Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

czytalem ta recenzje :) zamowilem z planetaxel wyslali wiec mam nadzieje ze bedzie w tym tyg.

Jak dojdą te słuchawki to podziel się wrażeniami. Jeśli to nie problem to daj znać czy paczka była za potwierdzeniem odbioru (czy to była przesyłka rejestrowana) i czy wysyłkę realizują do Polski. Czy zamawiałeś np. na adres cioci w Berlinie :blum1:

Odnośnik do komentarza

czytalem ta recenzje :) zamowilem z planetaxel wyslali wiec mam nadzieje ze bedzie w tym tyg.

Jak dojdą te słuchawki to podziel się wrażeniami. Jeśli to nie problem to daj znać czy paczka była za potwierdzeniem odbioru (czy to była przesyłka rejestrowana) i czy wysyłkę realizują do Polski. Czy zamawiałeś np. na adres cioci w Berlinie :blum1:

 

Dołączam się do grona oczekujących na Twe wrażenia. Tylko proszę, rozpisz się ciut więcej niż marne "grają za(pipi)iście, basik jest ok" hehe ;)

Przetestuj podpinając do różnych źródeł dźwięku (konsola gry/muza, odtwarzacz lub karta muzyczna w pececie, jeśli masz to jakiś dekoder dźwięku przestrzennego z dolby headphone itp. Zwróć uwagę też na odtwarzanie (przy słuchaniu muzyki) w ramach danego pasma: wysokie, średnie i niskie dźwięki.

 

Cenę mają (pipi)itną i ciekaw jestem czy przepłacamy za markę i "oficjalność" produktu czy faktycznie są na tyle dobre by dorównać np: Sennheiser 555

Odnośnik do komentarza

mam od wczoraj :) i coz moge napisac polecam naprawde bardzo fajnie graja , duzo lepiej niz x11, w grach slychac roznice miedzy stereo a virtual surround,

do laptopa bez problemu podlaczylem ogladalem film i bez zadnych zastrzezen :)

 

acha najwazniejsze mam router wifi w pokoju gdzie gram i nie ma zadnych trzaskow sygnal jest caly czas taki sam, nic nie zrywa, wydaje mi sie ze zalezy to od routera ja posiadam netgear.

 

tak jak pisalem nie jestem audiofilem ale sluchawki sprawuja sie duzo lepiej niz x11, sa dosc wygodne znaczy mialem je na sobie cos ok 2h i dopiero wtedy zaczalem czuc lekki dyskomfort ale to samo mialme z x11 z czasem to uczucie minelo ;)

 

kwestia muzyki, bass jest dosc dobry, sluchajac instrumentali czy normalnych kawalkow bez problemu wylapie sie wszystkie smaczki ;)

 

za taka cene naprawde warto kupic i nie ma co przeplacac za turtle beach ;)

 

naladownie do pelna zajelo cos ok 2:30h,

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak go trochę potestujesz to napisz jak bateria w nim trzyma i jak możesz to opisz coś więcej jak się sprawdza virtual surround. Ogólnie ludzie opisują że w grach słychać dźwięki które do tej pory były bardzo słabo lub w ogóle niesłyszalne na zwykłych głośnikach / słuchawkach.

 

E: @kubson - thx za odp. :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem zamówić na PlanetAxel ale mi odrzuca płatność. Dziwne bo PSN i iTunes przyjmują... Nic to, poczekam na premierę u nas i wtedy kupię.

Spróbuj jeszcze raz kolega u góry pisał że można płacić, premiera u nas już była w Ultimie masz te słuchawki.

Premiery nie było, Ultima sprowadza wersję amerykańską - na pudełku jest napis SCEA. kubson siedzi w UK, może ma kartę angielską i przyjmuje.

Odnośnik do komentarza

Jak go trochę potestujesz to napisz jak bateria w nim trzyma i jak możesz to opisz coś więcej jak się sprawdza virtual surround. Ogólnie ludzie opisują że w grach słychać dźwięki które do tej pory były bardzo słabo lub w ogóle niesłyszalne na zwykłych głośnikach / słuchawkach.

 

po jakis 5 godzinach uzywania (plus, minus bo nie liczylem dokladnie) zeszla mi jedna kreska z naladowowania ;) najgorzej wykonanym elementem sluchawek jest chyba mikrofon jak sie go wyciaga to ma sie wrazenie ze lipnie jest zrobiony ;) ale jest na tyle czuly ze nie trzeba go wogole wysowac, wyglada to duzo lepiej i niebieska dioda nie swieci po oczach w nocy ;)

 

co to virtual sound naprawde jest duza roznica, szczegolnie slychac to w muzyce z menu uncharted, killzone co do odglosow z gier tak samo najlepiej sprawdzic wlaczajac i wylaczajac virtual sound

 

 

@Kris77

 

jak sie nie myle planetaxel akceptuje paypal :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...