Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

podłączyłem pendrive'a ze zdjęciami do PS3 i konsola nic nie widzi, WTF?? nie, nie żartuję wink.gif

W zakładce Photo najeżdżasz na pendrive, naciskasz trójkąt i bierzesz display all. Jeśli chcesz, aby konsola od razu widziała Twoja zdjęcia po prostu utwórz na pendrive folder PHOTO i tam zapisuj zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

chcę pogrupować dema oraz pełne wersje w osobnych folderach. Niestety nazywając tak samo pliki z pełnymi wersjami gier (po wcisnięciu trójkata) i tak tworza mi sie dwa tak samo nazwane foldery. Co ciekawe w jednym folderze jest Magic ball i wipeout a w drugim Lumines, ściagniete z tego samego konta co Magic.

Odnośnik do komentarza

Chyba wiem o co chodzi (jeśli dobrze kolegę zrozumiałem ;) )- u mnie mam prawie tak samo pogrupowane jak Ficuś - czyli Demo i Gry. Daną pozycję przpisując do Albumu i korzystając z tego szybkiego uzupełniania (sugestie słownika po prawej na klawiaturze wirtualnej) tworzy mi osobny folder, natomiast wpisując SAMEMU całą nazwę wszystko jest OK. i Gry przypisuje do folderu/albmu o tej nazwie i Demka tak samo - ot taki mały bug XMB ;) Rada? Wpisuj samemu całe nazwy albumów i nie korzystaj z sugestii słownika.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Podłączam do PS3 swój aparat z nagraniami wideo i odczytywana jest tylko część z nich, przy reszcie wywala komunikat, że format jest niemożliwy do odczytania :/. Wszystkie nagrania są z tego samego aparatu w tym samym formacie - AVI. Ktoś wie o co chodzi? Podłączałem aparat do odtwarzacza DVD i x360 i nie było problemów z odczytaniem :/.

Odnośnik do komentarza

Jedyna opcja jest chyba tylko konwersja jakims programem.

 

Jestes pewien ze nie zmieniales zadnych ustawien do tych filmikow, ktorych nie czyta, typu rozmiar itd.?

 

Moze byc jeszcze tak ze PS3 jest bardzo wrazliwa na uszkodzenia plikow na karcie. Podobnie dzieje sie na komputerach, na przyklad MPlayer czegos nie jest w stanie otworzyc, badz wiesza sie a inny program radzi sobie...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to samo mam ale z PSP i zdjęciami - robię cyfrówką Sony zdjęcia, przegrywam na kartę do PSP i raz na jakiś czas zdarzy się zdjęcie którego po prostu mi PSP nie odczyta, nie ważne czy zmienię rozdziałkę, nazwę czy cokolwiek innego... Ten typ tak widocznie ma.

Odnośnik do komentarza
Chyba wiem o co chodzi (jeśli dobrze kolegę zrozumiałem ;) )- u mnie mam prawie tak samo pogrupowane jak Ficuś - czyli Demo i Gry. Daną pozycję przpisując do Albumu i korzystając z tego szybkiego uzupełniania (sugestie słownika po prawej na klawiaturze wirtualnej) tworzy mi osobny folder, natomiast wpisując SAMEMU całą nazwę wszystko jest OK. i Gry przypisuje do folderu/albmu o tej nazwie i Demka tak samo - ot taki mały bug XMB ;) Rada? Wpisuj samemu całe nazwy albumów i nie korzystaj z sugestii słownika.

wydaje mi sie, ze jak wybierasz slowo z sugerowanych to konsola wkleja to slowo i od razu robi odstep, dlatego masz dwa foldery: "Gry" i "Gry "

Odnośnik do komentarza
Chyba wiem o co chodzi (jeśli dobrze kolegę zrozumiałem ;) )- u mnie mam prawie tak samo pogrupowane jak Ficuś - czyli Demo i Gry. Daną pozycję przpisując do Albumu i korzystając z tego szybkiego uzupełniania (sugestie słownika po prawej na klawiaturze wirtualnej) tworzy mi osobny folder, natomiast wpisując SAMEMU całą nazwę wszystko jest OK. i Gry przypisuje do folderu/albmu o tej nazwie i Demka tak samo - ot taki mały bug XMB ;) Rada? Wpisuj samemu całe nazwy albumów i nie korzystaj z sugestii słownika.

wydaje mi sie, ze jak wybierasz slowo z sugerowanych to konsola wkleja to slowo i od razu robi odstep, dlatego masz dwa foldery: "Gry" i "Gry "

Jest dokładnie tak jak mówicie.Zrobiłem to jeszcze raz tym razem bez "pomocy" słownika i działa-dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość coopa

Elo.

Tak sobie szukam PS3, co by dostać jak najtaniej, i nadziwić się nie mogę. Z tego co zdołałem się dowiedzieć, to PS3 z 80GB nie może odtwarzać gier z PSX-a/PS2, no ale ma większy dysk (bystry jestem)... Wiem, że zapewne zostało powiedziane już wszystko o PS3, ale ten "FAQ" to bite 100 stron, a takiego samozaparcia nie mam, niektóre zaś kwestie zostały pominięte na pierwszej stronie. No więc jak z konsolami z różnymi dyskami? Które zestawy odtwarzają gry ze starszych braci? Czy kupując PS3 z dyskiem o jakiejś wielkości (wiem, że niektóre nie wyszły w EU, ale całkiem możliwe, że będę konsolę sprowadzał zza granicy), mam się liczyć z jakimiś rodzynkami pokroju braku możliwości uzyskania najwyższej rozdzielczości itp? Czy twarde dyski są jakieś specjalne do PS3, czy pasują te od PieCów? Jakim kablem można uzyskać najlepszy możliwy obraz na TV Full HD i czy taki kabel jest drogi/dołączony do PS3? Czy telewizor i konsola z różnych regionów (PAL/NTSC) będą się gryzły (brak kolorów, obrazu)? Z góry dzięki za odpowiedzi:).

 

Swoją drogą, to za bardzo twórcy next-genów (czy tam już current-genów) w kulki lecą. Nie spodziewałem się, że doczekam czasów, kiedy przed zakupem konsoli trzeba będzie się zastawiać praktycznie tak samo mocno, jak przy zakupie PC-ta. A tu proszę! I to jak szybko... Żenua.

Odnośnik do komentarza

1. Gry z PS2 pójdą tylko na konsoli 60GB(pierwsza seria konsol), natomiast gry z PSX chodzą na wszystkich.

2. Twardy dysk możesz wymienić na większy, musi to być dysk 2,5'' taki jak w laptopach.

3. Do tv Full HD najlepiej podłączyć konsole kablem HDMI, taki kabel możesz zakupić już za 30zł, nie jest dolączany do zestawu.

Odnośnik do komentarza
Gość coopa

No to w sumie pozostała tylko kwestia tego, czy przy zakupie konsoli i TV mam patrzeć na region (NTSC/PAL), bo z tego co pamiętam, to w starszych konsolach były jakieś kłopoty z uzyskaniem kolorów, jeśli urządzenia były z róznych regionów. Jak jest z PS3?

 

No i czytałem gdzieś, że jakaś wersja X360 nie miała wejścia HDMI (czyli najlepszego możliwego?), więc czy we wszystkich PS3 jest takie wejście?

Odnośnik do komentarza
Gość coopa

OK., a na pierwszej stronie jest taki fragment:

"Drugim elementem, w ktorym PS3 europejskie rozni sie od tego w wersji USA i Japan jest brak pewnych elementow hardware'owych od PS2, ktore umozliwialy poprawna HARDWARE'owa emulacje gier. Z tego powodu europejska PS3 obsluguje mniejsza (poki co) liczbe tytulow z PS2 niz wersje USA. Jednak z kazdym update firmware liczba ta bedzie zwiekszana, obecnie okolo 75% gier jest obslugiwana"

 

Pewnie dużo się sytuacja nie zmieniła, toteż skoro tak sobie zależy mi na grach na PS2, a zupełnie leję na filmy (blokada regionalna), to powinienem wziąć wersję USA/JPN? To już chyba ostatnie pytanie, aż tak dużo tego nie ma jak się spodziewałem:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...