Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nadzieja i sam też takową posiadam. Nie wiecie może czy w innych krajach Europy headset jest już dostępny? Nie udało mi się znaleźć infa.

 

Nie ma, wszystkie sklepy eu mają na sell pojedyńcze sztuki amerykańskie i to za ceny rzędu naszych 500zł wzwyż w przeliczeniu.

 

Byłem dziś w dużym centrum handlowym, w saturnie nie wiedzieli o czym mówię a w centrum sony facet ogarniał ale powiedział,że nie ma zielonego pojęcia kiedy będzie do kupienia, zero infa od sony.

 

Jest też nadzieja że wersja na europe będzie poprawionym egzeplarzem... usa to teren testowy, betatesty a my możemy dostać ver.2 może z lepszym firmawerem czy coś.

 

Jeśli byłaby to kwestia firmware to każdy posiadający wersję us mógłby go upgrejdować, hardware raczej pozostanie nietknięty. Mogliście serio kupić póki były, przelicznik i tak od zawsze jest 1$=1ojro więc cenowo nie byłoby strat.

 

Przy okazji ponawiam pytanie do tych co słuchawki mają-też macie takie rzadkie bipanie podczas użytkowania? Bardzo rzadko ale jednak jest.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja swój Headset 7.1 odkupiłem od kolegi bo nigdzie nie można było dostać w normalnej cenie.Pograłem trochę w BF3 i Black Ops multi,słuchawki są dobre słychać dźwięki których wcześniej się nie zauważało,czasem pomagają uniknąć zginięcia bo lokalizujemy przeciwnika zanim on nas zabije,czy są warte swojej ceny to nie wiem ciągle staram się do nich przekonać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obecnie jest spora przecena na headset logitecha F540, który jest niezła alternatywą dla promowanego przez Sony.

http://www.logitech....ts/devices/7362 4 stówki bez 5 PLN

 

Warto sprawdzić

Ja tez o nich wczesniej wspominalem tylko ze drogie byly a teraz prosze, cena rowna org headsetowi sony. Za Sony jedynie przemawia ten dzwiek 7.1 a Logitechy maja plus za kompatybilnosc na obydwu konsolach i pewnie tez bezproblemowo na pc. Niech ktos je kupi i zda opinie :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, to chętnie wypróbowałbym (czyli zakupił) Logitech F540, ale odstrasza mnie jedna rzecz. Mianowicie ludzie czasami skarżą się na dość odczuwalne zjawisko pogłosu, a mi często prowadzącemu konwersacje na PSN może to bardzo przeszkadzać. W tych słuchawkach wszystko jest lepsze od tych Sony (wygląd, ergonomia, jakość materiałów, bateria, a przede wszystkim wielozadaniowość czyli pudełeczko, dzięki któremu podepnę te słuchawki wszędzie), ale boję się właśnie tych pogłosów gdy mówi się do mikrofonu. 395zł to lepiej niż świetna cena za ten sprzęt, ale ja jeszcze się wstrzymam. i chyba poczekam na premierę Sony 7.1 w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jak coś to w szczecińskim Saturnie widziałem wczoraj ten Headset 7.1 od Sony. Były 3 sztuki, 379zł. Może w innych też już jest :)

 

Toruń, Media Markt 499zł. Za te 379, czy nawet 399 to bym się zastanowił, a tak to się kłopot sam rozwiązał. Brat coś mówił, czy by się we dwóch nie zrzucic, więc może poczekam, aż po Świętach obniżą, ewentualnie gdzieś indziej znajdę w cenie dla idiotów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...