Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I o co chodzi z tym nandem?

 

Kość na której masz najważniejsze pliki fw. W starych PS3 były dwie 128MB NANDy na których był cały fw, na nowych jest 16MB NOR, a reszta na FLASH na HDD.

Edytowane przez Square
Berion cytuj kwestie do której się odnosisz, bo pytanie jest w innym temacie i się śmietnik robi
Odnośnik do komentarza
Czytałem o jakimś pełnym backupie. W ten sposób też nie można ocalić sejvów?

 

Czytałeś mój post?...

 

Można, ale te konkretne dane przywrócisz z backupu tylko na tej konsoli na której był wykonywany. Można powiedzieć,że jest bezużyteczny dla innej konsoli bo dane do psn itd. to ma się chyba na kartce zbackupowane, a nie w ponad 10GB munge'u.

 

Wgraj sejwy na Chmurę z PS+ i zgraj je na nowej konsoli.

 

Tak, świetny pomysł. W następnej generacji wszystkie save'y będą blokowane.

 

W jaki dokładnie sposób zbugowane? ;p Pytam bo właśnie planuję niedługo przenosić wszystkiego sejwy na nową konsole, stwierdziłem że starej nie opłaca się co 3 miechy naprawiać.

 

Poczytaj kilka stron wcześniej (możliwe, że to było w temacie Awaryjność ;]).

Odnośnik do komentarza

>> http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PlayStation3-FAQ/strona3.php#3

 

Jaki system plików obsługuje PS3?

XMB tylko i wyłącznie FAT16 i FAT32 co jest nieco problematyczne w przypadku np. filmów HD. Dystrybucje Linuksowe, różne np. EXT3 czy nawet NTFS4. Programy scenowe póki co używają tych samych "sterowników" co XMB, a więc obsługują te same fs co XMB. Są już jednak pierwsze moduły dodające obsługę NTFS (na razie możliwy tylko odczyt).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za jakieś 3 tygodnie PS3 będzie w moim domu. Nie mam kasy na monitor/TV z HDMI i będę musiał męczyć się przez jakiś czas na telewizorze CRT SD. Mam pytanie. Czy grafika jest tragiczna? Bardzo spada radość z gry, odbiór gier ? Konsolę podłącze kablem RGB, więc jakość obrazu powinna być zdecydowanie lepsza niż przez Composite.

Odnośnik do komentarza

kazdy nowszy model to kastracja czesc, laczenie ukladow itd., by obnizyc koszta produkcji, czyli reorganizacja-optymalizacja, dla Ciebie jako uzytkownika niewiele z tego wynika, jedynie mniejszy pobor pradu, ktory i tak teraz to bedzie tylko kosmetyka, zawsze na samym poczatku sa drastyczne zmiany, pozniej coraz mniejsze...

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien "problem".

Od czasu do czasu, będąc online w jakiejś grze (niekoniecznie na płycie) i wychodząc z niej, po naciśnięciu środkowego przycisku na kontrolerze "zakończ grę", gdy na ekranie widnieje napis "czekaj", po kilku sekundach pojawia się trzykrotne piknięcie, po czym konsola resetuje się a kontroler wyłącza. Czytałem na zagranicznych forach, że to normalne.

Co to tak naprawdę oznacza?

PS: konsola to Slim 320GB.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

jesli to sie komukolwiek wydarzylo, a jak widac jest kilka przypadkow i w zadnym to nie oznaczalo zadnej awarii, po resecie chodzila konsola, to mozna to nazwac czyms normalnym czyli jakimis anomaliami systemu, czy bledami, ale jak widac nie majacymi zwiazku z awaria wiec nie ma sie co przejmowac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...