Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Dżar, nie mądraluj tyle bo wskoczyłeś do tematu nie czytając go i strzelasz "mądrościami".

 

To że są na allegro i w ultimie to wiemy od dawna ale wczoraj była premiera w Polsce i czekamy aż się oficjalne pokarzą w Polsce a nie jakieś sprowadzane z usa.

 

Jakbyś poczytał topik to byś wiedział ze te słuchawy często mają problemy gdy mają pracować wśród fal wifi - fale nadajnika słuchawek mieszają się z wifi... czasami wystarczy zmienić kanał, czasami sterowniki ale ten problem jest już dość znany.

 

Tak czy siak czekam na jakieś info za ile oficjalnie w Polsce będą bo premiera widmo...

Odnośnik do komentarza

Tak trudno poszukać? Na allegro masz kilka aukcji z tego co widzę od 380zł, na ultimie 439.

LiSoQuan już Ci napisał co miałem do powiedzenia,na amazonie.uk nie ma od jakiegoś czasu i w sklepie us co parę osób kupowało tez nie ma od ręki tylko 7-28 dni wysyłka http://www.planetaxel.com/productDetails/711719807704?upd=1 Może być problem z zakupem.

Odnośnik do komentarza

Dalej nie ogarniam o co wam 2 chodzi. Pytasz się czy ktoś widział te słuchawki(nie sprecyzowałeś żadnych wymagań) to napisałem,że są do kupienia od ręki na allegro/w ultimie. Ty mi wyskakujesz z amazonem. Co to za różnica skąd je kupisz? Z polskiej oficjalnej dystrybucji dorzucają chińczyka gratis? Nie serio, wytłumacz mi ktoś.

 

Btw mam inne zajęcia niż przeglądać 20 stron topicu żeby przez przypadek nie wspomnieć o tym co było omówione kilka stron temu, sorry ale mam inne hobby, którym na pewno nie jest przypjerdalanie się do ludzi bez powodu.

 

Peace and out

Edytowane przez dżar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też nie chcę się do kogoś "przypierdalać" ale Twoje wypowiedzi wyżej na temat problemu z routerami i sprzedażą brzmiały pretensjonalne, jakby pytający zadawał głupie pytanie :)

 

Więc Pokój i cieszmy się słuchawkami... po info ze Sony Poland nie ma i nie będzie mieć też chyba będę zmuszony do allegro ale 400zł to za drogo cholera.

Odnośnik do komentarza

Zapewniam,że ad tego z wifi to nie miałem pojęcia,że takie jaja są. Ja akurat problemów nie mam tak jak pisałem, czasem jest jakby utrata dźwięku na pół sekundy ale zdarza się bardzo rzadko. Przy podłączeniu do pc częściej się to dzieje.

 

edit: przepraszam mistrza, już się nie będe więcej śmiał odezwać. Powodzenia w dorwaniu słuchawek za 300zł, jeśli wierzysz,że to będzie równowartość 100 dolców jak w stanach to się możesz ciężko zdziwić

a zresztą whatever

Edytowane przez dżar
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dalej nie ogarniam o co wam 2 chodzi. Pytasz się czy ktoś widział te słuchawki(nie sprecyzowałeś żadnych wymagań) to napisałem,że są do kupienia od ręki na allegro/w ultimie. Ty mi wyskakujesz z amazonem. Co to za różnica skąd je kupisz? Z polskiej oficjalnej dystrybucji dorzucają chińczyka gratis? Nie serio, wytłumacz mi ktoś.

 

Btw mam inne zajęcia niż przeglądać 20 stron topicu żeby przez przypadek nie wspomnieć o tym co było omówione kilka stron temu, sorry ale mam inne hobby, którym na pewno nie jest przypjerdalanie się do ludzi bez powodu.

 

Peace and out

Na allegro na razie brak w normalnej cenie,problem w tym że premiera była i brak słuchawek do kupienia.Jak nie jesteś w temacie to się nie udzielaj.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchawki dotarły do mnie dziś i mam problem, trzeszczy mi lewa słuchawka. Gdy jest cicho jest ok, wystarczy jakikolwiek dźwięk by towarzyszyło mu brzęczenie. Konsolę mam podpiętą do routera kablem. Nawet jak wyłączyłem modem i router brzęczenie nie ustąpiło, próbowałem słuchawki na dwóch komputerach w domu i ciągle to samo. Jestem zdecydowany je odesłać.

 

Macie jakieś pomysły co jeszcze sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Ja mam podobnego tp linka TD-W8960N i problemów nie mam-zresztą nie kumam czemu miałyby być takowe in the first place.

 

BT i WiFi zachodzą na siebie. Nie pamiętam na jakich częstotliwościach i nie chce mi się szukać. Rozwiązaniem problemu może być zwiększenie siły sygnału w AP (szczególnie jak w okolicy jest mnóstwo ludzi, którzy sieją w promieniu kilku ulic...), o ile oczywiście np. router posiada taką opcję (zwykle ustawia się procentowo). W swoim routerze ustawiłem na 8% i za ścianą mi łapie (dla PS3 musiałem więcej bo ma kiepską antenę...).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

@Berion - ten HS akurat o którym wspominał @dżar chodzi po radiu a nie przez BT ;) (chociaż w sumie BT to też tech. radiowa).

 

fd430e7587fe595e5096573b411064dc_thumb.jpg

 

Wspominałem wcześniej już o tym - u mnie zakłócenia niestety występowały z routerem Linksys WRT54GL z Tomato - pomogła zamiana kanału.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Bez kitu juz bym kupil ten zestaw od Sony ale oczywiscie jak na zlosc go nie ma... a nie chce kupowac od Ultimy z Hameryki, mam cicha nadzieje ze jednak polska premiera przyniesie nizsza cene.

 

Btw: Ciekawe jak te grają.

http://www.komputronik.pl/product/119433/Strefa_Gier_i_Rozrywki/Konsole_i_akcesoria/Logitech_F540.html

Odnośnik do komentarza

Bez kitu juz bym kupil ten zestaw od Sony ale oczywiscie jak na zlosc go nie ma... a nie chce kupowac od Ultimy z Hameryki, mam cicha nadzieje ze jednak polska premiera przyniesie nizsza cene.

 

Btw: Ciekawe jak te grają.

http://www.komputron...itech_F540.html

Nie liczyłbym na to, raczej spodziewaj się przelicznika 1 $ = 1 euro, czyli pewnie będzie drożej, bo waluty niestety drogie... Popatrz na cenę tego TV dedykowanego do PS3 - cena wg podanego przeze mnie równania.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Z nieoficjalnego źródła (pracownica w Robsonie) dowiedziałem się, że SONY wstrzymuje importowanie headsetów na teren Europy, by przygotować "teren" pod launch u nas. Ponoć już "za niedługo" mają pojawić się świeżutkie europejskie egzemplarze.

 

Niech tylko się pośpieszą i nie zawalą sobie drogi do sukcesu głupią ceną.

Odnośnik do komentarza

Z nieoficjalnego źródła (pracownica w Robsonie) dowiedziałem się, że SONY wstrzymuje importowanie headsetów na teren Europy, by przygotować "teren" pod launch u nas. Ponoć już "za niedługo" mają pojawić się świeżutkie europejskie egzemplarze.

 

Niech tylko się pośpieszą i nie zawalą sobie drogi do sukcesu głupią ceną.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale Sony zabrania sklepom zza oceanu wysyłać na teren Europy te słuchawki? Być może jestem tępy, ale jak można komuś zabronić sprzedawania towaru? Raczej chodzi o kasę - lepiej sprzedać to samo za 100 euro niż za 100 dolarów. Wyjdzie na to, że handlarze zrównają się z ceną z oficjalną dystrybucją i będą zgarniać lepszą kasę niż do tej pory...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

No napisałem NADZIEJA :) ale często tak jest. Sprzęt elektroniczny często tez jest updatowany chociaż producent o tym nie informuje wiec możliwe że po takim długim okresie kiedy słuchawy były użytkowane w usa, zostały wykryte jakieś błędy np to z routerem i może to naprawią.

 

Tylko Ci co już kupili wersję usa niech się nie denerwują... to jest tylko moja nadzieja, nigdzie nic takiego nie słyszałem.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...