Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na konsolę kupioną w MM jest 12 czy 24 miesiące gwarancji?

Nie ważne gdzie kupisz PS3. Gwarancje daje Sony Poland, a nie sklep. W sklepie co najwyżej możesz powołać się na rękojmię.

Pamiętaj o podbiciu karty gwarancyjnej.

Można grać na PS3 gdy ściągają się dema?

Jak grasz w gry z PS2 na 60 GB wersji, to jesteś wylogowany. Jak w gry na PS3, to grać możesz zawsze, gry mają priorytet przed ściąganiem.

Odnośnik do komentarza
1. Mam PS3. Karta gwarancyjna nie jest podbita, ale paragon jest(sklep MM). Gwarancja jest ważna?

Podobnie, tylko że z EMPIK'u.

 

Mam jeszcze pytanie od siebie...

Jaki polecacie router? Tylko jakis tani w miarę :D

Coś w tym stylu będzie ok? http://www.allegro.pl/item307081250_tp_lin..._wan_4_lan.html

Pytam bo niektórzy mówią, że z tanimi mogą być problemy...

Odnośnik do komentarza

Sam router może lecieć, może udostępniać połączenie do PS3 bez problemu, ale:

 

- połączenie może być badziewne, np. NAT3 (problemy z niektórymi grami, jak np. Tekken: DR), wyrzucanie z servera, ogólne błędy połączenia (czasem to kwestia odpowiedniej koniguracji)

- awaryjność routera

- problemy z konfiguracją

- łatwość złamania połączenia przez osoby mieszkające w pobliżu

 

Sam mam Linksys'a WRT54G 3.1, który po krótkiej konfiguracji działa jak trzeba (zmieniłem przy okazji oprogramowanie w routerze :) ) i udostępnia połączenie do 3XPC, PS3 i PSP.

Bez problemów, bez włamań na połączenie. Loozik :D

 

AAAA właśnie zobaczyłem, że ten router, do którego dałeś linka NIE MA WiFi. W takim wypadku nie masz co sie martwić o łamanie połączenia, bo kto może Ci wejść do domu i niezauważalnie podpiąć swój kabel do routera? xD

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
Sam router może lecieć, może udostępniać połączenie do PS3 bez problemu, ale:

 

- połączenie może być badziewne, np. NAT3 (problemy z niektórymi grami, jak np. Tekken: DR), wyrzucanie z servera, ogólne błędy połączenia (czasem to kwestia odpowiedniej koniguracji)

- awaryjność routera

- problemy z konfiguracją

- łatwość złamania połączenia przez osoby mieszkające w pobliżu

 

Sam mam Linksys'a WRT54G 3.1, który po krótkiej konfiguracji działa jak trzeba (zmieniłem przy okazji oprogramowanie w routerze :) ) i udostępnia połączenie do 3XPC, PS3 i PSP.

Bez problemów, bez włamań na połączenie. Loozik :)

 

AAAA właśnie zobaczyłem, że ten router, do którego dałeś linka NIE MA WiFi. W takim wypadku nie masz co sie martwić o łamanie połączenia, bo kto może Ci wejść do domu i niezauważalnie podpiąć swój kabel do routera? xD

XD Właśnie czytam i tak myślę.. o WiFi piszesz heh. Czyli chyba wezmę cos takiego :)

thx

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Mam ogromny problem, a jako że w kwestiach technicznych się zupełnie nie orientuję, muszę prosić Was o pomoc. Wczoraj mój brat "przez przypadek" włączył "Install other OS" z opcji konsoli. Oczywiście nikt nie zamierzał nic instalować. Problem w tym, że włączył się taki błękitny ekran, którego nie da się wyłączyć i za cholerę nie wiem, jak mam wrócić do oryginalnego systemu Sony :). Sixaxis w ogóle nie chce się połączyć z konsolą, wyłączanie i odłączanie od sieci też nic nie daje. Jak mogę wrócić do oryginalnego systemu?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam mają wejście optyczne więc podłączysz(do pewności poszukaj lub się zapytaj czy jest)

 

PS.Zazdroszcze Ci bo ponoć nie ma nic lepszego w tej cenie :D nie słyszałem na własne uszy ale kopa ponoć mają nieziemskiego

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

To jest tak specjalnie zrobione, żebyś mógł z konsolą przyjechać ze sklepu do domu, sprawdzić czy wszystko działa i niczego nie brakuje, a potem (masz na to rok) wrócić do nich z niepodbitą gwarancją i paragonem i ją sobie podbić. Od razu ci radzę, że mimo że masz na to aż 12 miesięcy, to nie zwlekaj, bo paragony z supermarketów lubią szybko blaknąć (po prostu znikną nadrukowane literki) i mogą ci go nie uznać.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem gram sobie a tu nagle mój sixaxis zaczyna świecić wszystkimi diodkami od komunikacji, jest naładowany, podpinam go pod kabel chwilę się naładuje i działa potem dobrze aż do następnego razu. Oczywiście za każdym razem ustawia się na inną częstotliwość.

W czym może być problem??

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie, pytałem już kiedyś w tym wątku o podłączenie PS3 do telewizora Grundig Lenaro 19`49-7710 bs, który nie posiada złącza HDMI a żeby obraz miał "ręce i nogi" czyli, żeby wygladał dobrze mimo, że nie jest to telewizor HD. Mam różne złącza i m.in. złącze VGA. Polecono mi jako najlepsze rozwiązanie VGA Box`a. Znalazłem go tutaj http://www.swiat-gier.com/product_info.php...919e1c54bb36f0f . I od razu mam pytanie. Czy to bedzie współpracowało z PS3 (wiem, że tam pisze taka kompatybilnośc ale chce być pewny). I ostatnie pytanie. W instrukcji pisze, że to złącze VGA jest do podłączenia z PC`tem. Mam się tym przejmować? Z góry dziękuję, ża odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
To jest tak specjalnie zrobione, żebyś mógł z konsolą przyjechać ze sklepu do domu, sprawdzić czy wszystko działa i niczego nie brakuje, a potem (masz na to rok) wrócić do nich z niepodbitą gwarancją i paragonem i ją sobie podbić. Od razu ci radzę, że mimo że masz na to aż 12 miesięcy, to nie zwlekaj, bo paragony z supermarketów lubią szybko blaknąć (po prostu znikną nadrukowane literki) i mogą ci go nie uznać.

 

dlatego ja zrobiłem ksero paragonu :-)

Odnośnik do komentarza
Skoro to nie jest HDTV, to nie wiem po co koszty mnożyć. Zapodaj sobie kabelek, który dołączony masz do konsoli [audio, prawy, lewy, video], po czym masz 576i [rozdziałka]. Pozdrawiam

 

Hysz tak się składa, że koszty nie grają roli. Ale czy po podłączeniu VGA Box`a obraz będzie dużo lepszy (wizualnie) niż gdybym go poprostu nie miał?

Odnośnik do komentarza

Skoro nie grają roli, to spraw sobie chociaż telewizor HD ready :/. Według mnie nie ma różnicy, sprawdzałem na swoim TV w 576 [przez RGB i HDMI] i obraz wydaje się taki sam. Może się nie znam, ale według mnie nie ma sensu inwestować w coś, co i tak wyświetli w 576i [nawet jeśli skaluje z wyższych rozdziałek]

Odnośnik do komentarza

VGA Box nie ma sensu przy twoim telewizorze. To urządzenie służy do przesyłu obrazu na ekrany bez wejścia HDMI czy component (np. monitory komputerowe). Ty na swoim i tak nie osiągniesz wyższej rozdzielczości niż 576. Tak jak mówiłem, jeśli masz w swoim telewizorze wejście component, to zainwestuj we właśnie taki kabel, a uzyskasz Progressive Scan - krótko mówiąc, znacznie lepszą poprawę obrazu. Jeśli nie masz takiego gniazdka, to najlepszym rozwiązaniem pozostaje użycie kabelka RGB z koncówką Euro. Teraz pewnie jesteś podłączony właśnie tą wtyczką, tyle że używając kabelków cinch i kostki-przejściówki z zestawu, tak? W takim razie to jest najgorsza możliwość, kup kabel, który od razu ma wyjście Euro. Mogą być te z PS2, cena - ok. 20 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...