Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że ten pad (games for windows) kosztuje majątek więc potrzebuję pewnej informacji, na pewno ktoś ma możliwość sprawdzenia (np. kumpel pecetowiec albo jak wygląda sprawa z przewodowym od X'a), proszę więc o sprawdzenie :)

 

A co gdy gra korzysta z czujnika wychyleń którego pad nie ma (np. Killzone 2 i podkładanie ładunków)?

Odnośnik do komentarza

Tyle że ten pad (games for windows) kosztuje majątek więc potrzebuję pewnej informacji, na pewno ktoś ma możliwość sprawdzenia (np. kumpel pecetowiec albo jak wygląda sprawa z przewodowym od X'a), proszę więc o sprawdzenie :)

 

A co gdy gra korzysta z czujnika wychyleń którego pad nie ma (np. Killzone 2 i podkładanie ładunków)?

 

W większości gier da się to wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

 

Jak ostatnio była ta awaria z datą. W temacie padały hasła, że są dwa modele Ps3 80 GB czy coś takiego. Jeden starszy, drugi nowszy. Dzisiaj sprawdziłem z tyłu konsoli ten "numer seryjny". I mam taki: cyferki i na końcu CECHL04. To ten niby nowszy ?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

witam, mam 1 pytanko: czy save'y i dema nie zostaną utracone jesli usunę aktualne konto psn i przywrócę poprzednie (z trofeami)?

wszystko przez błąd z 1 marca - sformatowałem konsolę po tym błędzie i założyłem szybko nowe konto na innego maila. teraz chcę odzyskać trofea, tyle że nie chcę stracić ściągniętych już po formacie dem i save'ów.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

PS 3 omal nie przyprawiło mnie dziś o zawał. Włączam konsolę, widzę jednak ciemny ekran tv. Szybkie spojrzenie na konsolę, na szczęście złowieszcza żółta dioda się nie ukazała.

 

Wyłączyłem konsolę (bo nic innego nie mogłem zrobić) , uruchomiłem ją ponownie. Dostałem komunikat abym wybrał rodzaj kabla za pomocą którego konsola ma sie połączyć z wyświetlaczem. Wybrałem HDMI, konsola rozpoznała komponent i mogłem grać.

 

 

Dlaczego tak się wogóle mogło stać???

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

PS 3 omal nie przyprawiło mnie dziś o zawał. Włączam konsolę, widzę jednak ciemny ekran tv. Szybkie spojrzenie na konsolę, na szczęście złowieszcza żółta dioda się nie ukazała.

 

Wyłączyłem konsolę (bo nic innego nie mogłem zrobić) , uruchomiłem ją ponownie. Dostałem komunikat abym wybrał rodzaj kabla za pomocą którego konsola ma sie połączyć z wyświetlaczem. Wybrałem HDMI, konsola rozpoznała komponent i mogłem grać.

 

 

Dlaczego tak się wogóle mogło stać???

 

Ja często "przełączam się" pomiędzy SDTV i HDTV. U mnie PS3 nie rozpoznaje od razu HDMI jeśli przełączyłem telewizor z np. anteny na HDMI po starcie XMB. Więc może w tym przyczyna (poluzowany kabel itp?). Resetowanie ustawień video to w drugą stronę się robi bo konsola sama nie wykryje AV. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, że to pytanie/pytania padały setki razy dlatego najpierw przeszukałem ten temat i temat awaryjność. I wbrew pozorom wcale nie padały aż tak często więc pytam ;].

 

Mojej Ps3 w kwietniu stuknie rok, model 80 gb. I standardowo mniej więcej co miesiąc "czyszczę ją odkurzaczem". Odkurzam przez szpary itd. A ostatnio zainteresowałem się tym całym fan testem. Podobno przedmuch.uje (czemu jest cenzura na ten wyraz ;p) konsole aż miło, że chodzi cicho jak nojka sztuka ze sklepu.

 

No i oczywiste pytania. Warto to zrobić/robić? Istnieje jakieś ryzyko uszkodzenia czy awarii? Robicie w ogóle tego fan testa? Padła komuś konsola po tym?

 

Pytam bo chcę to zrobić przed sesjami w GoW3 gdzie konsola dostanie ostry wycisk ;]. Zresztą u mnie i tak konsola prawie codziennie jest włączona po mniej więcej 10 godzin. Więc na pewno jest chociaż trochę zakurzona w środku. A odkurzacz aż tak nie pomoże, nie wydmucha tyle kurzu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, że to pytanie/pytania padały setki razy dlatego najpierw przeszukałem ten temat i temat awaryjność. I wbrew pozorom wcale nie padały aż tak często więc pytam ;].

 

Mojej Ps3 w kwietniu stuknie rok, model 80 gb. I standardowo mniej więcej co miesiąc "czyszczę ją odkurzaczem". Odkurzam przez szpary itd. A ostatnio zainteresowałem się tym całym fan testem. Podobno przedmuch.uje (czemu jest cenzura na ten wyraz ;p) konsole aż miło, że chodzi cicho jak nojka sztuka ze sklepu.

 

No i oczywiste pytania. Warto to zrobić/robić? Istnieje jakieś ryzyko uszkodzenia czy awarii? Robicie w ogóle tego fan testa? Padła komuś konsola po tym?

 

Pytam bo chcę to zrobić przed sesjami w GoW3 gdzie konsola dostanie ostry wycisk ;]. Zresztą u mnie i tak konsola prawie codziennie jest włączona po mniej więcej 10 godzin. Więc na pewno jest chociaż trochę zakurzona w środku. A odkurzacz aż tak nie pomoże, nie wydmucha tyle kurzu.

 

Jeżeli chodzi ci o te włączenie na pełną moc wentylatorów w celu przedmuchanie poprzez przytrzymania eject to robiłm to już kilka razy w ciągu roku.

 

Mam ten sam model konsoli co ty 80 gb CECHL i nie uświadczyłem żadnych problemów, a po "przedmuchaniu" mam wrażenie , że chodzi bardziej łagodnie, powiedział bym, że wręcz aksamitnie, w sumie jak to po dobrym przedmuchaniu :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi ci o te włączenie na pełną moc wentylatorów w celu przedmuchanie poprzez przytrzymania eject to robiłm to już kilka razy w ciągu roku.

 

Mam ten sam model konsoli co ty 80 gb CECHL i nie uświadczyłem żadnych problemów, a po "przedmuchaniu" mam wrażenie , że chodzi bardziej łagodnie, powiedział bym, że wręcz aksamitnie, w sumie jak to po dobrym przedmuchaniu :)

A mógłbyś jeszcze napisać jak to się dokładnie robi? :confused:
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi ci o te włączenie na pełną moc wentylatorów w celu przedmuchanie poprzez przytrzymania eject to robiłm to już kilka razy w ciągu roku.

 

Mam ten sam model konsoli co ty 80 gb CECHL i nie uświadczyłem żadnych problemów, a po "przedmuchaniu" mam wrażenie , że chodzi bardziej łagodnie, powiedział bym, że wręcz aksamitnie, w sumie jak to po dobrym przedmuchaniu :)

A mógłbyś jeszcze napisać jak to się dokładnie robi? :confused:

 

Wyłączyć konsolę przełącznikiem power na tyle.

Przytrzymaj klawisz eject i włącz konsolę przełącznikiem power na tyle obudowy (trzymają dalej eject). W tym momencie wentylatory PS3 wskoczą na najwyższe obroty. Gdy wentylatory się uspokoją wyłącz i włącz powerem z tyłu konsole.

 

edit: nie wiem jak na to reagują 40 i 60, poczytajcie lepiej, bo coś mi się obiło, że któryś ze starszych modeli nie lubił tego przedmuchiwania.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dzięki Balon.

 

Poczytałem trochę o tym na innych forach i w sumie wszędzie to radzą, że raczej nie zaszkodzi a wręcz odwrotnie.

 

Z tego co wyczytałem działa to na 40 i 80. Na slimkach chyba też można ale jakoś inaczej. Pawliszak poszukaj na google, znajdziesz pełno stron czy i jak na slimce to zrobić. Albo nawet na youtube masz filmiki, poszukaj.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...