3 do TV i monitora jednocześnie :?:

Czy do TV 2 kablami :?:

Może to głupie pytanie, ale po co?

 

Kiedyś miałem podłączone do TV PS3 - chinche, DC - RGB, i jeszcze coś tam i zauważyłem, że obraz jest gorszy niż gdy był podłączony tylko 1 kabel. Oczywiście konsole używałem na zmianę, nie jednocześnie. :(

Odnośnik do komentarza
ja mam takie pytanko. mianowicie czy po podlaczeniu do standardowego tv czy tez do monitora przez konwerter hdtv2vga, kablem vga (ogolnie po analogu) i w uzyciu jest jesio kabel komponent (na monitorze 720p) na ekranie sa takie ja wiem.... falujace paski. cos jakby takie jakies zaklocenia ktore sobie lataja w gore. ogolnie jak juz gra jest w ruchu to nie przeszkadza jakos specjalnie, wlasciwie jest niewidoczne, ale jak akcja zwolni tudziez nic nie robie to jest to widoczne. to tak jest jak sie uzywa polaczenia przez analog a nie cyfrowo? na tv u ziomka przez hdmi jest wszystko ok.

Masz podłączoną PS3 do TV i monitora jednocześnie :?:

Czy do TV 2 kablami :?:

Może to głupie pytanie, ale po co?

 

Kiedyś miałem podłączone do TV PS3 - chinche, DC - RGB, i jeszcze coś tam i zauważyłem, że obraz jest gorszy niż gdy był podłączony tylko 1 kabel. Oczywiście konsole używałem na zmianę, nie jednocześnie. :lol:

 

nie glupie pytanie tylko glupi pomysl :(

 

aktualnie mam podlaczone tylko do monitora (kabel komponent, konwerter hdtv2vga, kabel vga) i sobie lataja te paski :P wczesniej byl podlaczony do zwyklego tv przez kabel chinche i bylo to samo chociaz mniej rzucalo sie w oczy. zastanawiam sie czy np nie amm uwalonego wyjscia av z konsoli... czy moze faktycznie tak po prostu jest (ale to raczej niemozliwe). wykluczam tez kable, bo to przeciez dwa rozne.

 

pytanie brzmi: co teraz? serwis (i dwa tygodnie bez konsoli - kupiona tydzien temu :lol: ) czy musze z tym zyc ehhh

Odnośnik do komentarza
ja mam takie pytanko. mianowicie czy po podlaczeniu do standardowego tv czy tez do monitora przez konwerter hdtv2vga, kablem vga (ogolnie po analogu) i w uzyciu jest jesio kabel komponent (na monitorze 720p) na ekranie sa takie ja wiem.... falujace paski. cos jakby takie jakies zaklocenia ktore sobie lataja w gore. ogolnie jak juz gra jest w ruchu to nie przeszkadza jakos specjalnie, wlasciwie jest niewidoczne, ale jak akcja zwolni tudziez nic nie robie to jest to widoczne. to tak jest jak sie uzywa polaczenia przez analog a nie cyfrowo? na tv u ziomka przez hdmi jest wszystko ok.

Masz podłączoną PS3 do TV i monitora jednocześnie :?:

Czy do TV 2 kablami :?:

Może to głupie pytanie, ale po co?

 

Kiedyś miałem podłączone do TV PS3 - chinche, DC - RGB, i jeszcze coś tam i zauważyłem, że obraz jest gorszy niż gdy był podłączony tylko 1 kabel. Oczywiście konsole używałem na zmianę, nie jednocześnie. :)

 

nie glupie pytanie tylko glupi pomysl :)

 

aktualnie mam podlaczone tylko do monitora (kabel komponent, konwerter hdtv2vga, kabel vga) i sobie lataja te paski :) wczesniej byl podlaczony do zwyklego tv przez kabel chinche i bylo to samo chociaz mniej rzucalo sie w oczy. zastanawiam sie czy np nie amm uwalonego wyjscia av z konsoli... czy moze faktycznie tak po prostu jest (ale to raczej niemozliwe). wykluczam tez kable, bo to przeciez dwa rozne.

 

pytanie brzmi: co teraz? serwis (i dwa tygodnie bez konsoli - kupiona tydzien temu :P ) czy musze z tym zyc ehhh

prawdopodobnie to przez konwersje 50hz - 60 hz. masz konsole PAL, wiec w analogowych kablach nadaje ona w 50 hz, a tv i monitor przyjmuja 60 hz - uklad musi dorobic te dodatkowe klatki, czego efektem sa wlasnie te paski. oczywiscie to tylko domysl, ale tak samo mialem gdy kupilem sobie hdtv i nie dostalem jeszcze hdmi - po podlaczeniu przez rgb lataly te paski (hdtv ma 60 hz), a na starszym tv 50hz ani nowszym 100hz ich nie bylo (co by sie zgadzalo, bo przy 100hz wystarczy kazda klatke wyswietlac 2 razy). po podlaczeniu konsoli przez hdmi konsola sie przelacza w 60 hz i paskow oczywiscie tez nie ma.

 

oczywiscie cala teoria to tylko domysly - moze to byc zupelnie inny powod. ale u mnie tez paski bylo widac bardzo wyraznie, wiec raczej nie byla to wina uszkodzonego sprzetu.

Odnośnik do komentarza
filmik jak przeczyścić 60g http://crackle.com/c/How_To/PS3_60_Gig_Fan...%26fu%3D2383613

raczej nie będę testował:)...wydaje się ok, ale po co ryzykować;)

 

 

Dziwne, trzymalem moja Ps3 w takiej pozycji chyba ze 3 min i nic.

tu raczej chodzi o zatkanie wlotów powietrza aby zagotować konsole a nie o "pozycje";)

 

Zagotować konsole? Ciekawe jak może się zagotować przez 15 - 20 sekund...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...