Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

:blink: Tak to jest jak się nie bierze nigdy instrukcji do ręki...

 

E: Gites, działa... xD + 4 ya.

 

No to w sumie nie widzę powodu żeby się przesiadać na "nówkę" - jedyny jego plus będzie taki, że jest lżejszy - "starego" modelu to chyba jedyny minus - jednak odpowiednio wyprofilować sobie uchwyt "pod ucho" i leży idealnie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jednych bolą uczy drugich nie, jakie wy macie uszy ;)

 

Ja tu widzę tylko pytanie o to kto jakie ma uszy w temacie o Headsetach. Jak ktoś się czepia to Ty mnie teraz.

 

E: Skoro chcesz wiedzieć to po prostu wystarczy w prost zapytać: Używam oryginalnego HS'u Sony od jego premiery, pod prawie każdym aspektem jest to świetny sprzęt, głośność i czystość rozmów, jakość wykonania, wytrzymałość baterii plus wygodne ładowanie pod USB np w PS3, można jak się wczoraj dowiedziałem (mój fail - dzięki Square) używać go podczas ładowania jako "mikrofon biurkowy" - wtedy dźwięk leci z głośników - duży plus to dodatkowe funkcje w XMB np. poziom naładowania widoczny na TV, głośność HS'a, możliwość włączenia funkcji High Quality. Sam HS ma dwa mikrofony i funkcję redukcji szumów z otoczenia. Jeśli Ty i Twój i inny gracz w grze macie obaj te HS'y, wtedy docenia się dopiero jego jakość.

 

Jedyny minus to jego ciężar, na początku pomagała zmiana ucha, potem być może się przyzwyczaiłem i nie muszę już zmieniać stron, uchwyt da się w szerokim spektrum profilować (da się wyginać) więc nie ważne kto jakie ma ucho - "rączkę" da się pod większość uszu dostosować.

 

W porównaniu do innego topowego HS'u Nokii za 2,5 stówy bateria wytrzymuje dwa razy dłużej. Po prostu świetny sprzęt w kategorii słuchawek Bluetooth.

 

Nie muszę pisać że HS świetnie działa z telefonami (sprawdzone na kilu Nokiach i jednym SE)

 

P.S. Jedynie w grze Borderlands działał słabo - ale to już nie wina HS'u, tylko gry. Hysz używając jakiejś Jabr'y przebijał nas - paranoja - jakością i głośnością xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Przytrzymujesz na HS'ie przez - z pamięci mówię - 8-10s przycisk Power? HS przechodzi wtedy w tryb parowania - inaczej telefony go nie widzą. Jak tel. go wykryje to pass'em są cztery zera.

 

Instrukcja - Square wrzucił wyżej (post 406) - pkt. 5.3 instrukcji.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Na przykład przy włączaniu go pojawia się informacja w prawym, górnym rogu ekranu między innymi o stanie baterii.

A podczas grania jak chcę sprawdzić to naciskam wyciszenie wtedy też pojawiają się wszystkie informacje.

 

Urządzenie mam sparowane dobrze. Ale takich informacji na TV nie uświadczam :(

Odnośnik do komentarza

Niestety nie udaje mi się sprawować kablem.

Tylko przez blue sie udaje.

 

Gdy paruje kablem wkładam Headseta w ładowarkę, podłączam do PS3 i mruga mi tylko czerwona kontrolka po czym świeci się na czerwono ciągle. (gdy jest zestaw naładowany).

Co robie nie tak? W instrukcji o ładowanie kablem USB nie pisze zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie udaje mi się sprawować kablem.

Tylko przez blue sie udaje.

 

Gdy paruje kablem wkładam Headseta w ładowarkę, podłączam do PS3 i mruga mi tylko czerwona kontrolka po czym świeci się na czerwono ciągle. (gdy jest zestaw naładowany).

Co robie nie tak? W instrukcji o ładowanie kablem USB nie pisze zbyt wiele.

 

 

W Headsecie masz jeden port mini USB - nad przyciskiem power masz zatyczkę którą unosisz. Ładowarka służy tylko do ładowania HS'a - USB w samym HS'ie do ładowania i parowana.

 

E: Instrukcja 4.3 jest rysunek jak coś :thumbsup:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...