Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvelous

Pytanie. Mając podłączoną 360tkę pod monitor LCD 22' mam paski na dole i u góry ekranu. Wtedy obraz jest odpowiedni - znaczy nie rozciągnięty w pionie, owszem można ustawić na full, ekran jest wtedy bez pasów lecz rozciągnięty i nie proporcjonalny - z kolei gdy podłączyłem PS3 - OBRAZ jest na całej powierzchni ekranu ale nie jest nic rozciągnięte.

Odnośnik do komentarza
Pytanie. Mając podłączoną 360tkę pod monitor LCD 22' mam paski na dole i u góry ekranu. Wtedy obraz jest odpowiedni - znaczy nie rozciągnięty w pionie, owszem można ustawić na full, ekran jest wtedy bez pasów lecz rozciągnięty i nie proporcjonalny - z kolei gdy podłączyłem PS3 - OBRAZ jest na całej powierzchni ekranu ale nie jest nic rozciągnięte.

 

Jak brzmi pytanie?

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie blokady regionalnej na gry z PS2, czy istnieje jakikolwiek sposób żeby to ominąć? Jedyne co mi przychodzi do głowy to odpalenie gry przez USBAdvance bo rozumiem, że w ten sposób można odpalić każdą pozycję z PS2 bez względu na region, ale czy jest jakiś sposób na odpalenie importu z płyty?

 

To co napisałeś, to jedyna możliwość bodajże

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie blokady regionalnej na gry z PS2, czy istnieje jakikolwiek sposób żeby to ominąć? Jedyne co mi przychodzi do głowy to odpalenie gry przez USBAdvance bo rozumiem, że w ten sposób można odpalić każdą pozycję z PS2 bez względu na region, ale czy jest jakiś sposób na odpalenie importu z płyty?

 

To co napisałeś, to jedyna możliwość bodajże

Jak Ci się uda, to podaj opis dla początkujących.

Odnośnik do komentarza

hard Core ode mnie.

gdy play3(60GB) chodził, jak trzeba grałem i rozdawałem gry na prawo i lewo.

teraz konsola mi padła i kopiłem nowa, ale to nie wszystko...

swoje konto rozdałem ~ 5 razy i teraz po zalogowaniu sie na nowej konsoli, nie mam uprawnień by je ściągnąć, mimo iz konto jest moje.

co teraz... mam ścigać urzytkownikow i prosić ich by z dobrej woli skasowali owe konto należące do mnie, czy to w ogóle cos pomoże?

zdaje mi sie , ze zostalo trwale zablokowane i jedyny dostep do niego jest przez stara konsole.

jak tu sie nie w...c!!!

Odnośnik do komentarza
czy PS3 odtwarza filmy w formacie rmvb ??

Oczywiście że da się. Wystarczy że zainstalujesz Linuxa (np. Yellow dog 6.1) i jakiś odtwarzacz (np. VLC - który odtwarza wszystko)

Bez Linuxa możesz zapomnieć o RMVB odtwarzanym przez konsolę. Ewentualnie pozostaje Streaming ale do tego trzeba mieć podłączonego PC'ta.

 

 

hard Core ode mnie.

gdy play3(60GB) chodził, jak trzeba grałem i rozdawałem gry na prawo i lewo.

teraz konsola mi padła i kopiłem nowa, ale to nie wszystko...

swoje konto rozdałem ~ 5 razy i teraz po zalogowaniu sie na nowej konsoli, nie mam uprawnień by je ściągnąć, mimo iz konto jest moje.

co teraz... mam ścigać urzytkownikow i prosić ich by z dobrej woli skasowali owe konto należące do mnie, czy to w ogóle cos pomoże?

zdaje mi sie , ze zostalo trwale zablokowane i jedyny dostep do niego jest przez stara konsole.

jak tu sie nie w...c!!!

Też mam podobny ból. :) tyle że mi został 1 slocik który obecnie używam. Swoją drogą Sony powinno zrobić jakiś wgląd i edycje tego badziewia z poziomu PC.

Edytowane przez juni8
Odnośnik do komentarza
Ja sie dziwie,ze jeszcze jest mozliwe sciaganie TEJ SAMEJ gry na 6 konsol. Jak naiwnym trzeba byc by na to pozwolic. Tym bardziej,ze gra z jednego konta hula sobie w tym samym czasie,powiedzmy na 4 maszynach,ON LINE. No i ograniczyc liczbe kont na konsoli. 16???,6 by spokojnie wystarczylo.

Nie na 6 tylko na 5. I jest to zrobione po to że jak komuś padnie konsola mógł sobie grę jeszcze raz ściągnąć jeśli mu wymienią na nową.

Większe gry mają ograniczenia odnośnie użytkowania.

Odnośnie Userów - przeszkadza Ci to że jest 16'stu? :)

Pzdr.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Ja sie dziwie,ze jeszcze jest mozliwe sciaganie TEJ SAMEJ gry na 6 konsol. Jak naiwnym trzeba byc by na to pozwolic. Tym bardziej,ze gra z jednego konta hula sobie w tym samym czasie,powiedzmy na 4 maszynach,ON LINE. No i ograniczyc liczbe kont na konsoli. 16???,6 by spokojnie wystarczylo.

 

W zasadzie to już odpisał Old_Kyo, ale od siebie jeszcze dodam: chciałbyś potem drugi raz płacić za coś za co już raz zapłaciłeś? Po za tym byłoby to chyba nawet niezgodne z prawem...

Odnośnik do komentarza

Nie orientuje sie ktos z Was co lepiej ustawis w XMB > Video setting > audio output (optical cable)? Bitstream czy moze Linear PCM ? Wiem tylko tyle, ze przy bitstreamie moge miec trudnosci z odtwarzaniem niektorych sciezek audio, ale poza tym na moje ucho brzmi to zupelnie tak samo. Czy ktos wie czym faktycznei sie roznia te dwa ustawienia? Dla uzupelnienia dodam, ze dzwiek z konsoli mam wyprowadzony z konsoli przez kabel optyczny do amplitunera.

 

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem posiadaczem gry Demon's Soul, chcąc zagrać w nią online wyskakuje msg informujący mnie iż posiadam za mało lat by grac w tak brutalną grę. Na karku mam 18 wiosen z hakiem i na tyle również jest założone konto PSN. Podejrzewam że w HonKongu/Japoni pełnoletność osiągamy w wieku 21 lat.

 

Jak rozwiązać ten problem, najlepiej byłoby zmienić ustawienia konta PSN i dodać sobie 3 lata by grać bez problemu, jednak nigdzie nie znalazłem takiej opcji.

 

 

Dziękuje i pozdrawiam, Piotrek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...