Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam zainteresowanych. mam taki maly problem mianowicie moja ps3 nieodbiera nagranych na karcie sdhc filmów z aparatu foto zdięcia pokazuje i niewiem odczego to zależy czy od szybkości karty moja to sdhc kl.4 8gb. filmy nagrywane są w hd720p są też iframe540 oraz vga. tych formatów też niewidzi niewiem może konsola jest po plecach czy coś bo na kompie czy laptopie bracika są te filmy więc oco kaman?

Odnośnik do komentarza

mam jeszcze inne dane kture mogom być ważne mianowicie konsola obsługuje karty sd a te są tylko do 2gb natomiast od 4gb do32gb są to karty sdhc a od 48gb do 64gb są to sdxc tak więc ja mam 8gb w sdhc a tych konsola nieogsługuje więc panowie standardy obowiązują aps3 ma tylko sd do 2gb.co do formatu plików niewiem czy to jest to zdięcia są jpg a filmy mov. jak nagrywam w hd720p szybkość rejstraci filmu to 9mb/s mam też system zmiennej szybkości kodowania vbr cokolwiek to znaczy to nimo to brak bezpśredniej wzmianki jaki to format.

Edytowane przez smoko
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny analfabeta...

 

- - -

 

Rozumiem, że masz któryś z pierwszych modeli PS3? Nie jestem pewien czy SDHC nie obsługuje (SDXC na pewno nie). Jeśli tak to podłącz przez jakiś czytnik na USB. Wszystkie obecnie produkowane obsługują SDHC.

 

*.jpg są obsługiwane (poza jpeg2000, ale to raczej martwy format). Nie obsłuży niestety kontenera *.mov. Niestety odtwarzacz wryty w XMB jest kiepski.

 

Bitrate też jest bez znaczenia (tj. maksymalnie do wielkości BD-Video, wyżej jak na razie nic nie ma).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

mam jeszcze inne dane kture mogom być ważne mianowicie konsola obsługuje karty sd a te są tylko do 2gb natomiast od 4gb do32gb są to karty sdhc a od 48gb do 64gb są to sdxc tak więc ja mam 8gb w sdhc a tych konsola nieogsługuje więc panowie standardy obowiązują aps3 ma tylko sd do 2gb

Ile Ty masz lat ? "kture mogom" ? O Maryyyyjo !

 

 

Nie pitol że nie obsługuje sdhc. Na co dzień odtwarzam wszystkie filmiki i zdjęcia z takiej karty na ps3. Jeśli masz ps3 slime i kartę podłączasz przez czytnik i konsola jej nie widzi to na bank wina czytnika (starsze czytniki sdhc nie obsłużą).

 

Co do formatów, tak jak pisał Berion, .mov konsola nie odczyta. Zawsze możesz, te filmiki, jakimkolwiek konwerterem formatów na pc sobie przerobić .

 

 

Odnośnik do komentarza

Po raz drugi konsola zaliczyła mi YLOD'a. Postanowiłem nie na prawiać już jej i zakupić nową. Mam jednak problem ,gdyż płyta Gran Turismo została w napędzie i nie da się jej wysunąć ( mam model Fat). Chciałbym ją odzyskać ,gdyż konsola idzie na sprzedaż. Trzeba rozkręcić konsolę i dostać się do wnętrza napędu ?

Druga sprawa to Savy i konta. Chciałbm odzyskac zapisy z gier i jakoś usunąć konta .Czy jest to możliwe? Czy mogę dysk włożyc do kompa i w ten sposób zgrać zawartość ?

Proszę o niezbędne info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja wiem... dopóki nie naprawisz konsoli to ani nie wyciągniesz płyty bez rozkręcania pudła ani nie skasujesz kont czy też odzyskasz sejwy. Tylko że co z tego jak odzyskasz sejwy a nie będą one działały na innej konsoli? ;)

 

E: spoko Kyo ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Jak masz model FAT 40/80GB to wyciągniesz płytę bez rozkręcania - zrób konsoli FAN TEST - płyta wyjedzie. Chyba że masz ver. 60GB - wtedy tylko rozkręcanie.

E: A następnym razem pytaj w tym temacie: http://www.psxextrem.../page__st__3540

 

@schab - Save'y przeniesione backupem/po kablu działają na innej konsoli (na tym samym koncie) ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Fan Test na 100% zadziała jeśli tylko masz ver. 40/80GB - sprawdzone wielokrotnie! A Ty czytaj uważniej - schabowi odpowiadałem nie Tobie... Jak chcesz coś odzyskać MUSISZ naprawić konsolę - innej możliwości nie ma - koniec - kropka.

Jeśli tylko chcesz skasować wszystko to zrób format dysku na PC i po kłopocie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Tylko że co z tego jak odzyskasz sejwy a nie będą one działały na innej konsoli? ;)

 

Będą. Można bardzo łatwo przepisywać save'y do nowej konsoli i użytkownika. Potrzebny jest save do przepisania, save zrobiony na nowej konsoli i hex edytor. ;)

 

- - -

 

Jeśli nie chcesz aby ktoś gmerał na Twoim koncie to sformatuj dysk na PC... Najlepiej zapuść DBana na kilkanaście minut. Wystarczy dowolny algorytm. Po tym zabiegu dane będą nie do odzyskania w domowych warunkach.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

hej mam taki problem.Kupiłem Dance dance revolution new moves i od tego czasu nie da sie synchronizować trofeów wyskakuje błąd 80022D68. w miedzy czasie trofea zdobyte w innej grze normalnie się pokazuje na profilu (wyskakuje błąd przy synchronizacji ale i tak je widać).

mam najnowszy upadte i od dwóch dni tak mam

Chyba nawet Tej gry DDR nie widać jak ktoś na mnie wchodzi w porównanie ?

Jakieś rady ?

 

ps.nie wiem czy dobry temat wybrał na to pytanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...