Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

?Posiadam  headset bluetooth Nokia BH-200. Podłączyłem go do ps3 bez większych problemów, jednak podczas gry a)jakość rozmowy jest tragiczna b)rozmówców prawie nie słychać (zarówno w konsoli, jak i w słuchawce głośność mam na maksa) i dodatkowo oni mnie słabo słyszą. O co chodzi?

Ten HS nie ma zbyt pochlebnych opinii. Najczęściej wytykają mu słabą jakość rozmów. Potestuj go z telefonem, jeśli i tu jakość będzie fatalna zainwestuj w jakiś sprawdzony model. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam zwykla sluchawke bluetooth do Nokii i teraz pytanie czy da sie ja polaczyc z PS3? Wlaczam bluetooth w telefonie ale niestety PS3 mi nie wyszukuje tego urzadzenia. Jestem zmuszony do zakupu np. HS od Sony?

Chcesaz polaczyc Telefon czy sluchawke.

 

Trzymasz dlugo power na sluchawce az wejdzie w stan "parowania" prawdopodobnie dioda bedzie migac.

 

Wyszukujesz SLUCHAWKI. Znajdujesz sluchawke wprowadzasz kod prawdopodobnie 0000. I dziala

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@xbor szuka niedousznego - ten od sony jest douszny.

 

@mataman - też dla mnie było cierpieniem trzymanie go dłużej - potem odpowiednio powyginałem i wyprofilowałem uchwyt (jest elastyczny) i teraz jest OK (wydaje się ciut ciężki ale za to długo bateria trzyma)

Odnośnik do komentarza

W grze to ciężko powiedzieć - 15-20h? Nie wiem - strzelam. Dawno nie grałem w Uncharted 2 xD - wiem że dla porównania Nokii jakiś topowy za 270zl (nie pamiętam modelu) wytrzymywał niestety o połowę krócej. W stand-by pod telefonem ten od Sony wytrzymał 2 delegacje po 12-14h każda (nawijka kilkuminutowa co mniej więcej 1-2 h po 5-15 minut) i jeszcze trochę zostało.

To naprawdę dużo jest w porównaniu do słuchawek typowo telefonicznych ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W pudełku nie miałeś zapasowej? Ja miałem 2 szt tych nasadek: jedną na HS'sie a drugą w folijce - HS z pierwszego rzutu w tekturowym pudełku (być może te w blistrach nie mają zapasu).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...