Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Programy w zakładce TV nie są częścią firmware. PS3 pobiera nowe XMLe z sieci albo lokalnie dopisuje znalezione kanały - tak czy siak potrzebny jest dostęp do internetu. To samo się tyczy dodatkowych aplikacji, które pobiera się samemu (np. VidZone) lub które Sony zdalnie instaluje nam na dysku bez naszej wiedzy i teoretycznie zgody.

 

Także te Wasze szamańskie rytuały nie mają żadnego na to wpływu. ;)

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie. Jestem u kuzyna i chciałem sobie pograć w resonance of fate, a jak wrócę kontynuować grę w domu. Wiem, że sejw z Rofa można skopiować, ale po wgraniu na inna konsole nie można go użyć bo wyskakuje "other user data" Moje pytanie brzmi:

Czy mógłbym się zalogować na swoje konto u kuzyna i z tego konta grać i wtedy noormalnie skopiować i przenieść sejw na swoją konsolę?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli save nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem na usb to spokojnie możesz go zgrać, iść do kuzyna... tam utworzyć usera i zalogować się na swoje konto i bez problemu grać. Tylko pamiętaj, że tym sposobem stracisz slot ze swojego konta i kuzyn będzie mógł pobierac twoje rzeczy z PSS :) tak tylko informacyjnie.

 

Anyway, sam tak robiłem swego czasu jak gdy jeździłem do brata... save na pendrive, płytka w torbę i u niego smigałem dalej. Teraz mam plusa więc używam chmury.

 

No chyba, że sony coś zmieniło, ale nic mi o tym nie wiadomo oO

 

EDIT:

Z tego co kojarzę, to chmura pozwala tylko dodatkowo skopiować save zabezpieczony przed kopiowaniem, ale raz na 24h można to zrobić.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

zakladajac, ze chcialbym zmienic dysk i zrobie back up na zewnetrznego twardziela.

i po wlozeniu nowego wgram back up spowrotem to bede musial sie znow zalogowac na wszystkie konta skladkowe?

czy tez gry znow bede mial w menu i beda dzialac?

jesli bede musial sie znow zalogowac to czy bede musial te konta jakos deaktywowac wczesniej czy tez nie?

Odnośnik do komentarza

Czytam wszystkie posty. ;) Nie mam pojęcia dlaczego, fw jest tak potwornie zabugowany, że naprawdę nic mnie chyba już nie zdziwi. Możesz spróbować rebuild database, ale jak to nic nie da to masz raczej zerowe szanse na odzyskanie tych PMek, dopóki nie shackujesz konsoli aby ręcznie wygrzebać. Być może one tam są. Może też tak być, że wysłane wiadomości nie są przechowywane wszystkie tylko po przekroczeniu limitu, nadpisywana jest najstarsza (gdybam).

 

 

Tak mocno zawiodłem się na Sony w tej generacji, że nie potrafię napisać ani jednego pozytywnego słowa. Na wszystkim, na sprzęcie (głupi, długo wierzyłem, że tylko MS tak pokpił sprawę z BGA...), na sofcie gdzie co chwile wychodzą jakieś buraki, na tym jaki stosunek jest Sony do moich danych, na tragicznych decyzjach prawnych, na kłamliwym i bezczelnym PR, dosłownie na wszystkim. Kiedyś kupując PSXa czy PS2 czułem, że kupuję wyjątkowy sprzęt, który będzie mi służył dziesiątki lat. Kupując gry, kupowało się skończony produkt - co bardzo ważne bardzo dobrze przetestowany. Wkładając grę do konsoli po prostu grałem, nie czekając na jakieś instalacje i ściąganie łat bez których mi gra rozpieprzy save'a albo w ogóle się gdzieś zawiesi. Nie musiało się wgrywać co chwilę nowych fw, które są bombą zegarową flashek. Co się k*a z tym rynkiem stało?!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem. Zrobiłem restore z backupu na nowej konsoli i nie widzę sejwów. Czy to normalne?

 

EDIT: Ślepiec ze mnie. Na konsoli po kupnie stworzyłem użytkownika i do niego przypisałem konto PSN. Następnie zrobiłem restore myśląc, że użytkownik stary zniknie. Po skończonym restorze wszedłem na mojego konto i zdziwiłem się, że nic nie ma. Teraz się przelogowuję i widzę starego użytkownika z * na przedzie. O losie...

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...