Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie, czy przedni panel PS3 (ten gdzie jest napis Playstation 3 )da się zdjąć i wymienić na inny ? Chyba gdzieś o tym czytałem ale to już dość dawno i nie wiem czy to prawda. Jeśli tak to czy ktoś takie panele sprzedaje?

 

(Bo jak tak to jak będę miał PS3 to bym kupił inny panel i np. pomalował go w jakieś fajnie wzory, a jeśli by nie wyszło to najwyżej wrócił bym do starego)

Edytowane przez al fazeer
Odnośnik do komentarza
Witam jak sprawdzić w ps3 ile jest wolnego miejsca na dysku ?

Tak poza tematem to czy jak podepnę kablem usb ps3 do kompa to bedle mógł zgrywać dane z dysku z ps3 ?

pc i ps3 pracuja w trybie hosta, wiec nie da sie ich podlaczyc kablem usb bezposrednio zeby dzialalo :P musisz miec jakis pendrive, mp3, aparat cyfrowy lub cokolwiek takiego.

Odnośnik do komentarza

Też tak chyba miałem jak kupowałem konsolę-pisało mi ,że mam 32GB wolne z 37GB mimo ,że cały dysk był pusty.Nawet specjalnie formatowałem.

Chyba te 5,6GB konsola przechowuje jako bufor do gier wymagających użytkowania dysku(a nawet gry które się nie instalują sprawiają ,że miga lampka z dysku)

Odnośnik do komentarza

Ma takie pytanie, czy to normalna rzecz, że PS3 po prawie półtorej godziny grania, zaczyna głośno pracować, domyślam się, że to chłodzenie, a jeśli tak to czy jest ono takie głośne, czy też może to wada konsoli i powinienem ją dać do serwisu? PS3 mam dopiero od 3 dni i dopiero wczoraj grałem dłużej niż godzinę.

Odnośnik do komentarza

PS3 ma 6 biegów pracy wentylatora.Po dłuższej sesji w jakiejś grze zawsze zwiększa obroty.Mniej więcej na 3-4 bieg(zależne od gry,jak i od miejsca gdzie trzymasz konsolę).Tak więc na 99% nic złego nie dzieje się z Twoją konsolą,no chyba że Ci po tym 1,5h konsola chodzi jak odkurzacz-wtedy to już ewidentnie masz wadliwą konsolę.

Odnośnik do komentarza
Zassałem z PS Store: Lost Planet Online Demo i podczas próby instalacji wyskakuję błąd 80029564.

Jak to naprawić :?:

 

raz też tak miałem,najprawdopodobniej po prostu źle ściągnęło demo(pewnie jakiś plik się nie ściągnął).Usuń i ściągnij raz jeszcze,powinno teraz ściągnąć bez problemu bo takie przypadki są bardzo bardzo sporadyczne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...