Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. jest jakis program do odczytania danych z dysku ps3 ?

bo wymienilem 40 na 120, i 40 podlaczylem do komputera, dysk wykryty, ale partition magic widzi go jako pusty:

http://importmedia.pl/atom3k/ps3_dysk/dysk_ps3_partition.jpg

 

2. dlaczego na dysku napisane jest: Not Suitable For Laptop Computer Use ?

popsuło mi to plany sprzedania dysku, bo kto kupi z takim napisem:

http://importmedia.pl/atom3k/ps3_dysk/ps3_dysk_40.jpg

Odnośnik do komentarza

Na innym forum czytałem o takim przypadku....próbuj do skutku i trzymaj kciuki,może się uda.

Jak się nie da ,najprawdopodobniej konsola będzie musiała lecieć do serwisu-szlag trafił albo pamięć falsh konsoli(czyli tam gdzie siedzi soft) lub podczas ściągania softu z netu ,niedociągło jakiegoś pliku pomimo tego,że konsola wykazała ,że wszystko jest na dysku(podobna sytuacja bardzo bardzo sporadycznie ma miejsce z demami,ściągniesz całe ,a nie zaistalujesz bo coś się nie dograło :)).W każdym razie masz wielkiego pecha.

 

PS.Podobno najlepiej wgrywać soft z pendrive,jeszcze nikomu przy takiej próbie nie zawiesiła się konsola(a przynajmniej ja na takie info nie trafiłem)

Odnośnik do komentarza

sa triki polegajace na wylaczeniu konsoli przytrzymujac power przez kilka sek. (tak jak w przypadku zlego kabelka itp.) i dzialalo rowniez i w tym przypadku... podczas instalacji nowego fw. wiec sprobuj wylaczyc konsole w taki sposob i pobierz ponownie up.

 

rozumiem, ze up masz na dysku i przy 2/ 3 probie od razu go instaluje... bez pobierania.

Odnośnik do komentarza

Update jest na dysku-sciągałem go automatycznie. Po każdorazowym uruchomieniu konsoli update rozpoczyna się automatycznie. Nic nie mogę zrobić.

 

edit

teraz jest jeszcze lepiej "An error occurred during the update operation. Contakt technical support for assistance. (8002F087)" Staje na 43%.

Edytowane przez CountVladIX
Odnośnik do komentarza
Hysz: ciekawi mnie, czy mozna sobie pogrzebac po tym dysku, jak sie go podepnie pod komputer :]

backup mi nie potrzebny, tam tylko dema byly i filmy, posciagam od nowa, natomiast save przegralem za pomoca pendrive :]

 

Nie ma możliwości. PS3 ma swój system plików, także niestety. Dopóki ktoś nie stworzy obsługi tego systemu, to nie poszperamy sobie ^^"

Odnośnik do komentarza

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=er...=Szukaj&lr=

 

Jak widać taki błąd to nie nowość i praktycznie przy każdym nowym sofcie minimalny odsetek procenta posiadaczy PS3 go uświadcza.Szkoda ,że nic nie można z nim zrobić :P .O istnieniu takiego czegoś wiem od kilku miesięcy,ale mimo to dalej ściągam nowe softy z netu.Chybe jednak bezpieczniej będzie przerzucić się na pendrive'a.Lepiej nie kusić losu

Odnośnik do komentarza

Się obudził chłopak.

 

Ja swoje póki co ściągam przez ps3 i problemu nigdy nie miałem. Najlepsze jest to że przy ściąganiu NIGDY chyba nie dosżło do 100% a i tak zawsze konsola się resetuje ze ściągniętym softem, który później bezproblemowo się instaluje.

 

@CountVladIX- jaką konsol posiadasz 40 czy 60gb?

Odnośnik do komentarza
Się obudził chłopak.

 

Ja swoje póki co ściągam przez ps3 i problemu nigdy nie miałem. Najlepsze jest to że przy ściąganiu NIGDY chyba nie dosżło do 100% a i tak zawsze konsola się resetuje ze ściągniętym softem, który później bezproblemowo się instaluje.

 

@CountVladIX- jaką konsol posiadasz 40 czy 60gb?

 

Jaki ja miałem schiz za pierwszym razem kiedy instalowałem nowego softa,gdy pasek nie doszedł do 100%.Pomyślałem sobie "no świetnie,nie zainstalowało się poprawie :P"

A co do modelu i takiej awarii to nie ma różnicy-wina leży w źle ściągniętym przez konsolę sofcie z internetu,ewentualnie ale to już całkowicie sporadycznie w błędzie pamięci flash konsoli.

 

Jak kupowałem konsolę w MM to powiedzieli mi ,że mam 7 dni na wymianę,choć znowu gdzie indziej dawają 14 dni.Poczytaj w jakiś ustawach ile ma się czasu na wymianę sprzętu od zakupu bo to będzie dla Ciebie dość ważne(i sprawdź ile dokładnie dni już ją masz,jak 15 dni to na 100% zostaje gwarancja).Jak się jutro nie wykłócisz o nową konsolę to dostaniesz nową.......ale już w ramach gwarancji za 2-3tyg

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

mnie sciaganie kazdego update konczy sie na 60% :) ...pozniej sie resetuje, instaluje i dziala normalnie, i tak od pierwszej wersji softu

 

nie wiem czemu tak jest, ale dziala normalnie i bez problemu :P ktos moze zna powod takiego dzialania ? (konsola wersja 60g)

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

Nie do końca winą akurat musi być fakt,że też coś na kompie ściągałeś.Co więcej PS3 ma pamięć flash tak skonstruowaną,że nawet jakby np podczas ściągania softu wywaliło na osiedlu korki i całe miasto zostało bez prądu(np Szczecin) to gdy przywrócą prąd powinieneś dograć soft do końca(kolega na 40gb konsoli miał taki przypadek więc mam potwierdzenie ,że to działa,a nie jest tylko suchym faktem).Jednakże Twój przypadek pokazuje,że jednak coś nie do końca zagrało,co dokładnie pewnie się nie dowiemy

 

Yuki to normalne bo gdy jesteś na bieżąco z softami to system pobiera tylko uaktualnienia,a nie cały soft od nowa.Zauważ,że dzisiejszy soft ważył naprawdę mało(ściągał mi się chyba 5 razy szybciej niż przeważnie),a jakbyś już go chciał ściągnąć z strony PlayStation na komputer to plik będzie ważył 130MB(bo będzie zawierał uaktualnienia wszystkich wcześniejszych softów)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...