Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o : Tritton Triton AX720 AX 720; Sharkoon X-Tatic DIGITAL 5.1 DOLBY; Razer Megalodon 7.1 (choć Razer był dla mnie zawsze raczej przecenianą firmą szczególnie jeśli chodzi o tego typu akcesoria, i też nie wiem czy są wspierane przez ps3, bo głównie do tej konsoli chcę ich używać) i czy ten system 5.1 jest rzeczywiście dobry i potrzebny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz mieć najlepszą jakość dzwięku to dokup do senków dekoder słuchawkowy bo te co podałeś na pewno Twoich nie dogonią pod wzgledem jakości dźwięku. Do gier nadadzą się natomiast bardzo dobrze, posiadają już dekoder, bas też w nich daje radę ale jeśli chodzi o resztę pasma to juz nie jest tak pięknie. Gry są zupełnie innym środowiskiem dźwiękowym niż np. słuchanie muzy więc jak chcesz tylko do gier to bierz gotowy zestaw z dekoderem ale jeśli chcesz też czegoś do słuchania muzy to dokup dekoder i zostań przy senkach 515

Odnośnik do komentarza

A potrzebujesz headset czy słuchawki? bo temat jest o headsetach a wszystko co wymieniłeś to słuchawki, fakt że z mikrofonem, przynajmniej Trittony i Sharkoony, ale sam headset kupisz zdecydowanie taniej. A tak przy okazji to Sharkoony i Trittony są w pełni kompatybilne z PS3 i x360, więc nie musisz się o to martwić. Razery nie wiem, bo nie miałem z nimi styczności. I proponuje Ci również takie rozwiązanie jak Łebi, dobre słuchawki stereo i wzmacniacz słuchawkowy, a headset powiesisz sobie na koszulce i będzie gites. :D

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

A potrzebujesz headset czy słuchawki? bo temat jest o headsetach a wszystko co wymieniłeś to słuchawki, fakt że z mikrofonem, przynajmniej Trittony i Sharkoony, ale sam headset kupisz zdecydowanie taniej. A tak przy okazji to Sharkoony i Trittony są w pełni kompatybilne z PS3 i x360, więc nie musisz się o to martwić. Razery nie wiem, bo nie miałem z nimi styczności. I proponuje Ci również takie rozwiązanie jak Łebi, dobre słuchawki stereo i wzmacniacz słuchawkowy, a headset powiesisz sobie na koszulce i będzie gites. :D

 

hmmm ale jak jak - mi wtedy dźwięk idzie przez HS... da się puścić dźwięk wszystkiego po słuchawkach mając podpięty HS?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W maju zapowiedzieli, że trafi do sprzedaży we wrześniu, cena 100$: http://blog.us.plays...coming-for-ps3/

Jeśli pojawi się w Europie, to możesz to traktować jak u Nas i zamówić sobie w jakimś sklepie internetowym.

Wiadomo kiedy te słuchawki pojawią się u nas w sprzedaży? Chciałbym sobie je sprawić ale Amazon amerykański nie wysyła do polski, a na Play-Asia są o 20% droższe niż cena sugerowana. Jest jakiś sklep w US, który wysyła towar do naszego kraju?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

headset jest już dostępny u nas: http://www.ultima.pl...ony_7_1/i10798/ - 440 zł

Cena trochę duża, liczyłem na równowartość 100$, ale się przeliczyłem. Cena jest porównywalna jak na Play-Asia. Jeszcze się zastanowię, jak jakaś extra kasa wpadnie to może się zdecyduję. Generalnie czytałem opinie na Amazon.com i dużo osób jest zadowolonych z jakości tych słuchawek.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Tak mi się wydaje i mam nadzieję że to nie są wersje na rynek eu. Sprowadzili z usa i sprzedawają drogo aby zarobić przed premierą kiedy to będzie troszkę taniej... taką mam nadzieje. Też słyszałem od znajomych że te słuchawki są rewelacyjne i są warte tej jakości, którą dają.

 

UPDATE

 

Na zdjęciach, na pudełku jest SCEA (America) więc być może mam rację.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

No tak, więc sam już sie zastanawiam nad kupnem. Szukam i obserwuje polski internet, może jakieś inne propozycję się znajdą.

 

Nie jestem pewien czy np. jak wersja z Ultimy gdy będzie wersją z hameryki , czy będzie w pełni działać z oprogramowaniem eu na naszych konsolach.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Napisałem przecież że nie jestem pewien ale każdy mądry człowiek by mi to normalnie wytłumaczył, wystarczy powiedzieć że "będzie działać".

 

A jeśli chodzi o "płytki to sterowniki są już chyba w oprogramowaniu konsoli ale to nie znaczy że oprogramowanie musi być dokładnie takie samo w każdym rejonie. Jeśli tak jest to super, wystarczy normalnie mnie o tym uświadomić i będę mądrzejszy o kolejną rzecz a nie wygłaszać przemądrzałe teksty.

 

 

ps a jak coś do mnie masz to na PW albo w ogóle się nie odzywaj.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Też jakoś nie widzę czy wysyłają do polski, bo cena miła dla oka. Jeszcze sprzedać headseta od sony i cena jeszcze maleje więc już nie jest tak tragicznie. Ciekawi mnie czy nadają się do słuchania muzy.

 

A takie pytanko są jakieś inne słuchawki które pełnią rolę headseta i słuchawek jednocześnie w dobrej jakości a są tańsze

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zainteresowany tymi słuchawkami i oglądam i czytam możliwie wszystkie recenzje. Najwięcej tych amatorskich na YT i wszyscy zachwalają jakoś. Fajnie byłoby aby ktoś ktoś się za na dźwięku zrecenzował te headfony bo taki Logitecami Z5500 też wiele osób się zachwyca a na dłuższą mete to one nie są takie fajne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...