Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cos ostatnio moja szescdziesiatka ma problemy z wypluwaniem plyt.

 

Wciaga je tez bez zbytniego entuzjazmu.

 

Jest sens probowac to samemu naprawic?

 

Moze ktos z Was juz walczyl z tym problemem i ma jakies spostrzezenia?

 

Poza tym to nic jej nie dolega, wiec nie mam zbytniej ochoty zrobic jej krzywde

 

ale to dosc wpieniajace jak trzeba polowac na wysuwajaca sie plytke.

 

pozdro all

Edytowane przez Grigori
zdania zaczynamy z dużej litery i nie od pięciokropka.
Odnośnik do komentarza
Wie może ktoś ilu można mieć maksymalnie znajomych w w ps3? Bo wysłałam kilka zaproszeń i dostaje komunikat że osoba, do której wysyłam zaproszenie nie może już mieć więcej znajomych albo może ze osiągnęła maksymalna jej liczbę, co robić?

Napisz do tej osoby :) Powiedz żeby kogoś skasowała ;)

No tak, dzięki. Myślałam że wiadomości nie można wysyłać zanim nie zostanie się zaproszonym.

Odnośnik do komentarza
Czy usuwając konto z konsoli dezaktywuje je? Czyli zwalniam na nim slot dla kogoś innego? Jeśli było to wybaczcie :).

 

Z tego co się orientuje to niestety nie, przynajmniej na pewno rok temu usunięcie konta nie zwalniało slotu. Rok temu padła mi PS3- oddając ją do serwisu sformatowałem HDD i tyle. Po tygodniu wróciła do mnie "nowa" 3 i niestety na niej mogę mieć tylko 4 konta. Musisz zdezaktywować konto przed jego usunięciem w account management.

Odnośnik do komentarza

główne konto załóż na Polskę z prawdziwymi danymi adresowymi(zawartość polskiego store to 99% zawartości angielskiego store,ceny po początkowych szaleństwach są teraz bardzo konkurencyjne).

 

Potem załóż sobie drugie konto na US-tam będziesz kupować gry,które pojawiają się sporo wcześniej albo ukazały się tylko tam.

 

ps.najlepiej znaleźć osoby do kupowania na spółkę gier ze store na kolejnym koncie-masz odpowiedni temat na forum-w pięć osób kupujecie jedną grę to w miażdżącej większości wychodzi Ci za gierkę 5-10zł na głowę.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Max. ilość kont to 5?

 

 

To samo konto np.: Zenek_Zul_PL możesz mieć aktywne na 5 różnych konsolach, gdzie na tych tylko 5 różnych konsolach będziesz mógł w pełni z niego korzystać. Na konsoli możesz mieć xx różnych kont (PSN ID) np.: MietekPL, Zygfryd_EU...... itd itp. (nie pamiętam ile dokładnie 20?) Zakręcone trochę wiem ale chyba wiesz oco mi kaman :)

 

EDIT: Ficuś mnie uprzedził :)

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza
Serwery tak jak na PSP dzielą się na europejskie i amerykańskie? Tj. jak np. będę chciał zagrać w KZ2 po sieci to z Amerykańcami nie zagram używając europejskiego konta( domyślnie polskim)?

 

Oczywiście, że zagrasz z Amerykańcami, Azjatami i całą resztą. O ile nie ustawisz sobie w wyszukiwarce serwerów: Only My Region (KZ2). Serwery owszem dzielą się na regiony ale nie ma nic co by blokowało grę między nimi.

Odnośnik do komentarza
Czy usuwając konto z konsoli dezaktywuje je? Czyli zwalniam na nim slot dla kogoś innego? Jeśli było to wybaczcie :).

 

Z tego co się orientuje to niestety nie, przynajmniej na pewno rok temu usunięcie konta nie zwalniało slotu. Rok temu padła mi PS3- oddając ją do serwisu sformatowałem HDD i tyle. Po tygodniu wróciła do mnie "nowa" 3 i niestety na niej mogę mieć tylko 4 konta. Musisz zdezaktywować konto przed jego usunięciem w account management.

Z tym, że mi chodzi o ręczne usunięcie poprzez "trójkąt" --> delete. Jeśli nie to jak je dezaktywować aby zwolnić slot?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś nikt mi nie odpowiedział, więc może teraz: czy to że nagle na pare sekund znika obraz i dźwięk i wraca to wina telewizora, konsoli czy kabla HDMI? Co dziwniejsze pojawia mi się to tylko w grach EA Sports (mam Fife 09 i Street 3) i pojawia się tylko raz nie wiadomo kiedy na jedno włączenie gry. Kiedyś chyba raz miałem w Ridge Racer 7, ale oglądałem sobie jeden sezon anime i nic, grałem w kilka innych gier i nic. Mam jeszcze dwa filmy na Blu Ray, obejrze je i sprawdze, ale na tą chwile co z tym zrobić? Jest to irytujące bo może pojawić się w sytuacji sam na sam w grze w necie. Być może miałem szczęście w innych grach i po prostu się nie pojawiło, bo jak wspomniałem nie wiadomo kiedy to się stanie, może na początku a może po dwóch godzinach, a w inne gry nie grałem dotychczas hardkorowo długo.

Odnośnik do komentarza
Kiedyś nikt mi nie odpowiedział, więc może teraz: czy to że nagle na pare sekund znika obraz i dźwięk i wraca to wina telewizora, konsoli czy kabla HDMI? Co dziwniejsze pojawia mi się to tylko w grach EA Sports (mam Fife 09 i Street 3) i pojawia się tylko raz nie wiadomo kiedy na jedno włączenie gry. Kiedyś chyba raz miałem w Ridge Racer 7, ale oglądałem sobie jeden sezon anime i nic, grałem w kilka innych gier i nic. Mam jeszcze dwa filmy na Blu Ray, obejrze je i sprawdze, ale na tą chwile co z tym zrobić? Jest to irytujące bo może pojawić się w sytuacji sam na sam w grze w necie. Być może miałem szczęście w innych grach i po prostu się nie pojawiło, bo jak wspomniałem nie wiadomo kiedy to się stanie, może na początku a może po dwóch godzinach, a w inne gry nie grałem dotychczas hardkorowo długo.

Miałem coś podobnego w Midnight Club: LA. Na początku wyścigu zniknął mi głos (muzyka, dźwięk) i musiałem restartować grę. Nie pamiętam, czy grałem w sieci, czy nie.

Taki pojedynczy incydent.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mi poradziliście, zamierzam założyć konto na PSN EU(PL) i USA.

 

Teraz moje pytanie: Czy jeżeli pobiorę jakiś dodatek/grę z PSN Amerykańskiego to dodatek/gra będzie działać równiez na koncie EU(PL)? Np. czy wbiję trofea w grze która kupiłem na PSN USA grając w ten dodatek na koncie EU?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...