Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na penie tworzysz strukturę folderów PS3/SYSTEM/SAVE.

Potem wkładasz go do PS3, zakładka game, tam wybierasz sejw i dajesz copy.

Gdy już je masz na penie, po prostu go wkładasz i wszystko powinno działać w automacie ^^' Ja nie miałem problemów, kopiowałem sobie save z fl0w na drugi profil penem [szczegół, że można było to zrobić bez niego, ale się chociaż nauczyłem xD]

Odnośnik do komentarza

Mam problem bo mam PS3 podłączonego componentem za 25zł, miałem kabel za 50zł pozłacany jakieś nieznanej firmy i była tak sama jakość jak na tańszym kablu, pomimo to siadł wcześniej. Byłem ostatnio w Empiku i obraz w 720p był ostrzejszy niż na moim tv i zastanawia mnie czy jak kupie kabel Sony component za 100zł czy bede miał tak ostry obraz

jak w Empiku. Poradźcie coś?

Odnośnik do komentarza
Osoba której sprzedałem grę ma pewien problem, kiedy gra ma obraz czarno biały. Ma PS3 60GB z Austrii czyli PAL, gra jest NTSC, to jego pierwsza gra w tym systemie, do tej pory grał na PALówkach. Wie ktoś w czym problem?

Ja mam taki sam problem. Mój TV CRT nie odbiera sygnału NTSC i demka z PSStore US są czarno-białe.

Nie mogę kupować gier na allegro za pół ceny. :)

Odnośnik do komentarza
Tzn, jeden nick do jednego miejsca na świecie, nie da się przenieść. dajmy na to, mam konto Hysz-US, i chcę zrobić z tego polskie konto na polski ps store - niemożliwe. Jednakże można stworzyć nowe konto, np Hysz-PL, ewentualnie Hysz-SO [somalia xD], i wszystko będzie śmigać ;)

SHIT :/ Wielkie dzięki za odpowiedź :/ No nic trzeba stworzyć nowe i znó wysywałć wszystkie zaproszenia :/

Odnośnik do komentarza
Znam ten ból :/. Ewentualnie możesz grać na tym koncie, a stworzyć sobie polskie..., tak o xD. Nie no dobra nie wyszło mi złagodzenie tego..., powodzenia ^^'

Tz. mam tak ,ale gram na UE a w przyszłości jak pojawi się ten HOME i Acziwy będe w regionie UE a nie z rodakami z Polski :/

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z aktualizacją PS3. Mam wersje 2.01 i chce ją uaktualnić do 2.10. Ściągnąłem aktualizacją z neta i zrzuciłem na USB odpowiednio tworząc folder PS3 -> PS3UPDATE -> najnowsza aktualizacja. Ale jak podepne USB`ka pod PS3 i wybiore "System update" a dalej via...cośtam to pisze, że niczego nie wykrył. O co chodzi? HELP! Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie zamierzam kupic ponownie psp tym razem slim ,jestem juz posiadaczem ps3 i mam pytanie czy bede mogł grac przez siec lacząc psp z ps3 ? bo ruter mam bez wi fi? bo zalerzy mi na paru tytułach i chce teraz wykorzystac cołą moc psp wczesniej niegrałem przez siec i czy niebedzie problemow z graniem na psp przez połączenie z ps3?

Odnośnik do komentarza
Witam mam pytanie zamierzam kupic ponownie psp tym razem slim ,jestem juz posiadaczem ps3 i mam pytanie czy bede mogł grac przez siec lacząc psp z ps3 ? bo ruter mam bez wi fi? bo zalerzy mi na paru tytułach i chce teraz wykorzystac cołą moc psp wczesniej niegrałem przez siec i czy niebedzie problemow z graniem na psp przez połączenie z ps3?

 

Jesli masz Neostrade to LiveBox jest naet tanim i w miare nie zlym rozwiazaniem ;P

Odnośnik do komentarza
Osoba której sprzedałem grę ma pewien problem, kiedy gra ma obraz czarno biały. Ma PS3 60GB z Austrii czyli PAL, gra jest NTSC, to jego pierwsza gra w tym systemie, do tej pory grał na PALówkach. Wie ktoś w czym problem?

Ja mam taki sam problem. Mój TV CRT nie odbiera sygnału NTSC i demka z PSStore US są czarno-białe.

Nie mogę kupować gier na allegro za pół ceny. <_<

wystarczy ze kupisz kabel RGB dla ps2 z przelacznikiem, i wszystko bedzie smigac w kolorach ^_^ (oczywiscie musisz odpowiednio zmienic opcje wyswietlania po podlaczeniu)

Odnośnik do komentarza
wystarczy ze kupisz kabel RGB dla ps2 z przelacznikiem, i wszystko bedzie smigac w kolorach smile.gif (oczywiscie musisz odpowiednio zmienic opcje wyswietlania po podlaczeniu)

RGB ma wejście do TV takie samo jak SCART. U mnie nie da rady podłączyć bo mam popsute wejście w TV. Tylko czincze i S-video.

Z jakim przełącznikiem?

Co zmienić i gdzie?

Odnośnik do komentarza
wystarczy ze kupisz kabel RGB dla ps2 z przelacznikiem, i wszystko bedzie smigac w kolorach smile.gif (oczywiscie musisz odpowiednio zmienic opcje wyswietlania po podlaczeniu)

RGB ma wejście do TV takie samo jak SCART. U mnie nie da rady podłączyć bo mam popsute wejście w TV. Tylko czincze i S-video.

Z jakim przełącznikiem?

Co zmienić i gdzie?

zobacz na allegro z jakim przelacznikiem, ale to dotyczy tylko kabli rgb. inne niestety tak nie dzialaja (nie wiem jak svideo, bo nie probowalem, ale prawdopodobnie tez nie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...